X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Antybiotyk
Odpowiedz

Antybiotyk

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane prosze pomozcie :)
    Dzisiaj zrobilam test i 2 kreseczki :) ciesze sie bardzo, ale tez boje..
    Od paru dni biore antybiotyk na bazie metronidazolu, ktory zabroniony jest w 1 trymestrze..
    Lekarka wiedziala, ze moge byc w ciazy ale mam jakas widocznie paskudna bakterie i powiedziala mi, ze bakteria jest gorsza niz ten antybiotyk..
    Boje sie tym bardziej, ze juz raz poronilam :(

    Czy ktoras wie cos na ten temat?
    Dziekuje :)

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 24 listopada 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No posłuchałabym lekarki. Bakterie są na prawdę gorsze, niż leczenie. A bakterie gdzie się zagnieździły?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 listopada 2013, 12:03

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2013, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brala mi wymaz z pochwy, wiec pewnie tam,
    Juz sie uspokoilam. Wczesny etap ciazy, wiec mysle ze nic sie nie stanie i tabletki nie wplyna :)

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 28 listopada 2013, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było w porządku. Ja biorę Amoksiklav, który jest podobno bezpieczny... Mam potworną grypę i skurcze brzucha przy silnym kaszlu, zagraża mi poronienie przez te bóle, a jako że jestem po ciąży obumarłej martwię się dużo bardziej. Zaufaj lekarzowi i nie zamartwiaj się :) Kiedy wybierasz się na pierwsze USG?

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanusia ja tez juz raz stracilam dzidzie :( dlatego sie stresuje, wszystkim co siedzieje...
    Gin powiedziala 19 grudnia ale ide 12.12 juz bedzie 6 t1 d wiec mysle ze serduszko bedzie, zwlaszcza ze wczesniej mialam owulacje...
    Kochana musi byc dobrze, badzmy dobrej mysli :)

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kolejne USG 13 grudnia, będzie to 6t 5d, powinno być serduszko, bardzo się stresuję, dostałam luteinę na podtrzymanie, na pierwszym USG zobaczyłam już milimetrową czarną kropkę. Wszystko musi być dobrze... Nasza droga do upragnionego dzieciątka jest momentami bardzo ciężka, ale dzięki temu lepiej docenimy Nasze małe cudeńka :) Trzymaj się ;) Widzę, że jesteś na sierpniówkach :)

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ