BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Ellen
Przyjaciółka
Postów: 119
154

Wysłany: 25 stycznia 2017, 12:14
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej! Jestem ciekawa opinii o porodach w szpitalu wojewódzkim w BB. Rodziłyście tam czy na Wyspiańskiego? A może Esculap? Który wybrać?

f2w3rjjgmi80i166.png

Papcia
Ekspertka
Postów: 225
214

Wysłany: 27 stycznia 2017, 08:03
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ja będę rodzić w Wojewódzkim, mam tam swoją położną :) termin na 8 lutego, dam znać po wszystkim ;) a z tego co czytałam są różne opinie, ale każda kobieta też przeżywa poród inaczej...

Pierwsze dziecko rodziłam w Krakowie, więc też na razie nie mam doświadczenia z bielskimi szpitalami.

pc288d2.png

ojxedf9h1wtfir6q.png

Ellen
Przyjaciółka
Postów: 119
154

Wysłany: 27 stycznia 2017, 13:50
Cytuj | (0) | Zgłoś
Papciu będę wdzięczna na Twoją opinię. Czy mogłabym jeszcze prosić o namiary na położną? Tez chciałabym mieć ta swoją a żadnej nie znam, za to mój lekarz tam pracuje więc nie jest źle Życzę ci szybkiego i łatwego porodu! Pozdrawiam

f2w3rjjgmi80i166.png

Papcia
Ekspertka
Postów: 225
214

Wysłany: 17 lutego 2017, 21:22
Cytuj | (0) | Zgłoś
W końcu zmobilizowałam się, żeby napisać :) urodziłam córeczkę 3360 g, 54 cm, siłami natury 3.02 w Szpitalu Wojewódzkim, czyli równo 2 tygodnie temu ;)

Jeśli chodzi o położną, rodziłam z Beatą Pyjur. Jestem bardzo zadowolona, naprawdę mi pomogła, rodziłam wertykalnie i udało się ochronić krocze, wyszłam z tego bez jednego szwu :) namiary mogę podać na priv.

Ogólnie dobrze wspominam położne i lekarzy, opieka super, chociaż mają sajgon na oddziale, bardzo dużo dzieci się rodzi. Podczas 4 godzin mojego porodu wszystkie sale porodowe były zajęte i jeszcze zrobili 3 cc... Także personel ma co robić.

Po porodzie miałam Małą 2 godziny w kontakcie skóra do skóry, później przewieźli mnie na salę 2-osobową, córka była przez cały pobyt ze mną, tak jak chciałam, wszystkie badania były wykonywane przy mnie. Nie chciałam, żeby kąpano dziecko w szpitalu (są prysznice dla dzieci w salach) i jak najbardziej to uszanowano.

Jedyne do czego mogę się przyczepić i co mi bardzo przeszkadzało to warunki sanitarne. Salowe bardzo leniwe, rzadko sprzątały toalety, nie mówiąc o prysznicach, przez co warunki były tam kiepskie ;/ na trakcie porodowym jedna z dwóch toalet była zapchana i nawet po interwencji położnej salowa nic z tym nie zrobiła :( prysznic był przytkany, przez co zbierała się woda aż do kostek... Trzeba było mieć swój papier toaletowy, mydło i ręczniki, bo nic nie było uzupełniane.

Jedzenie nie było złe, tylko bardzo monotonne, na śniadanie i kolację codziennie chleb, masło i szynka, obiady różne, ale jak to w szpitalu, bez szału :P

pc288d2.png

ojxedf9h1wtfir6q.png

cookiemonster
Autorytet
Postów: 1517
746

Wysłany: 11 kwietnia 2017, 16:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
A jak z ubrankami? Trzeba miec wszystkie swoje? Czy mozesz podzielic sie jak z p.Beata bylas dogadana? Tzn jaka kwota, co obejmowala itd?

3cb, 24 cykle starań o Młodą
3i49uay3wi97o5xz.png
nqtktv731lxj1cxm.png

Bb
Nowa
Postów: 1
0

Wysłany: 19 stycznia 2022, 00:19
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jeśli decydujecie się teraz na póród w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku, to pamiętajcie o jednym - niezależnie od tego czy jesteście szczepione czy nie - będziecie testowane. Jeśli test wyjdzie pozytywny ( a uwierzcie, mi że wychodził wielu pacjentkom bezobjawowym) to po porodzie nie zobaczycie swojego dziecka! Przewiozą Was na oddział covidowy na parter, a dziecko będzie na innym oddziale. Będziecie mogły odciągać mleko i posyłać. Stan psychiczny dramat, tęsknota nie dopisania. Jeśli się okaże, że dzidzia ma jakieś problemy i będzie trzeba zostać dłużej, to będziecie cały czas same ( izolacja trwa 10 dni). Oczywiście to samo dotyczy Pań po cesarkach. I również jest zakaz porodów rodzinnych. Przemyślcie sobie to dobrze, bo nie będzie odwrotu. Natomiast Panie pielęgniarki na oddziale covidom wszystkie co do jednej Cudowne, lekarze również. Niestety procedura odgórna nie do zrozumieniaDowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

  • kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)