X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Carmenn Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 22 lutego 2021, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady_Dior Wspaniałe wieści , tak bardzo gratuluję ! ❤️

    U mnie mijają jutro dwa równe tygodnie od aminio.. Dziewczyny co robiły aminiopunkcje, ile czekaliscie na wyniki? Wiem,że teoretycznie są to 3 tyg ale słyszałam że zdarza się mieć wynik już po dwóch tygodniach.
    Chciałabym mieć to już z głowy i mam nadzieję dołączyć do tych szczęśliwych wiadomości z happy endem na tym forum 🥺

    Lady_Dior lubi tę wiadomość

    b9384a481a.png
  • NatkaZ Autorytet
    Postów: 1758 1004

    Wysłany: 22 lutego 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmenn wrote:
    Lady_Dior Wspaniałe wieści , tak bardzo gratuluję ! ❤️

    U mnie mijają jutro dwa równe tygodnie od aminio.. Dziewczyny co robiły aminiopunkcje, ile czekaliscie na wyniki? Wiem,że teoretycznie są to 3 tyg ale słyszałam że zdarza się mieć wynik już po dwóch tygodniach.
    Chciałabym mieć to już z głowy i mam nadzieję dołączyć do tych szczęśliwych wiadomości z happy endem na tym forum 🥺

    A może spróbuj zadzwonić. Ja miałam wynik po 10 dniach. Mówili, że minimum 2tyg trzeba czekać, ale coś mnie pokusiło i dzwoniłam wcześniej

    Carmenn lubi tę wiadomość

    Nadia 24.01.2010 ❤ 36+4; 2700g i 51 cm ❤
    Antonina 17.09.2018 ❤ 38+0; 3260g i 53 cm ❤
    Mikołaj 14.06.2021 ❤️38+1; 3510g i 53 cm ❤️
    Aniołek [*] 9tc - 18.11.2016
  • Ewka1234 Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 23 lutego 2021, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzwonili, mam wynik, nie znaleziono żadnych wad🙏, będzie chłopiec❤️. Dziękuję Wam,bo to dzięki Waszym słowom wsparcia udało mi się przetrwać ten ciężki czas wyczekiwania i stresu 😘 Myślami jestem z Wami wszystkimi i trzymam kciuki, aby każda z Was otrzymywała tylko same dobre wiadomosci❤️

    Aneta8, Agi83, Carmenn, Marcelina715, kajakowe, ktosiowa lubią tę wiadomość

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 23 lutego 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, gratuluję Wam dobrych wyników! ❤️
    Ja dostałam właśnie telefon od genetyka z IMID i powiedział, że trisomia prosta, czyli żadne z nas nie jest nosicielem wadliwego genu. Chociaż jedna pokrzepiająca wiadomość w całej tej tragedii. Mamy zamrożony jeszcze jeden zarodeczek, jest więc szansa, że jest zdrowy.

    Glenka lubi tę wiadomość

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Amica.007 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 23 lutego 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko a jak u Ciebie?
    Czy jesteś już po...?
    Co do zarodka, nie znam się na tym, ale chyba jest możliwość zbadania go pod kątem genetycznym przed podaniem?
    Jak coś pokręciłam to przepraszam 😉 ale jak rzeczywiście jest to możliwe to może warto skorzystać z takiej opcji.

  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 23 lutego 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amica.007 wrote:
    Anetko a jak u Ciebie?
    Czy jesteś już po...?
    Co do zarodka, nie znam się na tym, ale chyba jest możliwość zbadania go pod kątem genetycznym przed podaniem?
    Jak coś pokręciłam to przepraszam 😉 ale jak rzeczywiście jest to możliwe to może warto skorzystać z takiej opcji.

    Tak, jest możliwość przebadania zarodka. Tylko, że u nas wiąże się to z dodatkowymi decyzjami, ponieważ nasza klinika się w tym nie specjalizuje, musielibyśmy przenosić go do innej. Trzeba by go odmrozić, zbadać i zamrozić znowu, co też niesie pewne ryzyko. Także oczywiście myślimy o tym, ale dajemy sobie czas na decyzję.
    Jestem jeszcze przed. Szykujemy się powoli i wszytko załatwiamy.

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
  • Amica.007 Debiutantka
    Postów: 13 6

    Wysłany: 23 lutego 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, dajcie sobie czas, na spokojnie wszystko.
    Dużo sił dla Was, życzę Wam żebyście przetrwali najgorsze i żeby spotykało Was już tylko wszystko co najlepsze!

    Aneta8 lubi tę wiadomość

  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 23 lutego 2021, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta8 wszystko będzie dobrze-zobaczysz.Jeszcze wyjdzie słońce i zostaniecie rodzicami zdrowego, radosnego bobaska.Razem przetrwacie wszystko.

    Aneta8 lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Carmenn Znajoma
    Postów: 19 14

    Wysłany: 23 lutego 2021, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, miałam dziś telefon 💗
    Kariotyp prawidłowy żeński
    Dziękuję za wszystkie wiadomości i wsparcie 💗 a oczekującym na wyniki życzę dużo siły i trzymam kciuki 💗

    Aneta8, Agi83, Ewka1234, Lady_Dior, Marcelina715, Glenka, kajakowe, ktosiowa lubią tę wiadomość

    b9384a481a.png
  • Lady_Dior Autorytet
    Postów: 4824 3965

    Wysłany: 23 lutego 2021, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carmen gratuluję zdrowej córci 😊 Teraz tylko do przodu 😁

    Carmenn lubi tę wiadomość

    preg.png

    2019 córka 💗
    2021 synek💙

    2013.08.26 11tc [*]
    2018.01.20 8tc [*]
    2018.05.26 cb [*]
    2020.11.21 cb [*]
    2023.02.20 6t2d [*]
    2023.06.27 cb [*]
    V Leiden hetero
    MTHFR 677 hetero
    Niedoczynność tarczycy
    HPA-1a dodatnia
  • Agaczi91 Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 24 lutego 2021, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! Cieszę się z każdego dobrego wyniku! Ściskam Was wszystkie bo wiem co przechodzicie, jesteście silnymi kobietami ♥️💪 mam nadzieję, że każda tu napisana historia zakończy się happy endem tak jak u nas. W poniedziałek urodziłam zdrową córeczkę, sanco się nie pomyliło ♥️

    Aneta8, Magu, Ewka1234, Marcelina715, Carmenn, Alunis lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5ulte5q3.png
    f2wl2n0aen3q8smb.png
  • Magu Autorytet
    Postów: 1281 727

    Wysłany: 24 lutego 2021, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaczi91 wrote:
    Dziewczyny! Cieszę się z każdego dobrego wyniku! Ściskam Was wszystkie bo wiem co przechodzicie, jesteście silnymi kobietami ♥️💪 mam nadzieję, że każda tu napisana historia zakończy się happy endem tak jak u nas. W poniedziałek urodziłam zdrową córeczkę, sanco się nie pomyliło ♥️
    Gratulacje! Niech się córa zdrowo chowa! :)

    Agaczi91 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmmo60rzi2.png
  • Gosha1510 Przyjaciółka
    Postów: 99 57

    Wysłany: 24 lutego 2021, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny, przekopanie watku zajmie mi pewnie troche czasu. Mam pytanie, czy zdazylo sie wam aby do amnio pobrali mala ilosc plynu? Mialam amnio dzis, wlasnie otrzymalam telefon, ze plynu jest prawdopodobnie zbyt malo aby przebadac go metoda szybka, a na hodowle dlugo sie czeka. Dodatkowo jest podbqrwiony krwia. Zastanawiam sie czemu nie zrobili drugiego pobrania od razu? Czy widzialyscie tu taki przypadek?


    f94885cdbcf6989bacbdb94751e959fc.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • KJ2020 Autorytet
    Postów: 531 409

    Wysłany: 1 marca 2021, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam sobie że napisze. Kilka miesięcy temu przeżyłam jedne z gorszych chwil w moim życiu. Jeszce przed prenatalnymi powiększone NT, być może obrzęk. W pewnym momencie nawet 4,4 na wynikach. Potem Sanco i dwa niezależne prenatalne, w tym u cudownego profesora Wiechecia z dobrego USG w Krakowie który był moim Aniołem Stróżem w tej ciąży. Dwa razy NT zmierzone jako 3 czyli za wysoko ale już bez tragedii. I to właśnie profesor Wiecheć po długiej rozmowie choć w poczekalni czekały tłumy zdołał wlać w moje serce nadzieje. Sanco prawidłowe i decyzja o rezygnacji z amniopunkcji przynajmniej do wcześniejszego połówkowego z echo serca. Znowu kilka tygodni czekania ale po połówkowym bez nieprawidłowość i kolejnej rozmowie z profesorem odważyliśmy się mówić o ciąży i mieć nadzieje. Ostatecznie zrezygnowaliśmy tez z amniopunkcji bojąc się nawet minimalnego ryzyka bo ciąża była wyczekana

    Ciężar na sercu miałam do dziś choć żadne badania nie wykazały już potem żadnych nieprawidłowości a na usg III trymestru znów Profesor powiedział że będzie ok.

    Dziś urodziłam zdrowego syna :) pisze bo był moment że moja sytuacja wydawała się beznadziejna a dziś mam ochotę płakać tylko tym razem ze szczęścia. Trzymam za Was kciuki.

    Aneta8, Alunis, emerald_m, Agaczi91, Marcelina715, Ewka1234, Kania85 lubią tę wiadomość

  • Agaczi91 Koleżanka
    Postów: 58 33

    Wysłany: 2 marca 2021, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KJ cudowne wieści! Gratuluję zdrowego chłopca!!♥️

    klz9jw4z5ulte5q3.png
    f2wl2n0aen3q8smb.png
  • Magu Autorytet
    Postów: 1281 727

    Wysłany: 2 marca 2021, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KJ2020 wrote:
    Obiecałam sobie że napisze. Kilka miesięcy temu przeżyłam jedne z gorszych chwil w moim życiu. Jeszce przed prenatalnymi powiększone NT, być może obrzęk. W pewnym momencie nawet 4,4 na wynikach. Potem Sanco i dwa niezależne prenatalne, w tym u cudownego profesora Wiechecia z dobrego USG w Krakowie który był moim Aniołem Stróżem w tej ciąży. Dwa razy NT zmierzone jako 3 czyli za wysoko ale już bez tragedii. I to właśnie profesor Wiecheć po długiej rozmowie choć w poczekalni czekały tłumy zdołał wlać w moje serce nadzieje. Sanco prawidłowe i decyzja o rezygnacji z amniopunkcji przynajmniej do wcześniejszego połówkowego z echo serca. Znowu kilka tygodni czekania ale po połówkowym bez nieprawidłowość i kolejnej rozmowie z profesorem odważyliśmy się mówić o ciąży i mieć nadzieje. Ostatecznie zrezygnowaliśmy tez z amniopunkcji bojąc się nawet minimalnego ryzyka bo ciąża była wyczekana

    Ciężar na sercu miałam do dziś choć żadne badania nie wykazały już potem żadnych nieprawidłowości a na usg III trymestru znów Profesor powiedział że będzie ok.

    Dziś urodziłam zdrowego syna :) pisze bo był moment że moja sytuacja wydawała się beznadziejna a dziś mam ochotę płakać tylko tym razem ze szczęścia. Trzymam za Was kciuki.
    Gratulacje! :)

    3jgxvfxmmo60rzi2.png
  • Elena26 Ekspertka
    Postów: 204 113

    Wysłany: 3 marca 2021, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny.

    Czy któraś z Was korzystała z NIFTY PRO ze strony testdna.pl? Czy warto zrobić test z tej firmy? A może macie do polecenia inna firmę?

    Jestem po wczorajszych badaniach prenatalnych, ryzyko choroby Zespołu Downa 1:390. Przezierność karkowa 2,64 w 12t5d😥

    Od wczoraj zaznajamiam się z tematem a chce jak najszybciej wykonać te badanie, ponieważ martwię się o maleństwo.

    3jgx43r848q7vmi7.png
    31.12.2020 - Betahcg 55,8
    02.01.2021 - Betahcg 155,4
    07.01.2021 - Betahcg 2305,0
  • LaLiLu Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 3 marca 2021, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elena26 wrote:
    Witajcie Dziewczyny.

    Czy któraś z Was korzystała z NIFTY PRO ze strony testdna.pl? Czy warto zrobić test z tej firmy? A może macie do polecenia inna firmę?

    Jestem po wczorajszych badaniach prenatalnych, ryzyko choroby Zespołu Downa 1:390. Przezierność karkowa 2,64 w 12t5d😥

    Od wczoraj zaznajamiam się z tematem a chce jak najszybciej wykonać te badanie, ponieważ martwię się o maleństwo.

    Cześć ja robiłam ze strony nifty pro ten test. Napisałam do nich Pani zadzwoniła, trzeba przelać 500 zł następnie idziesz na pobranie krwi i musisz przelać chyba do drugiego dnia resztę pieniędzy. Z tego co pamietam jest tez możliwość pobrania krwi w domu wtedy chyba przychodzi ktoś do Ciebie ale to zależy od lokalizacji. Krew była pobrana w poniedziałek i w poniedziałek otrzymalam tydzień później wynik :)

    Elena26 lubi tę wiadomość

  • Magu Autorytet
    Postów: 1281 727

    Wysłany: 3 marca 2021, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jakiś czas temu pytałam czy często zdarza się, że frakcja wolnego dna jest za niska i trzeba powtarzać, bo tego się trochę obawiałam ze względu na moją nadwagę.
    Nifty Pro zrobiłam tego samego dnia co miałam usg i pobranie krwi na pappę (12t+6d). Wynik pappy miałam już wcześniej i wyszło wszystko dobrze, więc się jakoś bardzo nie denerwowałam. Dzisiaj odebrałam wynik Nifty, czekamy na zdrową dziewczynkę. :) Pobranie miałam w zeszłą środę, dzisiaj już był wynik do odbioru czyli 5 dni roboczych od pobrania.
    Życzę wszystkim powodzenia i samych pozytywnych wyników!

    Ewka1234 lubi tę wiadomość

    3jgxvfxmmo60rzi2.png
  • Aneta8 Autorytet
    Postów: 2485 5973

    Wysłany: 5 marca 2021, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Chciałam Wam napisać, że u nas wszystko dobrze. Zabieg przebiegł bez komplikacji, czułam się dobrze zaopiekowana. Dochodzę teraz do siebie, ale zarówno fizycznie jak i psychicznie jest ok. Ten czas oczekiwania pozwolił się pogodzić z sytuacją.
    Zbadamy jeszcze te kariotypy i dajemy sobie na razie chwilę odpoczynku od tego wszystkiego.
    Dziękuję za słowa wsparcia. Wszystkiego dobrego dla Was!

    fxQZp2.png
    XJSep2.png
    Starania od marca 2018 r.
    01-07.2020r. - 4 IUI nieudane
    28.10.2020r. - rozpoczęcie procedury IVF
    10.11.2020r. - transfer udany - Jaś [*]
    22.05.2021r. - transfer ❄️ bl. 4.2.2 ❤️
    12.2021r. Nasz synek przyszedł na świat w 33+4 tc 💜
    07.2022r. Naturalny cud! ❤️ Czekamy na córeczkę!
‹‹ 569 570 571 572 573 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ