X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.
Odpowiedz

Amniopunkcja, Nifty, Harmony - żeby nie zwariować czekając na wynik.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny 31.10.18 przez cc urodzil sie moj synek w 36+5 tc zdrowy chlopczyk :-) 10 punktow, waga 2790g 51cm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2018, 09:36

    katberry, Ciasteczko777, Asiaf, kasiaczeek, edka85, magdaaa88, Haan, Migotka83, Zajączek :), samjase lubią tę wiadomość

  • Haan Debiutantka
    Postów: 14 9

    Wysłany: 6 listopada 2018, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    promyczek86 wrote:
    Dziewczyny 31.10.18 przez cc urodzil sie moj synek w 36+5 tc zdrowy chlopczyk :-) 10 punktow, waga 2790g 51cm

    GRATULACJE!!! <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2018, 02:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hann dziekuje :-) dziewczyny tak tylko przypominam ja akurat robilam prena test w ciazy bo bylo ryzyko posrednie ZD, test wyszedl dobrze-brak ZD i plec meska :-) czyli kolejny wynik testu potwierdzil zdrowego maluszka. ZYCZE WSZYSTKIM OCZEKUJACYM DZIEWCZYNOM NA SWOJE MALENSTWA NUDNYCH CIAZ :-) SZYBKICH PORODOW I SAMYCH CUDOWNYCH MOMENTOW NA WSPOLNEJ DRODZE MACIERZYNSTWA:-)

    Haan, Asiaf lubią tę wiadomość

  • samjase Koleżanka
    Postów: 37 3

    Wysłany: 7 listopada 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ponad tydzień temu urodziłam na to wyglada ze zdrowego chłopczyka. Waga 4200 i 63 cm. Biochemię miałam beznadziejna i Pappa 1:375, Beta hcg w pappie 3,5mom co podobno jest bardzo duzo do tego zadka anatomia serca ARSA. Arse ma, nie mniej jednak profesor stwierdził ze to wcale nie jest żaden wyznacznik chorób genetycznych. Oczywiście teraz schizuje bo maly urodził sie z cała Sina głowa bo nie mogłam go wypchnąć z siebie przez godzinę ale jak widać nie ma co sie martwić na zapas i trzeba byc dobrej mysli, ja amnio i żadnych testów cała ciąże nie robiłam i żałuje tej pappy. Pozdrawiam rozpakowane i nierozpakowane mamusie:)

    promyczek86 lubi tę wiadomość

  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 7 listopada 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje, super wieści :)
    Samjase niezły klocuszek, u mnie waga tez ponad 4 kg. Na pewno silny chłopczyk. Same chłopaki u nas. :)

    promyczek86, samjase lubią tę wiadomość

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2018, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samjase wrote:
    Hej, ponad tydzień temu urodziłam na to wyglada ze zdrowego chłopczyka. Waga 4200 i 63 cm. Biochemię miałam beznadziejna i Pappa 1:375, Beta hcg w pappie 3,5mom co podobno jest bardzo duzo do tego zadka anatomia serca ARSA. Arse ma, nie mniej jednak profesor stwierdził ze to wcale nie jest żaden wyznacznik chorób genetycznych. Oczywiście teraz schizuje bo maly urodził sie z cała Sina głowa bo nie mogłam go wypchnąć z siebie przez godzinę ale jak widać nie ma co sie martwić na zapas i trzeba byc dobrej mysli, ja amnio i żadnych testów cała ciąże nie robiłam i żałuje tej pappy. Pozdrawiam rozpakowane i nierozpakowane mamusie:)

    Gratulacje i niech zdrowo rośnie !!!




























    samjase lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Dziewczyny !!! :) dużo zdrówka dla Was!

    Zajączku - co u Ciebie ? Jak po amnio ?? Cały czas myślę o Tobie ❤️

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 14 listopada 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy jest tu jakaś dziewczyna, która robiła badanie Sanco?

    gann3e3k131pma53.png
  • kasiaczeek Przyjaciółka
    Postów: 68 54

    Wysłany: 14 listopada 2018, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam nifty. Ponoć to to samo.

    1usah371rwy853le.png

    NT 3,5 nieprawidłowy przepływ żylny zd 1:4
    Czekam na wynik nifty... ZDROWY CHŁOPAK
    Echo serca - wszystko dobrze

    17.01.2019 synuś jest już z nami
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 15 listopada 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaczeek wrote:
    Ja robiłam nifty. Ponoć to to samo.
    Ile czekałaś na wynik? Wiem ile czeka się w teorii, jednak zastanawiam się jak to wygląda w praktyce.

    Wczoraj zrobiłam prewencyjnie Sanco. Nie miałam jako takich wskazań, ale chcieliśmy z mężem wiedzieć od razu na czym stoimy. W pierwszej ciąży na genetycznym wyszły nieprawidłowe przepływy dv. Koniec końców wszystko skończyło się dobrze ale ile stresu i łez było to moje. Teraz czekam na wyniki i nie ukrywam, że strasznie się denerwuję.

    gann3e3k131pma53.png
  • Asiaf Autorytet
    Postów: 523 273

    Wysłany: 15 listopada 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Nifty zrobiłam w czwartek, w nastepny piątek byl wynik.

    Awaria_90 lubi tę wiadomość

    Antoś
    f2wl20mmd45lxn9f.png
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 15 listopada 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiaf wrote:
    Ja Nifty zrobiłam w czwartek, w nastepny piątek byl wynik.
    Dzięki za odpowiedź. Chyba wszystkie paznokcie zeżrę ze stresu do tego czasu

    gann3e3k131pma53.png
  • Haan Debiutantka
    Postów: 14 9

    Wysłany: 15 listopada 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka ja robiłam test Harmony. Wyniki miały być do 9 dni roboczych i przyszły w 9 dniu roboczym..dodatkowo w tym był 1 listopada i czekaliśmy bite dwa tygodnie :( ale mimo tego okropnego czasu i tylu przepłakanych dni i nocy wszystko skończyło się dobrze, czego życzę Ci także z całego serca <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2018, 21:18

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 15 listopada 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :)

    gann3e3k131pma53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2018, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajączek :) wrote:
    Nie, już żadnych wizyt. Amnio w poniedziałek... potem 7 dni czekania... a potem zobaczymy co dalej.
    Zajączku - Kochana, co z Wami!? Jak po amnio ... daj znać, martwię się bardzo :(

  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 20 listopada 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oleśka11 wrote:
    Hej dziewczyny. Czy jest tu jakaś dziewczyna, która robiła badanie Sanco?
    Ja robilam Sanco poza Genomedem wiec doszło jeszcze przeslanie wyniku. W piątek oddalam krew i w czwartek byl wynik. Trzymam kciuki.

    Oleśka11 lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • 88Yoasia Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Ja też w zeszły wtorek robiłam Sanco ze względu na podwyższone ryzyko t21 1:311. Niby tylko ze względu na niską pappe bo i hcg i USG wyszło ok więc starałam się za bardzo nie denerwować i być dobrej myśli ale dzisiaj mija 6 dzień roboczy a wyników nadal nie ma i zaczyna brać mnie stres... Eh mam nadzieję że jutro już będą :(

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 21 listopada 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88Yoasia wrote:
    Cześć dziewczyny. Ja też w zeszły wtorek robiłam Sanco ze względu na podwyższone ryzyko t21 1:311. Niby tylko ze względu na niską pappe bo i hcg i USG wyszło ok więc starałam się za bardzo nie denerwować i być dobrej myśli ale dzisiaj mija 6 dzień roboczy a wyników nadal nie ma i zaczyna brać mnie stres... Eh mam nadzieję że jutro już będą :(

    Gdzie robiłaś? Bo ja bezpośrednio w Genomedzie i też przyszły mi 6. dnia roboczego. Tak a propo to warto bylo- dowiedziałam się, że będę miała drugiego zdrowego synka :)

    gann3e3k131pma53.png
  • 88Yoasia Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie robiłam bezpośrednio w genomedzie, tylko w placówce współpracującej w Poznaniu więc pewnie kwestia jeszcze wysłania wyniku eh. Kurcze aż sama siebie podziwiałam że tak spokojnie do tego podchodzę ale dzisiaj nie mogę usiedzieć :p

  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 21 listopada 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co pisze Twoja placówka o czasie co do wyników badań? Bo niektóre mają np 10, a niektóre nawet 14 dni roboczych, zależy od umowy z Genomedem.

    gann3e3k131pma53.png
‹‹ 474 475 476 477 478 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ