X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje 5 tydzien ciazy i brak zarodka na usg czy to normalne
Odpowiedz

5 tydzien ciazy i brak zarodka na usg czy to normalne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • asik82 Koleżanka
    Postów: 52 5

    Wysłany: 15 stycznia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj bylam na usg bo strasznie boli mnie prawa strona jakby jajnik. Okazalo sie ze to torbiel. Na usg widac rowniez pecherzyk maly ale bez zarodka. Czy to za wczesnie?

  • Mag13 Znajoma
    Postów: 18 18

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy pęcherzyku o wymiarach odpowiadających 5 tydzień 3 dzień nie było widać zarodka na usg. Lekarz mówił, że tak może być i miał rację, bo na następnej wizycie biło serducho :)

    hchy9n73h81ut8t7.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 stycznia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No więc to jest tak że między 4-10 tygodniem widać pęcherzyk, potem zarodek a do 12 tygodnia najpóźniej powinno bić serce. Wszystko zależy od tego kiedy dokładnie doszło do zapłodnienia, bo my sugerujemy się datą ostatniej miesiączki, dlatego może tak być że przy pierwszej wizycie widać pęcherzyk a w przeciągu 2-3 tygodni możesz mieć już zarodek. Czasami i nawet w zależności od tego kiedy była pierwsza wizyta a kiedy bedzie następna, możesz zobaczyć bijące serduszko:) ja tak miałam że pierwsza wizyta na 6 tydzień i z tego co pamiętam to miałam zarodek chyba a jak przyszłam na kolejną wizytę biło już serce:) a teraz w tej ciązy miałam po kolei najpierw pęcherzyk, potem zarodek i później serce biło:) nie martw się:) wszystko będzie dobrze. Jeśli bedzie cię bardzo bolał brzuch to jedz do szpitala. Ale ból musi być naprawdę mocny.

    Effa lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ