X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje 6+5 tydzień a brak zarodka
Odpowiedz

6+5 tydzień a brak zarodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 27 marca 2019, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Róża, a nie możesz zrobić bety? Skocz gdzieś na betę, wynik powinien być już chyba kilkadziesiąt tysięcy, skoro ostatnio robiłaś ponad miesiąc temu.

    Nie znając wyniku, nie bralabym luteiny.

    Mam nadzieję, że Twoja ciąża będzie rozwijać się prawidłowo, aczkolwiek dziwne, że do tej pory zarodka nie widać.

    Lekarz na pewno powiedział Ci, że te 6 tygodni 6 dni to wg usg?
    Tak lekarz powiedział z usg! Owulacje miałam 10 luty bo obserwuje cykl! Zaś mam bardzo nieregularne miesiączki i bardzo późno wyszła owulacja!

  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 28 marca 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już nie plamie a betę dzisiaj zrobiłam to 15730.00 i jak wynik może być czy źle

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 28 marca 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża,

    Moim zdaniem przyrost powinien być większy. Od poprzedniego badania minął ponad miesiąc.

    Ale prawdę powie Ci kolejne usg. Wtedy już wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki, by zarodek z serduszkiem się pojawił.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 28 marca 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Róża,

    Moim zdaniem przyrost powinien być większy. Od poprzedniego badania minął ponad miesiąc.

    Ale prawdę powie Ci kolejne usg. Wtedy już wszystko będzie jasne. Trzymam kciuki, by zarodek z serduszkiem się pojawił.
    Dziękuję czasem płacze i wątpię że będzie dobrze a czasami myślę że napewno będzie dobrze

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 29 marca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża 1 wrote:
    Dzisiaj już nie plamie a betę dzisiaj zrobiłam to 15730.00 i jak wynik może być czy źle

    Powtórz betę jutro, żeby wiedzieć czy jest przyrost i jaki.

    Daniela ma rację, że po miesiącu trochę mało to wychodzi, więc tu pojawia się pytanie czy zatrzymał się rozwój ciąży (niewielki przyrost lub jego brak), czy ciąża obumarła (wtedy beta będzie spadać) - mogło być tak, że rosła do pewnego momentu, a potem zaczęła spadać i teraz jesteś na spadającej becie. Dlatego tak ważne jest zrobienie przyrostu po 48h czyli jutro.

    Przy takiej becie powinien być już widoczny zarodek, nawet jeśli bez akcji serca, to już coś powinno być widać.

    A teraz coś pozytywnego: może być tak, że ciąża rozwija się wolniej - znam takie przypadki i Twój nie musi na 100% oznaczać, że jest źle - niektóre ciąże mają wolniejszy rozbieg, zrób betę jeszcze raz i będzie już coś wiadomo :)

    Trzymam kciuki ! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 13:55

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 29 marca 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Powtórz betę jutro, żeby wiedzieć czy jest przyrost i jaki.

    Daniela ma rację, że po miesiącu trochę mało to wychodzi, więc tu pojawia się pytanie czy zatrzymał się rozwój ciąży (niewielki przyrost lub jego brak), czy ciąża obumarła (wtedy beta będzie spadać) - mogło być tak, że rosła do pewnego momentu, a potem zaczęła spadać i teraz jesteś na spadającej becie. Dlatego tak ważne jest zrobienie przyrostu po 48h czyli jutro.

    Przy takiej becie powinien być już widoczny zarodek, nawet jeśli bez akcji serca, to już coś powinno być widać.

    A teraz coś pozytywnego: może być tak, że ciąża rozwija się wolniej - znam takie przypadki i Twój nie musi na 100% oznaczać, że jest źle - niektóre ciąże mają wolniejszy rozbieg, zrób betę jeszcze raz i będzie już coś wiadomo :)

    Trzymam kciuki ! :)
    Jutro jadę na betę to zobaczymy

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 30 marca 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża, robiłaś dziś betę?
    Jak się czujesz?

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Róża, robiłaś dziś betę?
    Jak się czujesz?
    Czuje się już dobrze! Jestem po poronieniu! Dzisiaj byłam u lekarza prywatnie zrobił usg i powiedział że do szpitala nie trzeba jechać! Wszystko ładnie się oczyscilo! Bardzo to przeżyłam! Były delikatne plamienia z przerwami! Beta spadła i w sobotę zaczęło się wszystko! dzisiaj straszne bóle ale już wszystko minęło! Dziękuję za porady dobre słowa

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymaj się Róża, też jestem po poronieniu i po kolejnej szczęśliwej ciąży, czego i Tobie życzę!

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Róża 1 Ekspertka
    Postów: 258 65

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Trzymaj się Róża, też jestem po poronieniu i po kolejnej szczęśliwej ciąży, czego i Tobie życzę!
    Dziękuję mam nadzieję że się uda 💖

  • Breathe123 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 września 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytałam tutaj na forum,ze może być tak,ze przy ciazy bliźniaczej dość długo może być pusty pęcherzyk bo zarodki są małe czy ktos może napisać cos więcej na ten temat?

  • MamaZuzi Znajoma
    Postów: 21 12

    Wysłany: 27 września 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to żadne pocieszenie, ale na tym etapie jeżeli cos jest nie tak z ciążą to musi być poronienie. Jestem po dwóch poronienianiach które zaczynały sie plamieniami. Plamienie, czy krwawienie ciąży nie zwiastuje nic dobrego.teraz jestem w 8 miesiacu i czekam na dzidziusię.

    07.11.2022 💖🤱Zuzanna 3330 g, 57 cm
    07.10.2021 miomektomia mięśniaków
    09.07.2021 💔
    04.05.2021 💔
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ