X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grubabercia wrote:
    Hej dziewczyny...
    nie bylo mnie "chwilke"a tu takie wspaniale wiadomosci!!!!!!!!
    Ciesze sie razem z wami!! Oczywiscie nie obylo sie bez łez...ostatnio wogole sie jakas taka płaczliwa zrobilam...
    Zatem jeszcze ja musze poczekac na wyniki by moc z wami swietowac "
    Jakos jestem dziwnie spokojna...czy to normalne?????!!!!
    Porownujac wyniki z wynikami Kaśku czy Michci to moje maja blizone wartosci do Waszych wiec skoro u was dobrze to mam nadzieje ze i u mnie bedzie dobrze :D mnie sie marzy dziewczynka..mam chlopca wiec chcialabym miec teraz mala Ksiezniczke :D
    W poniedzialek mam rutynowa wizyte u mojej gin.Bedzie to poczatek 20 tyg.wiec pewnie bedzie mogla cos juz powiedziec na temat płci dziecka...
    No i mam w planie zabrac synka na to usg... Cieszy sie ze bedzie mial rodzenstwo(chce braciszka :) Od poczatku byl zainteresowany ciaza..Ogladal kazde zdjecie usg ikazal wszystkim pokazywac :D
    Co sadzicie aby mu pokazac dzidziusia na ekranie..Moja gin nie widzi problemu i kazala go przyprowadzic...

    Bercia oczywiście że to normalne że jesteś spokojna :-)
    Przypomnij proszę kiedy masz mieć wyniki? W przyszłym tyg czy coś pokręciłam?
    Trzymam mocno kciuki! Ale jeśli masz zbliżone wartości to wynik też musi być ok :-)

    Nie mam jeszcze dzieci ale gdybym miała to najpierw bym mu wszystko wytłumaczyła (co pani doktor będize robić i dlaczego i w ogóle) i chyba wzięłabym je na usg i pokazała dzidziusia :-) Przynjmniej nie będize szukał dzieci pod kapustą czy dręczył bociany o rodzeństwo. A rozmawialiście z nim co zrobi jeśli to będzie siostrzyczka?

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    Bercia oczywiście że to normalne że jesteś spokojna :-)
    Przypomnij proszę kiedy masz mieć wyniki? W przyszłym tyg czy coś pokręciłam?
    Trzymam mocno kciuki! Ale jeśli masz zbliżone wartości to wynik też musi być ok :-)

    Nie mam jeszcze dzieci ale gdybym miała to najpierw bym mu wszystko wytłumaczyła (co pani doktor będize robić i dlaczego i w ogóle) i chyba wzięłabym je na usg i pokazała dzidziusia :-) Przynjmniej nie będize szukał dzieci pod kapustą czy dręczył bociany o rodzeństwo. A rozmawialiście z nim co zrobi jeśli to będzie siostrzyczka?


    W środe minie 3 tyg jak robilam amnio..Doktorka powiedziala ze czas oczekiwania na wyniki to okolo 4 tygodni.
    Synek jest przygotowany..od samego poczatku.Taki mądrala z niego i sporo mu sie poukladalo w głowie jak na te jego 4 latka :D
    Mow ze siostra tez moze byc ale woli braciszka :D

    Kaśku lubi tę wiadomość

    bercia
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    IviQ a kuszenia koronkami i falbankami próbowałaś?
    Na mojego zawsze działa :-P
    na mojego to nie dziala. Wlasciwie to ja nie wiem juz co na niego dziala. generalnie oczywiscie uprawiamy sex ale nie tak czesto jak bym chciala. moze to ja jestem nadpobudliwa? Jak probuje z nim rozmawiac to mowi ze to jego wina i nie wie co sie dzieje, ale po prostu nie ma ochoty i czuje moja presje, wiec odpuszczam i nie naciskam. ale generalnie juz nie raz bylismy bliscy rozstaniu bo go łapie co jakis czas na flirtowaniu itd i nawet w ciazy juz jak bylam to flitrowal, teraz jest spokoj ale tak raz na rok cos mu odwala i niby nic sie nie dzieje ale jednak. Generalnie ciezki temat i jakby mi kiedys ktos powiedzial ze bede na to pozwalala to bym go wysmiala a teraz za kadym razem odpuszczam albo udaje ze nie widze albo zrobie awanture i chlopak sie plnuje przez rok. Gdyby ne to ze mam 40 lat i chcialam miec dziecko a nie czas mi bylo szukac nowego chlopa to pewnie dawno bym go kopnela. ale nie jest do konca taki zly. To nie jest tak ze on szuka kogo by tu bzyknac, to jest jakby szukanie dowartosciowania siebie poprzez to ze poderwie dziewczyne. generalnie fizycznie mnie nie zdradza, przynajmiej w to wierze cokolwiek byscie nie pomyslaly, ale sam fakt boli no i pytanie co by było jakbym rcrzeczywiscie w poe sie nie dowiadywala. wole nie myslec. W ciazy postawilam mu ultimatum ze albo ma sie wynosic od razu albo na zadna kawke czy sauny tylko we 2 z laseczkamia nie pozwole i jak sie zgodzi moze zostac jak nie to mzoe sie zbierac. Zostal. wiem ze to dziwnie brzmi. I wiem co powinnam zrobic, ale to latwo mowic jak sie jest z boku. naprawde i latwo jak ktos jest do cna zly ale on nie jest i zaczynasz warzyc czy plusy przewyzszaja minucy, czego CI bedzie brakowac i przymykasz oko. Rzecz o jaka w zyciu bym siebei nie posadzila, jedyne to ta meczarna z brakiem zaufania czy jest tam gdzie mowi ze jest....sorki za spowiedz ale jakos mam dzis doła...

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michcia wrote:
    Dziewczyny, chyba wynik wywołałam telepatycznie!

    Dzwonili z Genomu z wynikiem Harmony.

    ZDROWA DZIEWUCHA :-D
    Wow gratulacje!!!!!!! ale mi humor poprawilas:) buziaki wiellkie

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    hello
    Tak pojechaliśmy się spotkać z doktorkiem... co więcej jestem po amnio. Leżę już sobie w domku i jak na razie jest ok :-)
    Co mnie przekonało:
    - tak jak w przypadku SweetCherryPie kilku lekarzy mi mówiło że powinnam jednak zrobić amnio, tylko Ci moi byli mili i raczej doradzali przedstawiali argumenty a nie zachowywali się jak fiu...;
    - harmony bada ryzyko a amnio stwierdza fakt (kriotyp prawidłowy a jeśli nie to co jest nie tak -na tej podstawie można podjąć leczenie dzidziola jeszcze w brzuchu)
    - dr Kucharski z Damiana (bo tam robiłam amnio) powiedział że amnio robią od10 lat i jeszcze nie mieli przypadku powikłań - co nie znaczy że jakiś się nie zdarzy;
    - i chyba najważniejsze: lekarze już tak mi namotali w głowie odnośnie informacji czy w moim przypadku harmony ma sens czy tylko amnio, że bałam się że do końca ciązy będę się stresować czy aby na pewno wszystko z dzidzią jest ok. A i tak psychicznie już byłam przygotowana na to badanie.


    Harmony miałam pobrane 2.04 rano więc wynik dostałam telefonicznie po 9 dniach roboczych. Do mnie zadzwonili od razu jak dostali wyniki. Odebrać je bedziemy mogli dopiero jak lekarz je obejrzy i opisze-pewnie dziś.
    No widzisz a w Bydzi czesto są powikłania po Amnio i mi nawet lekarka odradzała i zaproponowała Nifty, a że ja po 40 to jeszcze wieksze powikłania mogły by być i zbyt duze ryzyko poronienia

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku - Tymon!!! Zawsze mi się bardzo podobało, jeden z absolutnych faworytów :-)

    Jakiś biustonosz też muszę kupić, bo mi od pierwszych dni ciąży właściwie biust zaczął rosnąć, ale teraz czekając na wyniki stwierdziłam, że dopóki nie wiem, czy wszystko jest ok - nic nie kupuję.

    Za to dziś pędzę do H&M mama i kupię sobie jakiś pierwszy ciążowy ciuch. Bo mogę!!! :-) chociaż bez problemu mieszczę się w swoje normalne ubrania.

    Bercia - Ty nie masz zbliżonego ryzyka do naszego - Ty masz mniejsze! Ja miałam 1:72, Kaśku najniższy miała 1:27, a Ty masz jeden do prawie sto :-) także najgorsze wyniki już się wyjaśniły, a co do Was to od początku byłam spokojna i z dobrymi przeczuciami.

    Eh, dziewczyny, ale mi ciśnienie zeszło... Łeb mi pęka z tego wszystkiego. I jedna z pierwszych myśli, jak się dowiedziałam, że dziewczynka "no dobra, przynajmniej przy zmianie pieluchy nie będzie mogła mnie tak łatwo obsikać" :-D

    IviQ, Kaśku lubią tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • Michcia Autorytet
    Postów: 688 738

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ,
    no po Twoim skróconym opisie, z boku, rzeczywiście wygląda tak, że faceta należałoby kopnąć w dupę.

    ALE nie mamy po 17 lat i nie możemy już tak gwałtownie i radykalnie podejmować decyzji. To oczywiste, że w pewnym momencie życia sprawy przestają być tylko białe i czarne.
    Na pewno nie zazdroszczę Ci braku zaufania w związku, bo dla mnie to jest akurat najważniejsza wartość w relacji.
    Ale myślę sobie, że nad wszystkim można pracować, jeśli tylko są chęci z obu stron. Może niech Twój facet sam przedstawi Ci jakiś "plan naprawczy", niech wykaże inicjatywę i udowodni, że naprawdę zależy mu na tym, żeby Cię więcej nie krzywdzić.

    A może wspólna terapia nie byłaby głupim rozwiązaniem? Wiem, że większość ludzi na sam dźwięk tego słowa się wzdryga, ale mi współpraca z terapeutą uratowała życie - dlatego wiem, że może być pomocna.

    Teraz szczególnie musisz zadbać o swój spokój, to czas kiedy się masz cieszyć ciążą (to Twoje pierwsze dziecko?), a właściwie kiedy macie się nią cieszyć wspólnie. Może to będzie dobry, przełomowy moment, żeby zacząć naprawiać na poważnie? Taki bodziec :-)

    Mam nadzieję, że poukładacie sobie to jakoś.

    grubabercia, IviQ lubią tę wiadomość

    NT 2,2 mm, złe wyniki PAPPa, ryzyko T21 - 1:72 - wynik Harmony: zdrowe dziewczę! :-)
    16.09.15 - ZDROWA OLKA :-)
    gg64k6nlx91zx5z2.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe///:D leże Michcia z ciebie :D No fakt chlopaki obsikuja prawie przy kazdej zmianie pieluchy...hehehe ...Poplakalam sie ze smiechu:d Kuzwa..i znowu sie poplakalam :D

    bercia
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide z juniorem na spacer,bo wrocil z przedszkola..pojadl i ma nadmiar energii do spozytkowania ..do milego poklikania dziewczyny:d
    Aj lowjam WAS !!!

    Dziekuje ze WAS mam...

    Kaśku lubi tę wiadomość

    bercia
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michcia wrote:
    IviQ,
    no po Twoim skróconym opisie, z boku, rzeczywiście wygląda tak, że faceta należałoby kopnąć w dupę.

    ALE nie mamy po 17 lat i nie możemy już tak gwałtownie i radykalnie podejmować decyzji. To oczywiste, że w pewnym momencie życia sprawy przestają być tylko białe i czarne.
    Na pewno nie zazdroszczę Ci braku zaufania w związku, bo dla mnie to jest akurat najważniejsza wartość w relacji.
    Ale myślę sobie, że nad wszystkim można pracować, jeśli tylko są chęci z obu stron. Może niech Twój facet sam przedstawi Ci jakiś "plan naprawczy", niech wykaże inicjatywę i udowodni, że naprawdę zależy mu na tym, żeby Cię więcej nie krzywdzić.

    A może wspólna terapia nie byłaby głupim rozwiązaniem? Wiem, że większość ludzi na sam dźwięk tego słowa się wzdryga, ale mi współpraca z terapeutą uratowała życie - dlatego wiem, że może być pomocna.

    Teraz szczególnie musisz zadbać o swój spokój, to czas kiedy się masz cieszyć ciążą (to Twoje pierwsze dziecko?), a właściwie kiedy macie się nią cieszyć wspólnie. Może to będzie dobry, przełomowy moment, żeby zacząć naprawiać na poważnie? Taki bodziec :-)

    Mam nadzieję, że poukładacie sobie to jakoś.
    Szczerze mówiąc bardzo liczę na to że dziecko go zmieni, ze dorosnie, bo z niego czasem takie duze dziecko jest. Tak to pierwsza ciąza zarówno moja jak i jego(oboje jestesmy po rozwodach po wieloltenich małzeństwach) CIezko sie z nim rozmawia bo on sie zawsze wypiera i mowi e nie mam sie czym martwic, ze jestem za bardzo zazdrosna ale ja z dobrych zrodel mam swoej informacje i wiem co mowie. Najczesciej jak chce wyrzucic cos z siebie to do niego pisze listy, jest mi tak latwiej a on przyznam szczerze ze czesto nie odpisuje albo odpisze ze mu zalezy ze to nie sa zadne randki i takie tam i o dziwo ja naprawde czuje ze mu zalezy na mnie i baaaardzo na tym dziecku dlatego to tez ciagne. Dba o mnie i generalnie sie nie szlaja, wszedzie chodzimy razem poza praca, tylko czasami wykorzystuje to ze gdzies wychodze sama wiec ja juz teraz wychodze tylko wtedy gdy on sie umowi z kolegami(oczywiscie zawsze wiem kiedy mowi prawde ) zeby isc na terapie ja chetnie ale on musialby sobie zdac sprawwe z tego co jest z nim nie tak a on jest troszke typem narcyza ze przeciez on jest cudowny i wspanialy i o co mi chodzi. Pokrecone to troche wiem. Ale wiem jedno teraz najwaznejsze jest dla mnie dziecko i jesli mi moj wywinie znowu taki numer to go kopne gdzie pieprz rosnie i moze sobie odwiedzac dziecko oczywiscie i byc ojcem jakim chce ale juz beze mnie. Zamierzam ultimatum dotrzymac

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    grubabercia wrote:
    W środe minie 3 tyg jak robilam amnio..Doktorka powiedziala ze czas oczekiwania na wyniki to okolo 4 tygodni.
    Synek jest przygotowany..od samego poczatku.Taki mądrala z niego i sporo mu sie poukladalo w głowie jak na te jego 4 latka :D
    Mow ze siostra tez moze byc ale woli braciszka :D

    Aż 4 tygodnie?!! Mi dziś powiedzieli że maks do 3 tyg. Zamierzam do nich dzwonić od 2,5 tyg. A i jeszcze pani pielęgniarka powiedziała że można też bezpośrednio do labolatorium dzwonić bo tam będą wiedzieć szybciej.

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    Aż 4 tygodnie?!! Mi dziś powiedzieli że maks do 3 tyg. Zamierzam do nich dzwonić od 2,5 tyg. A i jeszcze pani pielęgniarka powiedziała że można też bezpośrednio do labolatorium dzwonić bo tam będą wiedzieć szybciej.


    Nie mam odwagi dzwonic...:(

    bercia
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia zadzwoń, przestaniesz się stresować, a zaczniesz cieszyć ciążą:)

    A ja dziś na doła kolejne buty kupiłam, a co tam:D

    I do kosmetyczki poszłam:)

    teraz odpoczywam:))

    grubabercia, Kaśku lubią tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ wrote:
    Bercia zadzwoń, przestaniesz się stresować, a zaczniesz cieszyć ciążą:)

    A ja dziś na doła kolejne buty kupiłam, a co tam:D

    I do kosmetyczki poszłam:)

    teraz odpoczywam:))


    A mnie przyszla dzis sukienko tunika i mi sie gęba ucieszyla bo pasuje i nie musze odsylac :D
    Chyba jednak poczekam na wiadomosci od lekarki///
    Kosmetyczka...hmmmm...kiedy ja bylam u kosmetyczki...:(

    bercia
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bercia niezła jesteś, ja bym nie wytrzymała ..
    oj kosmetyczki tez dawno nie widziałam ... Myślicie że powinnyśmy gremialnie iść w ślady IviQ i zrobić kolejny krok po odmoknięciu :-P

    Eh neta mi wycięło dobrze że wrócił idę was nadrobić.

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku wrote:
    Bercia niezła jesteś, ja bym nie wytrzymała ..
    oj kosmetyczki tez dawno nie widziałam ... Myślicie że powinnyśmy gremialnie iść w ślady IviQ i zrobić kolejny krok po odmoknięciu :-P

    Eh neta mi wycięło dobrze że wrócił idę was nadrobić.


    Powiem wam ze swiezo po zabiegu bylam nastawiona ze bede wydzwaniala i dopytywala o wyniki..ale minelo mi..wyciszylam emocje..Chyba tez w duzej mierze dzieki wczytaniu sie w rozne fora i zainstalowaniu sie tu z WAMI i pisaniu...o wszystkim..No chyba o bobie sie nie wypowiem bo juz daaawno jadlam i nie pamietam jak to smakuje :D
    Ja zaczne od fryzjera po niedzieli...Malymi kroczkami moze dotre do kosmetyczki :D

    IviQ, Kaśku lubią tę wiadomość

    bercia
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Michcia wrote:
    Kaśku - Tymon!!! Zawsze mi się bardzo podobało, jeden z absolutnych faworytów :-)

    Jakiś biustonosz też muszę kupić, bo mi od pierwszych dni ciąży właściwie biust zaczął rosnąć, ale teraz czekając na wyniki stwierdziłam, że dopóki nie wiem, czy wszystko jest ok - nic nie kupuję.

    Za to dziś pędzę do H&M mama i kupię sobie jakiś pierwszy ciążowy ciuch. Bo mogę!!! :-) chociaż bez problemu mieszczę się w swoje normalne ubrania.

    Bercia - Ty nie masz zbliżonego ryzyka do naszego - Ty masz mniejsze! Ja miałam 1:72, Kaśku najniższy miała 1:27, a Ty masz jeden do prawie sto :-) także najgorsze wyniki już się wyjaśniły, a co do Was to od początku byłam spokojna i z dobrymi przeczuciami.

    Eh, dziewczyny, ale mi ciśnienie zeszło... Łeb mi pęka z tego wszystkiego. I jedna z pierwszych myśli, jak się dowiedziałam, że dziewczynka "no dobra, przynajmniej przy zmianie pieluchy nie będzie mogła mnie tak łatwo obsikać" :-D

    Haha ha ale się uśmiałam, dzięki za ostrzeżenie! M za to się przeraził jak to usłyszał - co ubawiło mnie jeszcze bardziej :-D

    Ja mam już dużo ciążowych ubrań. Bardzo podobają mi się ciuszki z Happymum i obserwuję u nich promocje :-)
    W swoje ołówkowe spódnice się nie mieszczę, a w części spodni niby się dopnę ale mnie cisną. A najczęstszy scenariusz to rano sie jeszcze dopinam a wieczorem już nie :-P
    A że do pracy nie muszę chodzić to przerzuciłam się na getry i tuniki, no i moje ulubione sukienki oversize - super rozwiązanie bo na później też będą ok. Mam też 2 pary spodni ciążowych.

    M właśnie ogląda imiona słowiańskie męskie i wpadło mu w oko Chocibąk .. myślicie że to dygresja do skutków ubocznych pochłoniętego przeze mnie bobu.... :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 20:19

    IviQ lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
  • grubabercia Przyjaciółka
    Postów: 64 56

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chocibąk...nie no..nie szalej :D

    Kaśku lubi tę wiadomość

    bercia
  • IviQ Autorytet
    Postów: 1640 1341

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśku ale mnie rozbawiłas hahaha:-)

    Kaśku lubi tę wiadomość

    1usawn154wlkwiec.png[/link]
    NT=1,0, 2,995 MoM B-HCG 0,620 Pappa T21 1 :98 Wynik po Nifty 1:238000000 Kornelek <3 :))))
  • Kaśku Autorytet
    Postów: 535 566

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IviQ nie zazdroszczę relacji z twoim facetem. Ja jestem z M juz kilkanaście lat i wiem że moge mu ufać.
    Zgadzam się że to już nie te lata kiedy mogłyśmy wybrzydzać i że trzeba rozważyć za i przeciw i ocenić czy taka relacja ma dla nas wartość dodaną jeśli tak to trzeba nad nią pracować. Choć wiem że wytłumaczenie czegoś facetowi to czasem syzyfowe prace...
    Znam przypadki kiedy dziecko bardzo pozytywnie wywrócilo facetowi w głowie. Mam ogromną nadzieję że na twojego też tak podziała.

    IviQ lubi tę wiadomość

    8R8Zp1.png
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ