X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Karowa—Warszawa
Odpowiedz

Szpital Karowa—Warszawa

Oceń ten wątek:
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 21 maja 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyznaczony termin na cc na Karowej i właśnie się dowiedziałam, że mój mąż nie będzie mógł być i ceny przy porodzie. Jestem załamana. Czy któraś z Was aktualnie rodziła na Karowej przez cc i czy rzeczywiście, partner nie może uczestniczyć w porodzie. Jestem strasznie rozczarowana.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 21 maja 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    Mam wyznaczony termin na cc na Karowej i właśnie się dowiedziałam, że mój mąż nie będzie mógł być i ceny przy porodzie. Jestem załamana. Czy któraś z Was aktualnie rodziła na Karowej przez cc i czy rzeczywiście, partner nie może uczestniczyć w porodzie. Jestem strasznie rozczarowana.

    Klarunia,dowiedz sie czy na 100%możesz tam rodzic. Bylam u nich ostatnio interwencyjnie i odeslali mnie bo zaczyna sie remont jakiejs czesci położnictwa, a i malych pacjentow przewozili do innych szpitali.

  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 22 maja 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi to teraz dałaś mi do myślenia.

    Byłam tam w czwartek na wizycie i nikt słowem nie wspomniał o jakimś remoncie... niedobrze.

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 22 maja 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj na IP, nie przyjmują wcześniaków czyli przed terminem bo oddział dla nich jest w remoncie, ale porody po 36 tyg normalnie przyjmują.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 23 maja 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolza_ wrote:
    Ja byłam wczoraj na IP, nie przyjmują wcześniaków czyli przed terminem bo oddział dla nich jest w remoncie, ale porody po 36 tyg normalnie przyjmują.


    Czyli jest szansa ;) Dzięki za wiadomość :)
    Planujesz tam rodzic?

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 23 maja 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieć cesarkę wi c w planie mam Żelazna ale dzis zobaczymy czy się uda i czy będzie termin.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 23 maja 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie trzymam kciuki aby się udało :)

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 24 maja 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ja im więcej czytam o Karowej tym bardziej ten szpital mi się nie podoba jestem tam wpisana na planowe cc więc raczej nikt mnie nie odeśle. Pozostałe dzieci rodziłam naturalnie na Żelaznej i mega extra atmosfera. Jestem wkurzona bo teraz przyplatala mi się cukrzyca i musi to być Karowa z racji na możliwość powikłań. Zolza nie chce Cie martwić ale na Żelazna na cc zapisuje się w ok 18-20 tyg wiem bo stamtąd mam swojego lekarza tam jest hard core jeśli chodzi o terminy, mocno trzymam kciuki żeby Ci się udało.
    A ja nie wyobrażam sobie rodzic bez męża, może coś uda mi się wykombinować na tej Karowej z drugiej strony pewnie jak mają takie przepisy to marne szanse:(:( załamka.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • Olala :) Koleżanka
    Postów: 36 10

    Wysłany: 24 maja 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszające jest to, że każdy szpital ma swoje dobre i złe opinie. Przynajmniej tak sobie tłumaczę. Mam nadzieję, ze aż tak źle tam nie będzie. Idę z nastawieniem urodzić i wyjść :D ale jak będzie - zobaczymy.

    klarunia1978 też przypałętała mi się cukrzyca ale na razie o cesarce nikt tam słowem nie wspomniał więc nastawiona jestem na poród naturalny.

    Patrzyłam nawet ile kosztuje poród prywatnie w Warszawie... niestety ceny szybko sprowadziły mnie na ziemię... :)

    uwo93e3kqlvyjjfg.png
  • Zolza_ Autorytet
    Postów: 1098 784

    Wysłany: 24 maja 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh no niestety spóźniłam się tydzień i już nie ma miejsc. Więc na Żelaznej nie będę rodzić teraz szukam kolejnego szpitala.

    iv099vvj1wzlmrpz.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 24 maja 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolza_ wrote:
    Heh no niestety spóźniłam się tydzień i już nie ma miejsc. Więc na Żelaznej nie będę rodzić teraz szukam kolejnego szpitala.

    Żelazna jest przereklamowana, może Wołoska? Ma świetne opinie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 26 maja 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zolza przykro mi że się nie udało, ja sama też mam jak najlepsze wspomnienia z Żelaznej i żałuję że nie mogę tam rodzić. A jestem po 3 poród ach W św Zofii, więc to raczej nie przypadek że jeden raz udało się pozytywnie. Taka jest prawda, że teraz
    Praktycznie każdy szpital w Warszawie, ma dobre notowania; Madalińskiego, Wołoska, Praski, Inflancka wszystkie świeżo po remoncie. Kiedyś, mój ostatni poród 10 lat temu, niewiele było przyjaznych szpitali. Mam wrażenie, że do którego byś nie trafiła będziesz zadowolona, nie martw się.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 26 maja 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olala jasne przeżyjemy, trzeba się pozytywnie nastawić i już, u mnie oprócz cukrzycy jeszcze wskazania neurologiczne do cc. Chociaż szczerze wolałabym SN, CC boję się masakrycznie.

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 26 maja 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarunia a moze Instytut albo Kliniczny dzieciecy przy Zwirki ,spojrz jakie ma super opinie na gdzierodzic.pl

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 27 maja 2018, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixidixi dzięki:) ten kliniczny przy żwirki właśnie mnie zaintrygował, też ostatnio usłyszałam same pozytywy. Buziak.

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 27 maja 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    klarunia1978 wrote:
    Pixidixi dzięki:) ten kliniczny przy żwirki właśnie mnie zaintrygował, też ostatnio usłyszałam same pozytywy. Buziak.

    Mam zakusy na niego ;), pierwotnie miala byc Karowa ( bo cukrzce mam m.inn.) , ale no wlasnie mam ale co do Karowej i jak m9ja gin nie bedzie miala nic przeciwko to sprobuje wlasnie na Zwirki. Moze to smieszne,ale nawet taki prosty fakt,ze maja super lozka po cieciu takie automatycznie podwyzszane,obnizane i regulowane na wszystkie strony juz mi sie podoba. Po cieciu nie bede musiala sie "zbierac" w sobie by zejsc czy wejsc na lozko...
    Powodzenia Klarunia!

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 27 maja 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochana, jak będę po wszystkim napisze co i jak, na który się zdecydowałam, mam mieć za 10 dni cc, więc niewiele czasu na myślenie i działanie:)

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 27 maja 2018, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze gdzies sie spotkamy bo ja mam miec w 36tc wiec :)

  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 27 maja 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to byłaby niespodxianka:)

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
  • klarunia1978 Autorytet
    Postów: 757 428

    Wysłany: 27 maja 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi czy mi się wydaje, czy widziałam Cię na wątku wielodzietnych??? Które to z kolei Twoje Szczescia?

    qq87krhmjgas4avj.png
    Aniołki:2016[*] 2016[*] 2017[*]
    Mama 4 kobietek:)
    Z. Ashermana, Mthfr, AMH 0.2, pai1, cukrzyca

    Córeńko kocham Cię nade wszystko.
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ