X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szkoła rodzenia w Trójmieście
Odpowiedz

Szkoła rodzenia w Trójmieście

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mia S Ekspertka
    Postów: 201 247

    Wysłany: 22 stycznia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    Czy ktoraś z dziewczyn mogłaby polecić mi szkołę rodzenia w 3mieście?

    Wybór ogromny, ale nie mam pojęcia jak z jakością...

    Mia.

    ;) synku, trzymaj się mocno mamusi !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodziłam do super mama - zajęcia miałam z połozną Izabelą. Super babka - do dziecka też będzie przychodziła. Chodziłam na zajęcia z mężem. Jestem mega zadowolona

  • Kasha Autorytet
    Postów: 674 852

    Wysłany: 1 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.supermama.edu.pl
    Bardzo fajne zajęcia i ćwiczenia. Polecam serdecznie. Na NFZ są.

    34bw9jcgrkz3yjz6.png

    f2wlj44jlai3f3nz.png
    km5stv73nclev8zl.png
  • Vel Autorytet
    Postów: 1443 549

    Wysłany: 8 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chodzilam do szkoly rodzenia z Invicty, za darmo dla siebie i za darmo dla partnera lub przyjaciolki lub kogo sie chce jesli ma sie meldunek w Gdansku i nie wymagaja zmiany poloznej srodowiskowej jak inne szkoly rodzenia

    Invicta wygrala przetarg ale zajecia odbywaja sie obok w Gymnasionie silowni w CH Madison

    ogolnie bylo chyba 8 spotkan po 2h, jestem nawet zadowolona, nie mam niestety porownania wiec moja opinia nie jest zbyt obiektywna ale czasem sobie mysle ze moglo wiecej tematow zostac na niej poruszone i skonczylam z lekkim niedosytem

    zjk3p18.png

    Lutówko 2015 dopisz się :) >klik<
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ