X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Wskazanie do CC - który szpital w Łodzi?
Odpowiedz

Wskazanie do CC - który szpital w Łodzi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Wg ortopedy mam za duże rozejście spojenia łonowego już na tym etapie ciąży (27tc) i mówi, ze mam się psychicznie przygotować na CC. W moich okolicach są naprawdę kiepskie szpitale i chce rodzic w Łodzi.

    Jaki szpital w Łodzi do CC polecacie?
    Zależy mi na:
    - obecności męża podczas CC
    - położnych, które pracują z powołania a nie jakby im kazano
    - najlepiej pokoj 1-osobowy (max 2)
    - bardzo dobrych warunków w szpitalu (wygląd sal, jedzenie itp)

    Macie jakieś szpitale godne polecenia?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zalezy Ci na warunkach to pro familia- 6000zl za cc. Tylko nie wiem czy mąż moze byc przy zabiegu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 4 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Jak zalezy Ci na warunkach to pro familia- 6000zl za cc. Tylko nie wiem czy mąż moze byc przy zabiegu.
    Miałam wybrana pro-familie do porodu naturalnego, ale skoro mam mieć CC to szkoda mi kasy jednak.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki rodza tez w Salve i Medeorze - to sa prywatne szpitale z 1referencyjnoscia, za darmo, podobno schludnie, sale 1 i 2osobowe, jedzenie chyba tez nie najgorsze.

    teqz lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda40 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 31 tc. Mam wskazanie do cc, duży mięśniak macicy. Zamierzam rodzić w ICZMP.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ICZMP opieka na najwyzszym poziomie, 3 stopien, ale gleboki prl, brzydko a sale sa chyba kilku osobowe. Jedzenie chyba tez slabe. Wiec nie spelnia warunkow autorki postu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ