X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Szkoła rodzenia a cesarskie cięcie
Odpowiedz

Szkoła rodzenia a cesarskie cięcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy warto chodzić do szkoły rodzenia wiedząc że będzie się miało cesarskie cięcie?

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście !
    Dowiesz się o samym cc i o połogu po cc, o karmieniu, pielęgnacji malucha, kalendarzu szczepień itd...
    SzR to nie tylko nauka techniki oddechu czy parcia - jak to na amerykańskich filmach pokazują ;)

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Azzurra Autorytet
    Postów: 1116 959

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, że warto! Ja chodziłam głównie po to żeby nauczyć się co nieco o pielęgnacji noworodka i bardzo mi się ta wiedza przydała. Poza tym położna pokazała nam jak wstawać po CC, żeby jak najmniej bolało i to okazało się naprawdę przydatne:)

    c55f3e3ka2zssd9g.png
    km5szbmhhu8jucb0.png
  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 1 marca 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w Szkole Rodzenia, na oddychanie i pozycje porodowr byla poswiecona zaledwie godzina. Reszta to polog, pielegnacja dziecka, kapanie, ubieranie, przewijanie, noszenie, dostawianie do piersi itp itp.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że warto! U nas było bardzo dużo o pielęgnacji noworodka, karmieniu, o tym jak zadbać o siebie w połogu, to się przyda i przy sn i przy cc :-)

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
  • Mania1085 Autorytet
    Postów: 380 143

    Wysłany: 3 marca 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    U mnie w Szkole Rodzenia, na oddychanie i pozycje porodowr byla poswiecona zaledwie godzina. Reszta to polog, pielegnacja dziecka, kapanie, ubieranie, przewijanie, noszenie, dostawianie do piersi itp itp.
    Taka prawda, poród trwa chwilę a najważniejsze to co później. Ja też miałam cc a zajęcia na szkole rodzenia bardzo mi się przydały ;)

    w5wqvut1rkxwljzl.png
  • Kropka88 Ekspertka
    Postów: 213 264

    Wysłany: 10 marca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, że warto. W szkole rodzenia, którą wybrałam w planie są całe zajęcia poświęcone cc. A oprócz tego również to co dziewczyny powyżej napisały :)

    gyxwhdgeekj3uuo2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ