X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Acard w ciąży?
Odpowiedz

Acard w ciąży?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mmalibu Autorytet
    Postów: 861 1106

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz zalecił mi 150mg Acardu raz dziennie. W ulotce znalazłam, że nie powinno się go brać w ciąży.. Czy któraś również stosuje? Biorę profilaktycznie ze względu na niskie białko pappa.

    relg6iyem5hi69f7.png
  • coma Autorytet
    Postów: 2322 2715

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że bardzo dużo dziewczyn z forum bierze Acard - ja biorę, dużo moich przyjaciółek w ciąży brało na poprawę przepływów. :) nie martw się.

    mmalibu lubi tę wiadomość

    uIHap1.png
  • tka_aa Autorytet
    Postów: 657 207

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bralam do 34 tc. Profilaktycznie przeciw zakrzepicy. Zachecam do przeczytania artykulu u mamy ginekolog.

    mmalibu lubi tę wiadomość

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również biorę Acard :) w poprzedniej ciąży też brałam :)

    mmalibu lubi tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • martaszymi Autorytet
    Postów: 477 593

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też biorę acard :) i w ciąży i przed też profilaktycznie gin mi kazał :)

    29.11.3019 Hania ♥️♥️♥️
    17.04.2019 6t5d ♥️-->l130/min
    30.07.2019 połówkowe 451 gram dziewczynki 😍
    I ciąża-puste jajo płodowe 8tc 31.05.2017
    II ciąża-puste jajo płodowe 10tc 12.04.2018
  • Vella83 Autorytet
    Postów: 1377 1072

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też biorę Acard 150 mg na noc. Po pappie która wyszła niska lek zaleciła profilaktycznie gdyby była to sprawa np łozyska. Również czytałam, że Acardu nie powinno sie zazywac w ciazy ale jednoczesnie jest inf że korzyści z ewentualnego przyjmowania przewyższają negatywy i lekarz może zadecydować o tym.

    relgx1hpi2zbw8vm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ