X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Żelazna - płatne poporodowe sale rodzinne
Odpowiedz

Żelazna - płatne poporodowe sale rodzinne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalsien Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam termin na koniec stycznia i chciałabym po porodzie w św. Zofii leżeć w pojedyńczej płatnej sali rodzinnej. Macie może jakieś zdanie na ten temat (same tam leżałyście, a może koleżanki?). Warto? Trochę to kosztuje, a nie mogę znaleźć żadnych opinii w internecie :/

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy sale rodzinna. Chcieliśmy wcześniej zarezerwować ale nie było takiej możliwości. Miałam panowane cc. We wtorek o 18 musiałam się zgłosić i juz wtedy chciałam iść na ta osobna sale ale były zajęte i leżałam na ogólnej. Na drugi dzień przed 9 miałam cięcie. Do 16 leżałam na pooperacyjnej i dopiero wtedy poinformowali nas ze możemy się przenieść. Powiem tak - warunki są mega! Jak w hotelu. Jest tv. Bardzo czysto, przyjemnie. Niesamowity komfort,bezpieczeństwo. Położne bardzo miłe, co chwile przychodziły, troszczyły się, pomagały. Polecam z całego serca.

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Natalsien Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci dziękuję! Jestem zdecydowana na 100%, boję się tylko, że nie będzie miejsc :( mam fobię na punkcie chronienia swojej intymności, stąd ta decyzja.

  • Friend Autorytet
    Postów: 748 776

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientacyjnie jakie to są ceny?

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Natalsien Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wg cennika ze strony szpitala 500 zł za 24h i 300 zł za 12h. Nie obowiązują podobno standardowe godziny odwiedzin- ojciec dziecka może nocować w pokoju z matką i dzieckiem.
    Na stronie piszą o "bardziej indywidualnym podejściu do pacjentki". Ciekawe co to w praktyce oznacza. Rok temu leżałam na Żelaznej na ginekologii i opiekę (darmową!) miałam na najwyższym poziomie..

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jak byłam jedną noc na ogólnej miałam opiekę bardzo dobrą,nie mogę na to narzekać,ale w sali rodzinnej było lepiej. Cisza i spokój bez wrzeszczących noworodków innych mam :P Tatuś może być cały czas,spał z nami,wstawał do małego,podawał go-jest dużo łatwiej. Płaciliśmy 500 zł na dobę. Ceny jak w Mariocie :P ale jeśli kogoś stać to czemu nie? Poza tym nie rodzi się codziennie ;) w takich momentach intymność,spokój i bliskość męża 24/h jest BEZCENNA :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 14:13

    Natalsien lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Natalsien Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem tylko jeszcze ciekawa gdzie w szpitalu są te sale? To jest jakiś oddzielny oddział? Na którym piętrze?

  • Friend Autorytet
    Postów: 748 776

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę tylko potwierdzić, że jak straciłam pierwsza ciążę, to leżałam na Żelaznej. Opieka była niesamowita - szczególnie w tak trudnych okolicznościach.

    A jeśli chodzi o taką intymność po porodzie to ta kwota nie wydaje się być duża. Szczególnie bliskość Męża jest więcej warta :-) I to nie tylko w pomocy z dzieckiem, ale też psychiczne odczucie, że nie zostałaś nagle sama z dzieckiem...

    Natalsien, Modraszka lubią tę wiadomość

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Friend Autorytet
    Postów: 748 776

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko mam nadzieję, że to nie jest w tym Domu Porodów - bo słyszałam, że tam problemem jest to, ze gdyby coś działo się złego to nie mają odpowiednich sprzętów, i trzeba wrócić do Szpitala - co może być kluczowe w różnych sytuacjach.

    8p3ogov3mui4evm6.png
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to na pewno nie jest Dom Porodów.
    Nie pamiętam gdzie dokładnie leżałam,ale chyba było to 2 piętro nad izbą przyjęć w którymś tam bloku. Sorry,nie wytłumaczę dokładniej-za dużo było emocji :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Natalsien Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypytałam dzisiaj o wszystko mojego lekarza. Te sale są na parterze koło domu narodzin..to jest jakby oddzielny oddział. Raczej nie powinno być problemu z dostaniem się..oby :)

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę to nieźle mi sie pomieszało. Ale zaraz...jechałam windą... :P
    hmm. :P

    Natalsien wrote:
    Wypytałam dzisiaj o wszystko mojego lekarza. Te sale są na parterze koło domu narodzin..to jest jakby oddzielny oddział. Raczej nie powinno być problemu z dostaniem się..oby :)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Nowa
    Postów: 3 6

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na sale rodzinna przeszłam w drugiej dobie. Warunki hotelowe jak najbardziej, położne na telefon, opieka ok... 500zl? Opłata kosmiczna ale w tym momencie płaci się za obecność męża/osoby towarzyszącej a nie za tv czy kolorowa pościel. Dla mnie to było wybawienie chociaż uważam ze cena przesadzona.

  • Wiollonczella Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam o takiej płatnej poporodowej sali rodzinnej. Jeśli chcesz leżeć sama i nie mieć innego towarzystwa w sali to możesz sobie taką salę wykupić, nie wiem jak duże są to koszty.

  • majóweczka83 Autorytet
    Postów: 335 184

    Wysłany: 9 lipca 2019, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ