X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Trzeci poród
Odpowiedz

Trzeci poród

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, pytanie skierowane głównie do mam, co rodziły trzy lub więcej razy naturalnie, ale tak na prawdę zadowolę się każdą odpowiedzią ;) jak u was przebiegał trzeci poród? czy był szybszy/mniej bolesny? czy może gorszy, dłuższy? zaczął się sam, czy był wywoływany? przed terminem czy po? jak to wyglądało w stosunku do poprzednich porodów?
    Poprzednie porody miałam dosyć szybkie i lekkie, z córką ledwo na porodówkę zdążyłam i zastanawiam się co tym razem mnie czeka ;)

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 11 października 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma na to żadnej reguły. U mnie było ekspresowo. Trzeci najszybszy, najlepszy i bez żadnych interwencji medycznych. :) 2 dni po terminie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    Nie ma na to żadnej reguły. U mnie było ekspresowo. Trzeci najszybszy, najlepszy i bez żadnych interwencji medycznych. :) 2 dni po terminie :)
    to mój 2 tak wyglądał :D a że reguły nie ma to wiadomo, każdy inny, dlatego tak ciekawi co będzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za siebie się nie wypowiem, ale mogę powiedzieć jak miała moja mama:
    1 poród 7h
    2 poród 1,5h (to mi się tak śpieszyło ;))
    3 poród 15h
    4 poród 8h (ale najmłodszy brat był akurat mega wielki - 62cm i 4890g).

    Także mama zawsze mówi mi, że przy trzecim bała się, że urodzi w domu patrząc jak szybko mnie urodziła, a tu się namęczyła jak przy pozostałych razem wziętych :)

    Oby Tobie poszło szybko i bezproblemowo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo nieee nie pocieszyłaś mnie! hhaha tym bardziej, że mi się mały pulpet zapowiada :) no ale nastawiam się na wszystko, wole się miło zaskoczyć :P :) także pozwolisz, że dopiero po podziękuję :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 3cie - koszmar
    pierwsze - naście godzin - oksy - sn
    drugie 4,25min i dziecko na świecie
    trzecie 15-21.30 próba sn, brak postępu rozwarcia skończyło sie na 8cm i już partych, ostatecznie cc 22.04 mała była na świecie. Mała była duża w porównaniu do moich rozmiarów, myśleli że jako wieloródka dam rade, niestety nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po trzecim porodzie :) wody odeszły w dzień terminu, 30 min po północy :) skurcze znośne aż do 8 cm, co 3 min były,ale co usiadłam wyciszały się, więc dostałam oksytocynę, zaczął się mega ból, na 6 skurczu poczułam jak synek zszedł już do wyjścia, 10 min partych i był już na brzuchu :) barki gorzej jak głowę było urodzić, ale na szczęście obyło się bez komplikacji, ja znowu nie pękłam, nie nacieli mnie, po czułam się super, jakbym nie rodziła :D a synek urodził się 4050g i 58cm także aż sama położna nie wierzyła, że zostałam bez szkód :) także te szybkie i lekkie porody to chyba już moja natura :)

    belladonna, kark lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ