X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Swissmed Gdańsk?
Odpowiedz

Swissmed Gdańsk?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hortensja Przyjaciółka
    Postów: 99 121

    Wysłany: 26 października 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras mamusia rodziła w Swissmedzie i może podzielić się opinią? Jak tam jest z kwalifikacja do cesarskiego cięcia?

    Eiu9p2.png
    ckzJp2.png
  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 228

    Wysłany: 27 października 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję tam rodzić, będę miała najprawdopodobniej cc. Pytałam się dziewczyn na innym forum o to i opinii było sporo. Część pisała, że mogła bez skierowania umówić cc, inne, że było ono wymagane. Jeśli oczywiście o to pytasz.

    Hortensja lubi tę wiadomość

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • Hortensja Przyjaciółka
    Postów: 99 121

    Wysłany: 28 października 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Ja planuję tam rodzić, będę miała najprawdopodobniej cc. Pytałam się dziewczyn na innym forum o to i opinii było sporo. Część pisała, że mogła bez skierowania umówić cc, inne, że było ono wymagane. Jeśli oczywiście o to pytasz.
    Tak o to mi chodzi. Poprzednią ciążę miałam zakończoną cc i zastanawiam się czy potrzebne są jakieś dodatkowe zaświadczenia.

    Ewelina85 lubi tę wiadomość

    Eiu9p2.png
    ckzJp2.png
  • Ewelina85 Autorytet
    Postów: 398 228

    Wysłany: 28 października 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hortensja wrote:
    Tak o to mi chodzi. Poprzednią ciążę miałam zakończoną cc i zastanawiam się czy potrzebne są jakieś dodatkowe zaświadczenia.
    Nie wiem czy wczoraj byłaś na targach Mamaville, bo Swissmed rozdawał 5% zniżki na poród. Może jak napiszesz do nich, że nie mogłaś dotrzeć ale zależy Ci na zniżce to coś wymyślą.
    Niestety jeśli chodzi o informacje, to ja akurat trafiłam tam na Pana, który obsługiwał stoisko, miałam 4 pytania i na żadne z nich nie znał odpowiedzi:) np mam już zrobione badania, ale mają one 4 miesiące i które z nich muszę ponowić, a które są ważne rok itd
    Niestety jego wiedza skończyła się na podaniu mi numeru na porodówkę i prośbie, żebym tam dzwoniła :D
    Pomijając ten fakt, zniżkę dostałam, jest ważna bezterminowo.

    Hortensja lubi tę wiadomość

    09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
    16.11.2018 operacja żylaków
    12.2018 wyleczona ureaplasma
    04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%, późno zoperowane obustronne wnętrostwo
    U mnie brak powodu niepowodzeń (według lekarzy), mnie osobiście niepokoją plamienia 8-9 dni po owulacji, krótkie cykle.

    Naturalne starania do 12.2021, później in vitro.
  • Hortensja Przyjaciółka
    Postów: 99 121

    Wysłany: 30 października 2019, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina85 wrote:
    Nie wiem czy wczoraj byłaś na targach Mamaville, bo Swissmed rozdawał 5% zniżki na poród. Może jak napiszesz do nich, że nie mogłaś dotrzeć ale zależy Ci na zniżce to coś wymyślą.
    Niestety jeśli chodzi o informacje, to ja akurat trafiłam tam na Pana, który obsługiwał stoisko, miałam 4 pytania i na żadne z nich nie znał odpowiedzi:) np mam już zrobione badania, ale mają one 4 miesiące i które z nich muszę ponowić, a które są ważne rok itd
    Niestety jego wiedza skończyła się na podaniu mi numeru na porodówkę i prośbie, żebym tam dzwoniła :D
    Pomijając ten fakt, zniżkę dostałam, jest ważna bezterminowo.
    Niestety nie byłam na targach :(

    Eiu9p2.png
    ckzJp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ