X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Antygen Hbs
Odpowiedz

Antygen Hbs

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,

    piszę bo może któraś była w podobnej sytuacji: Antygen Hbs wyszedł mi dodatni, mimo że jestem osobą trzykrotnie szczepioną na żółtaczkę

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia a nie masz przypadkiem przeciwcial dodatnich wlasnie dlatego ze bylas szczepiona?

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • Lusia_M Autorytet
    Postów: 371 250

    Wysłany: 22 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie, chociaż wydawało mi się, że skierowanie miałam na przeciwciała, ale na wynikach badań jest napisane Antygen Hbs dodatni

    l22ndf9htwh3ze14.png
    f2w3rjjg4598ywee.png
    xtgw0tsdn9bsou03.png
  • agatia Autorytet
    Postów: 8750 4748

    Wysłany: 22 lutego 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2017, 13:38

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 lutego 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lusia,

    Antygen hbs dodatni moze byc, nawet jesli we krwi nie ma juz wirusa - a nadal wykrywane jest bialko wirusa, ktory dolacza swoj material genetyczny do komorek - czy jakos tak. Tak, jak kolezanka radzi - zrob badanie dna hbv - bedziesz wiedziala czy masz wirusa w organizmie czy nie.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ