X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje A mnie się odkleja...
Odpowiedz

A mnie się odkleja...

Oceń ten wątek:
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 11 października 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po pierwszej wizycie,wedlug pomiarów to 7 tydzien i lekarz stwierdził niewielkie odklejanie się kosmówki.Przykazal mi spokojniejsze życie..no ja nie wiem jak moge uczynić je jeszcze bardziej spokojnym..czy któraś z was też miała ten problem? zapisał mi progesteron dodatkowo.
    co kobieta z takim odklejaniem może robić a czego nie może?

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolezanka miala, odklejanie sie kosmowki w 8tc i krwiaka pod spodem, dostala nakaz lezenia pare tygodni na kanapie, wstawac tylko siku i chyba 3 razy po 2 duphastony, kontrole co tydzien na usg... jakos tak. Wszystko jest terqaz dobzre, a teraz jet chyba w 24 tc.

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 11 października 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o masz...juz moge sobie zacząć śpiewać:"na tapczanie siedzi leń,nic nie robi cały dzień.."

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 11 października 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również miałam odklejenie kosmówki - krwiaka podkosmówowego w 7 tygodniu ciazy dostałam luteinę , a najlepszym lekarstwem na krwiaka jest leżenie , az sie wchłonie , teraz jestem w 17 tygodniu i po krwiaku ani śladu, już w 13 tygodniu go nie było więc dużo odpoczywaj i bądz dobrej myśli


    Ja leżałam i tylko wstawałam żeby sie umyć , no i za potrzebą

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2013, 21:03

    madzik55 lubi tę wiadomość

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2013, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo raczej bedziesz miala teraz duuużo wolnego czasu :P A co dokladnie przepisal Ci ginekolog? Obserwuj sie dokladnie, co podcierasz na papierze też, w razie watpliwosci natychmiast do szpitala... a w ogole to najlepiej bybyło jakbys potwierdzila jeszcze u kogos innego to odklejanie.

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 12 października 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam Progesteron 200mg dowcipnie,Progeffik się ten specyfik nazywa tu we Włoszech.A ten lekarz jest jednym z najlepszych,ma świetny sprzęt i inny lekarz nawet by tego nie zauważył.Dostałam do niego kontakt od mojej znajomej,ktora miała ogromne problemy z ciąża i przetestowala większość ginekologow w Rzymie i nie tylko,takze ufam facetowi..

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 12 października 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się przykleilo cholerstwo szybko..tak łatwo można stracić ciążę.

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 12 października 2013, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaopatrz się w ciekawe ,książki , fajne filmy i leż . Ja to miałam w pierwszej ciąży . Od 15 tygodnia mogłam już normalnie funcjonować :) POWODZENIA

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2013, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też się kosmówka odklejała. Miałam plamienia i dwa razy takie mocniejsze krwawienie. Brałam Luteine 3 razy po 2 i Duphaston 3 razy po 1. Ale najważniejsze to leżeć, leżeć i jeszcze raz leżeć. Nawet jak będziesz łykała ten progesteron kilogramami to jeżeli nie odpoczniesz przez jakiś czas to nic Ci nie pomogą te leki. A i jeszcze jedna bardzo ważna rzecz- Pozytywne myślenie :) Trzymam mocno kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo.

  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 12 października 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam odklejanie się kosmówki i to w dwóch miejscach. Brałam Duphaston 2x1, a potem 3x1, do momentu wykształcenia się całkowicie łożyska (już dokładnie nie pamiętam czy to było do 12 czy 14 t.c.). U mnie o dziwo nie było krwawienia i kosmówka nie chciała się przykleić, ale krwiaczek się nie powiększał, więc tylko leżałam i leżałam :)
    Jak widać po suwaczku wszystko dobrze się skończyło. Więc życzę i Tobie powodzenia, duuuuuuuuużo odpoczywaj, postaraj się nie stresować, nie czytać nic na ten temat w necie oraz bierz leki. Trzymam kciuki :)

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 12 października 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uspokoiłyscie mnie..to ja ide się położyć..nie widzę brudu w domu,nie widze brudu w domu..

    anilorak, Asi, Asi, Asi, Modelka, Blondi22, blueberry lubią tę wiadomość

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 14 października 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po progesteronie nasilaja się objawy ciąży..mdłości,zgaga,wrażliwość na zapachy wszelkie..plus wahania nastroju.Minęły jakos bóle brzucha.Leżę ale z przerwami..samo sie nic w domu nie zrobi.

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 14 października 2013, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zostaw ten dom w spokoju na razie,jak będziesz miała trochę syfu przez jakiś czas,to nikt od tego nie umrze.Nie może ktoś Ci pomóc?partner,mama?

    Modelka lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa87 Koleżanka
    Postów: 38 20

    Wysłany: 14 października 2013, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam to samo. Miałam delikatne plamienie bardzo małe. Biorę dupka 3x Dziennie ale nie muszę leżeć mogę chodzić jak się mecze to mam odpocząć;) jestem w 8 tyg. Buzialki

    Czekamy na Ciebie Skarbie już 4 miesiące ;*
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 21 października 2013, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem sama jak palec na obczyźnie,maz pracuje a od 11latki mojej nie moge za wiele wymagac..
    Niecierpliwa jestem tez w 8tyg..w czwartek mam wizyte i zobaczymy co mi wróżka powie i co zobaczy w kuli ;-)

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Martynika Autorytet
    Postów: 3162 5672

    Wysłany: 21 października 2013, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedenastolatka jest dużą,samodzielną dziewczyną,jak najbardziej możesz od niej wiele wymagać,odpocznij :).

    BOBASEK lubi tę wiadomość

  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 22 października 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    11 latka podnosi mi niebezpiecznie cisnienie ostatnio ;)

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • madzik55 Przyjaciółka
    Postów: 99 110

    Wysłany: 27 października 2013, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i krwiak mi się zrobil na dodatek..nie mam przykazania leżeć..jakoś dziwnie prawda?Lekarz nic takiego nie powiedział..

    f2wlhdgeetnyqlj9.png

    l22nha007gsnivdu.png
  • Blondi22 Autorytet
    Postów: 6648 8129

    Wysłany: 27 października 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzik55 lez i odpoczywaj dla dobra dzidzi

    madzik55 lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • Welonisia Autorytet
    Postów: 593 504

    Wysłany: 1 listopada 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wlaznie zdiagnozowano u mnie krwiaka i odklejajaca sie kosmówke, musze lezec plackiem. Biore luteine 2x2 od poczatku ciazy zastanawia mnie czemu mi nie zwiekszyli dawki skoro jest cos nie tak? wydaje mi sie ze powinnam brac 3x2 ale sama boje sie zwiększyc dawke. Czy mozna przesadzic z progesteronem????????? Ja zawsze mialam go za mało, w zasadzie sladowe ilosci :( co o tym myslicie?

    p19uskjohisr6juh.png
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ