X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Bytom i opinie
Odpowiedz

Szpital Bytom i opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hiszpaneczka Autorytet
    Postów: 1400 799

    Wysłany: 27 kwietnia 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam mieć cc w Szpitalu w Bytomiu, wybrałam ten szpital ze względu na moja historie i ze tam pracuje mój lekarz prowadzący ale mam kilka pytan :)

    chcialabym sie dowiedziec jak to jest po cc lezysz ile godzin na sali pooperacyjnej? czy moze byc z toba maz? Co z kangurowaniem? daja matce od razu czy maz ma dziecko przy sobie? Co z karmieniem? przystawiaja od razu do piersi czy dokarmiaja przez te pierwsze godziny? Z gory dziekuje za umieszczenie mojego posta

    1usai09ki0pljcwv.png
    11dpt - 490, 13dpt-1124, 18dpt-8210, 22dpt-35444, 25dpt - 4mm i ❤️
  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piszesz o szpitalu na Batorego?
    Rodziłam tam sn w styczniu. Dokładnego przebiegu cesarki nie znam, ale mogę Ci przybliżyć temat opieki poporodowej. Leżałam na sali z dziewczyną po cesarce. Nie straszac, nie polecam... Być może trafiłam na gorący okres, dużo porodów. Warto też przeczytać opinie o szpitalu na rodzić po ludzku, są dziewczyny którym "się podobało".
    Po porodzie generalnie jest się zdanym samym na siebie, pomoc jest bardzo mała. Zarówno jeśli chodzi o opiekę nad dzieckiem jak i pomoc w dostawianiu do piersi. Każda położna ma swoje zdanie i kszdaa mówi co innego. Jedej to przyjdzie łatwiej innej gorzej, wiadomo. Ja jednak na wstępie zmarnowałam swoją szansę na naturalne karmienie i zostałam kpi dzięki " dobrym Radom" pan poloznych. Dziewczyna po cesarce była bardzo obolała, rzadko kiedy ktoś przyszedł żeby podać dziecko, szybko musiała się ogarnąć i przychodziło jej to z trudem. Ja byłam po pęknięciu 3 stopnia i tak samo, podawali mi dziecko tylko i wyłącznie do kilku godzin po porodzie bo żywcem nie byłam sama w stanie wstać z łóżka mimo usilnych prób. Później - radz sobie sama. Miałam codziennie kroplówkę z antybiotykuem, kapala dobre 40 min, nie mogłam podejść do dziecka, dziecko ryczało nikt nie podszedł nawet na chwilę żeby mi je podać, sama w końcu wstawałam z kroplowka, krew leciała do rureczki i potem musili mi ją w końcu spuszczać. W końcu wymusilam antubiotyk w tabletkach.
    Masa studentek i praktykantek. Niektóre ogarnięte niektóre wręcz przeciwnie. Wenflony wykluwają po 10 razy i nikt ich nie pilnuje, potem samemu trza latać na poprawkę do pielęgniarki o ile się jakąś znajdzie w ogóle... Bardzo dużo by pisać jeśli chcesz pisz pytania na priv. Ja w końcu wypisałam się na własne zadanie w 5 dobie że skrajna anemią, chcieli mi przetaczać krew, ale się nie zgodziłam. Bardzo źle to wszystko wspominam.

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz widze, że już urodziłaś, gratulacje:) może też podzielisz się swoimi przeżyciami na forum mam nadzieję że były lepsze niż moje pozdrawiam:)

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ