X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szpital Bielański Warszawa - opinie
Odpowiedz

Szpital Bielański Warszawa - opinie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 4 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, szukam wszelkich opinii na temat opieki poporodowej w Szpitalu Bielańskim w Warszawie. Mój lekarz prowadzący jest z tego szpitala i mam tam mieć CC, więc wyboru nie mam. W necie krążą tak traumatyczne opinie na temat położnych, że się boję. Czy ktoś spotkał się tam z jakąkolwiek miłą opieką i może kogokolwiek z położnych z czystym sumieniem polecić? Z góry dzięki za pomoc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2018, 09:02

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 22 kwietnia 2020, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy sa tu Dziewczyny,ktore rodzily w Bielanskim po 16.04 br.?

    Bede wdzieczna za opis procesu przyjecia na oddzial,przebiegu porodu (PSN/CC) i opieki w trakcie, opieki po porodzie i procesu wyjscia ze szpitala...

    Za wszelkie info bardzo dziekuje.

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ