X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Wcześniaki
Odpowiedz

Wcześniaki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Młoda Przyjaciółka
    Postów: 196 46

    Wysłany: 2 lutego 2017, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska trzymaj się bardzo mi przykro, że jesteś w takiej ciężkiej sytuacji az nie umiem sobie tego wyobrazić :( ściskam Cię mocno <3

    Młoda
    glxfp0ykf5qmdvkk.png

    uch5hdgeomm520qo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska88 nie poddawaj sie, bardzo mi przykro, ze musisz przez to przechodzic. Czy lekarze maja jakis plan dzialania? Trzymaj sie, sciskam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie jest dobrze . Czynnosci porodowe ustąpiły z tym ze wody nadal sie sacza ale coraz mniej. Jitro zaczynam 27 tc i jesli przetrwam weekend to moje szanse na dokscie do 30 tc rosna o polowe ! Jestem dobrej mysli wierze ze sir uda !

  • coffee2 Ekspertka
    Postów: 178 66

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toska co u Was, jak sie czujesz?

    UK lubi tę wiadomość

    ug37e6yd4s1y6vkl.png

    xnw4xzkrrmel5zdk.png

    maj 2015 - aniolek Irenka (pamietam o Tobie, na zawsze w moim sercu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee2 wrote:
    Toska co u Was, jak sie czujesz?
    Hej. Mialam problem z logowaniem do belly. Niestety nie dotrzymalam i urodzilam synka 7 lutego. Urodzil sie z waga 960 gr i 33 cm dostal 8 punktów. Oddychal przez respirator bo teraz jest na cpap. W 3 dobie okazalo soe ze ma sepse. Przetaczanie krwi i schudl do 765 g . Dzis juz 6 doba zycia w koncu przestal chudnac antybiotyk dziala na infekcje i zakazenie spada . Czynnosci podtrzymujące sa zmnuejszane kazdego dnia bo maly sobie radzi.

    strawberry_juice lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje synka. Oby szybko przybieral na wadze i napewno z dnia na dzien bedzie coraz lepiej. Nie zapominaj dbac o siebie, malenstwo potrzebuje silnej i zdrowej mamy.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ