X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmowy o wszystkim, z obawą w tle.

    Agness27, Joddy000, Dagmarekk, Martins1988, ana1122, Amave, Magg37, emdar, Gwiazdka86, Amiew, Edyta1 lubią tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z jaką obawą!!?? W tle to my mamy bób i szafki do sprzątania :-P

    IviQ, alicja_ lubią tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia ja myślę że powinnyśmy wziąć przykład z Michci i jutro rano make up, fajna kiecka, brzuch do przodu i na spacer :-P zwłaszcza że podobno ładna pogoda ma być..

    Rany Michcia jaka ty dzielna jesteś że do pracy chodzisz ...


    A zapomniałam że Bercia się jeszcze nie zameldowała ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 18:03

    8R8Zp1.png
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, bób mam teraz na pierwszym planie. Jem! Chociaż okrutnie przesoliłam :-/
    Dla mnie zawsze wszystko niesłone. Dziś doszłam do wniosku, że świat jest niesłony.

    No, to idę wcinać :-D

    Kaśku lubi tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smacznego !!
    Wiesz jak bym miała drugą paczkę to tez bym ją zjadła ...

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem..melduje :D

    bercia
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro bede musiala jakos wygladac bo miedzy ludzi ide(na otwarcie sklepu meblowego szwagierki) No a wiecie...taka szwagierka to ino łypie oczami co masz na sobie i jak wygladasz ...:)

    Kaśku lubi tę wiadomość

    bercia
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia otwarcie sklepu szwagierki no no poważna sprawa.
    Do mnie jutro M przybywa co prawda w nocy dopiero ale zostanie na kilka dni :-)
    Też trzeba się będzie trochę ogarnąć ... wiem że kocha ale wolę tego zanadto nie testować :-P


    IviQ lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    Bercia otwarcie sklepu szwagierki no no poważna sprawa.
    Do mnie jutro M przybywa co prawda w nocy dopiero ale zostanie na kilka dni :-)
    Też trzeba się będzie trochę ogarnąć ... wiem że kocha ale wolę tego zanadto nie testować :-P


    heheh....no to zacznij sie moczyc :D

    Kaśku lubi tę wiadomość

    bercia
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole dziewczyny...Skoro tu o wszystkim mozna...to spytam..macie ochote na sex teraz bedac w stanie "błogosławionym" ? :D Bo mnie wraca a chlopa niett ":(

    bercia
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, zniknęłam na dłużej, ale wysoko podniosłyście poprzeczkę... Sukienki, fryzury, makijaże... To ja musiałam sobie zrobić manicure porządny ;-)

    Kaśku, no do pracy to ostatnio tak w kratkę, bo albo jakieś badania, albo koszmarna migrena. Albo tak jak w zeszłym tygodniu - trzy dni urlopu na rozpaczanie.

    Ten tydzień to ostatni, czyli zostały mi jeszcze dwa dni, lekarka i tak już wcześniej sugerowała mi zwolnienie, ale się uparłam, że jeszcze popracuję. Z jednej strony mi smutno, bo mam w biurze naprawdę świetne dziewczyny i już dawno nie jest to znajomość tylko służbowa, ale z drugiej strony czuję ulgę, bo właściwie od ponad trzech lat praca była baaaardzo stresująca i niejedną łzę przez nią wylałam.

    Wiadomo, cytując klasyka, wszystko ma swoje plusy dodatnie i plusy ujemne :-)

    Co do Twojego pytania, Bercia, to ja aktualnie muszę się zmuszać do jedzenia i przypominać sobie o siusianiu, także reszta kwestii, jakby nie było, fizjologicznych odsunięta jest na daleeeeeeeki plan ;-) A kiedy mąż przyjeżdża? Długie macie te rozstania?

    My już w sumie 1,5 roku żyjemy jako weekendowe małżeństwo, mąż pracuje w głębi Polski i do domu, na Śląsk wraca tylko na weekendy. I dlatego w końcu zapadła decyzja, że przeprowadzamy się w ten "w głąb".

    Kaśku, a M zostanie z Tobą do wyników amnio? Dobrze jednak nie być samemu w takim momencie, bez względu na wynik, bo emocje będą ogromne.

    No dobra, zmęczyły mnie te zabiegi pielęgnacyjne, pędzę spać, bo wstać rano trzeba.

    Do napisania jutro :-)

    grubabercia, Kaśku, IviQ lubią tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    Bercia ja myślę że powinnyśmy wziąć przykład z Michci i jutro rano make up, fajna kiecka, brzuch do przodu i na spacer :-P zwłaszcza że podobno ładna pogoda ma być..

    Rany Michcia jaka ty dzielna jesteś że do pracy chodzisz ...


    A zapomniałam że Bercia się jeszcze nie zameldowała ...
    ja tez chodze, przynajmniej czyms sie zajme i mysli odstawie a i kasa wieksza w moim przypadku. Jak bym siedziala w domu to bym chyba w leb dostala a tak stale mi ktos tyłek zawraca kto nie zna problemu tylko przychodzi załatwić swoką sprawę. to pomoga:)

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grubabercia wrote:
    A tak wogole dziewczyny...Skoro tu o wszystkim mozna...to spytam..macie ochote na sex teraz bedac w stanie "błogosławionym" ? :D Bo mnie wraca a chlopa niett ":(
    ja mam non stop sny erotyczne, ale wlasnie ten moj jakos nie bardzo chce mnie tykac w tej ciazy niewiedziec czemu

    Kaśku lubi tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grubabercia wrote:
    heheh....no to zacznij sie moczyc :D
    Planowałam zacząć od jutra ...mówisz że lepiej zacząć już dziś?! może to i racja XD

    A sex hmm w sumie to mogłabym zapytać a co to takiego. Doktorek zalecił brak 'ekscytacji' już w 6 tc chyba i do dziś nie cofnął :-( Mam trofoblast przy ujściu szyjki i jak tylko coś to zaraz plamienie.

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michcia manicure ?? a cóóżż to ??!! :-P
    chyba naprawdę muszę się zacząć moczyć już dziś

    U mnie też trochę siadło odżywianie. Wcześniej koktaile i pamiętałam o warzywach i żeby było różnorodnie a teraz .. cóż.. Tak! trzeba to zmienić!!

    M przybywa żeby być ze mną na amnio i żebym mogła potem spokojnie poleżeć. Mam nadzieję że z Fishem się sprężą i jeszcze będzie w domku. My w sumie podjęliśmy decyzję o przeprowadzce poza PL a chwilę później niespodzianka i jesteśmy w ciąży :-D. M się przeniósł bo musiał - praca. A że mi cały czas coś wyskakuje to moja przeprowadzka się przesuwa. Wiadomo tutaj znam lekarzy, system i w ogóle jakoś łatwiej...

    Bravos lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    ja tez chodze, przynajmniej czyms sie zajme i mysli odstawie a i kasa wieksza w moim przypadku. Jak bym siedziala w domu to bym chyba w leb dostala a tak stale mi ktos tyłek zawraca kto nie zna problemu tylko przychodzi załatwić swoką sprawę. to pomoga:)

    Ja z pracy zniknęłam z dnia na dzień. Nie wiem czy bym dała radę teraz wrócić. Jakoś wydaje mi się że nie potrafilabym się wystarczająco skupić. Ale za ludzmi tęsknię bo miałam super ekipę. Czasem do mnie dzwonią albo spotykamy się na 'piwku' :-)

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    ja mam non stop sny erotyczne, ale wlasnie ten moj jakos nie bardzo chce mnie tykac w tej ciazy niewiedziec czemu

    Też je mam .. przy moim zakazie 'ekscytacji' to nie za dobrze ale co ja poradzę :-P
    Mój M bardzo by chciał mnie tykać - wiadomo zakazany owoc ...

    I zapomniałam dopisać że bardzo się cieszę że dołączyłaś :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 23:02

    IviQ lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra naprodukowałam się to idę spać.
    Jeszcze 34h do badania.

    8R8Zp1.png
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, cześć i czołem!

    IviQ, dobrze, że dołączyłaś :-) każda kobieta, która jednorazowo kupuje pięć par butów to bratnia dusza :-D
    Dobrze liczę, że Ty wyników spodziewasz się pod koniec miesiąca? Muszę sobie to w głowie jakoś usystematyzować, żeby wiedzieć kto, gdzie, kiedy.

    Kaśku, Ty jutro o tej porze będziesz się na stół gramolić :-) o ile się nie rozmoczyłaś zupełnie przez noc :-P

    A co do snów erotycznych, to i mnie dopadły, ale mówię Wam, takie pokręcone, że aż wstyd się przyznać...

    I co dziwne, jakoś się nasiliły w tych ostatnich dniach, odkąd dostałam wyniki PAPPa. Może to stres chce się w ten sposób uwolnić? Miałam już w tych snach epizod lesbijski i byłam też świadkiem dobierania się do siebie brata i siostry :-| toż ja nawet nie mam rodzeństwa! :-D

    Bercia, daj znać później czy fajny ten sklep. Jakiś konkretny typ mebli oferują? Ja jestem trochę freakiem wnętrzarskim :-)

    Dziewczyny, a z jakich rejonów Polski jesteście? IviQ o ile nie pomieszałam to Bydgoszcz, ja Ślunsk. Tak z ciekawości pytam :-)

    IviQ lubi tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello
    Ano Michcia dokładnie a tak coś o tej porze powinnam już w domku być. yhhh jak ja bym chciała już być po..
    Ja obecnie jestem w Warszawie. Ale w kierunku Ślunska się czasem zapędzam :-) W Bydgoszczy to chyba nigdy nie byłam.

    Mi od kilku dni sny erotyczne jakoś odpuściły, śnią mi się za to jakieś inne pierdoły tak zakręcone że nie jestem w stanie ich nawet opowiedzieć.

    Qrcze ale super słonko u mnie. Jem śniadanie i na spacer a potem może szafkę na balkon zamienię też mu się należy :-P i o ile przyjemniej dla mnie ...

    A bo wczoraj zapomniałam ale melduję dumnie że opanowałam szafkę papierową i nawet przejrzałam segregatory i wywaliłam starą już niepotrzebną dokumnetację. Ha taka jestem dzielna XD hihi hi

    8R8Zp1.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ