X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Tokofobia
Odpowiedz

Tokofobia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miała któraś taką przypadłość?Byłyście z tym u lekarza?Wystawił Wam zaświadczenie, w którym macie adnotację, że poród sn jest przeciwwskazany?Zostało to uznane w szpitalu i miałyście cc?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 3 sierpnia 2017, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja mialam cc na zyczenie. Moj doktor poradzil zeby miec papier w postaci zaswiadczenia od psychiatry o tokofobii. W szpitalu nie bylo problemow z uznaniem tego, cc robil moj lekarz, ciecie bylo na zimno, planowe.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agjot i jak wrażenia po cesarce?Długo dochodziłaś do siebie?

  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 4 sierpnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrazenia jak najbardziej ok. Doszlam do siebie szybko, cc bylo we wtorek rano a w piatek wyszlysmy do domu. Pierwsza doba byla ciezkawa,ale to norma. Jak juz wstalam i sie rozruszalam to bylo z gorki.

    Barbie24 lubi tę wiadomość

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Avvre Debiutantka
    Postów: 11 4

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mialam cc dzieki zaświadczeniu od psychiatry. cc- poród jak poród, sa plusy i minusy.
    Plusy:
    -wiesz dokładnie kiedy urodzisz
    -nie boisz sie o komplikacje (niedotlenienia, wyciagniete rece, nogi, nacinania, rozerwania, poród trwający 24h, no różne cuda)
    -bólu porodowego (jest później ale... naprawde żaden dramat, mi sam paracetamol wystarczył)
    -żadnych zmian "na dole"
    minusy:
    -nie możesz byc z tatą i dzieckiem odrazu
    -ciężki pierwszy dzien ale trzeba sie odrazu duzooooo ruszac
    -ból brzucha ale dziewczyny mówia ze po sn nawet 2msc boli przy siadaniu
    -nie (teoretycznie) zajść w ciąże przez pierwsze 2 lata ale znam maase przypadków gdzie laski szybciej zachodzily i bylo wszystko ok.

    jak przemówczyni, urodziłam we wtorek, w czwartek wyszłam a w sobote juz spałam na brzuchu.
    ps. nawet z latacja nie ma problemu przy cc tylko trzeba ja rozruszac mechanicznie, laktatorem, juz pierwszego dnia

    Barbie24 lubi tę wiadomość

    8599yx8dfxitqw4o.png
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avre a jak na to zaświadczenie reagowali w szpitalu?Nie miałaś żadnych nieprzyjemności?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ