BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Problemy i komplikacje > 6+5 tydzień a brak zarodka
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Róża 1
Przyjaciółka
20

Wysłany: 27 marca, 14:06
Cytuj | (0) | Zgłoś
Daniela wrote:
Róża, a nie możesz zrobić bety? Skocz gdzieś na betę, wynik powinien być już chyba kilkadziesiąt tysięcy, skoro ostatnio robiłaś ponad miesiąc temu.

Nie znając wyniku, nie bralabym luteiny.

Mam nadzieję, że Twoja ciąża będzie rozwijać się prawidłowo, aczkolwiek dziwne, że do tej pory zarodka nie widać.

Lekarz na pewno powiedział Ci, że te 6 tygodni 6 dni to wg usg?
Tak lekarz powiedział z usg! Owulacje miałam 10 luty bo obserwuje cykl! Zaś mam bardzo nieregularne miesiączki i bardzo późno wyszła owulacja!

Róża 1
Przyjaciółka
20

Wysłany: 28 marca, 11:59
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzisiaj już nie plamie a betę dzisiaj zrobiłam to 15730.00 i jak wynik może być czy źle

Daniela
Autorytet
760

Wysłany: 28 marca, 15:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Róża,

Moim zdaniem przyrost powinien być większy. Od poprzedniego badania minął ponad miesiąc.

Ale prawdę powie Ci kolejne usg. Wtedy już wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki, by zarodek z serduszkiem się pojawił.

Róża 1
Przyjaciółka
20

Wysłany: 28 marca, 19:44
Cytuj | (0) | Zgłoś
Daniela wrote:
Róża,

Moim zdaniem przyrost powinien być większy. Od poprzedniego badania minął ponad miesiąc.

Ale prawdę powie Ci kolejne usg. Wtedy już wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki, by zarodek z serduszkiem się pojawił.
Dziękuję czasem płacze i wątpię że będzie dobrze a czasami myślę że napewno będzie dobrze

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 29 marca, 13:54
Cytuj | (0) | Zgłoś
Róża 1 wrote:
Dzisiaj już nie plamie a betę dzisiaj zrobiłam to 15730.00 i jak wynik może być czy źle

Powtórz betę jutro, żeby wiedzieć czy jest przyrost i jaki.

Daniela ma rację, że po miesiącu trochę mało to wychodzi, więc tu pojawia się pytanie czy zatrzymał się rozwój ciąży (niewielki przyrost lub jego brak), czy ciąża obumarła (wtedy beta będzie spadać) - mogło być tak, że rosła do pewnego momentu, a potem zaczęła spadać i teraz jesteś na spadającej becie. Dlatego tak ważne jest zrobienie przyrostu po 48h czyli jutro.

Przy takiej becie powinien być już widoczny zarodek, nawet jeśli bez akcji serca, to już coś powinno być widać.

A teraz coś pozytywnego: może być tak, że ciąża rozwija się wolniej - znam takie przypadki i Twój nie musi na 100% oznaczać, że jest źle - niektóre ciąże mają wolniejszy rozbieg, zrób betę jeszcze raz i będzie już coś wiadomo :)

Trzymam kciuki ! :)

Wiadomość wyedytowana przez autora 29 marca, 13:55

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Róża 1
Przyjaciółka
20

Wysłany: 29 marca, 15:52
Cytuj | (0) | Zgłoś
Leira wrote:
Powtórz betę jutro, żeby wiedzieć czy jest przyrost i jaki.

Daniela ma rację, że po miesiącu trochę mało to wychodzi, więc tu pojawia się pytanie czy zatrzymał się rozwój ciąży (niewielki przyrost lub jego brak), czy ciąża obumarła (wtedy beta będzie spadać) - mogło być tak, że rosła do pewnego momentu, a potem zaczęła spadać i teraz jesteś na spadającej becie. Dlatego tak ważne jest zrobienie przyrostu po 48h czyli jutro.

Przy takiej becie powinien być już widoczny zarodek, nawet jeśli bez akcji serca, to już coś powinno być widać.

A teraz coś pozytywnego: może być tak, że ciąża rozwija się wolniej - znam takie przypadki i Twój nie musi na 100% oznaczać, że jest źle - niektóre ciąże mają wolniejszy rozbieg, zrób betę jeszcze raz i będzie już coś wiadomo :)

Trzymam kciuki ! :)
Jutro jadę na betę to zobaczymy

Daniela
Autorytet
760

Wysłany: 30 marca, 20:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Róża, robiłaś dziś betę?
Jak się czujesz?

Róża 1
Przyjaciółka
20

Wysłany: 1 kwietnia, 21:15
Cytuj | (0) | Zgłoś
Daniela wrote:
Róża, robiłaś dziś betę?
Jak się czujesz?
Czuje się już dobrze! Jestem po poronieniu! Dzisiaj byłam u lekarza prywatnie zrobił usg i powiedział że do szpitala nie trzeba jechać! Wszystko ładnie się oczyscilo! Bardzo to przeżyłam! Były delikatne plamienia z przerwami! Beta spadła i w sobotę zaczęło się wszystko! dzisiaj straszne bóle ale już wszystko minęło! Dziękuję za porady dobre słowa

Leira
Autorytet
1184

Wysłany: 1 kwietnia, 21:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Trzymaj się Róża, też jestem po poronieniu i po kolejnej szczęśliwej ciąży, czego i Tobie życzę!

f2w3ikgnnjbzwgbk.png

Róża 1
Przyjaciółka
20

Wysłany: 1 kwietnia, 21:36
Cytuj | (0) | Zgłoś
Leira wrote:
Trzymaj się Róża, też jestem po poronieniu i po kolejnej szczęśliwej ciąży, czego i Tobie życzę!
Dziękuję mam nadzieję że się uda 💖

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)