BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > Swissmed Gdańsk?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Hortensja
Przyjaciółka
119

Wysłany: 26 października 2019, 08:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
Czy ktoras mamusia rodziła w Swissmedzie i może podzielić się opinią? Jak tam jest z kwalifikacja do cesarskiego cięcia?

ojxeo7eslrb2vzph.png
3i49k6nlhsy0rfdb.png

Ewelina85
Autorytet
168

Wysłany: 27 października 2019, 09:39
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja planuję tam rodzić, będę miała najprawdopodobniej cc. Pytałam się dziewczyn na innym forum o to i opinii było sporo. Część pisała, że mogła bez skierowania umówić cc, inne, że było ono wymagane. Jeśli oczywiście o to pytasz.

Hortensja lubi tę wiadomość

f2wl3e5e9fp5lhzc.png

09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
16.11.2018 operacja żylaków
12.2018 wyleczona ureaplasma
04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%
05.2019 miał być start in vitro, a tu naturalny cud! 05.05 - 261 mlU/ml, 07.05 - 551 mlU/ml

Hortensja
Przyjaciółka
119

Wysłany: 28 października 2019, 10:32
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ewelina85 wrote:
Ja planuję tam rodzić, będę miała najprawdopodobniej cc. Pytałam się dziewczyn na innym forum o to i opinii było sporo. Część pisała, że mogła bez skierowania umówić cc, inne, że było ono wymagane. Jeśli oczywiście o to pytasz.
Tak o to mi chodzi. Poprzednią ciążę miałam zakończoną cc i zastanawiam się czy potrzebne są jakieś dodatkowe zaświadczenia.

Ewelina85 lubi tę wiadomość

ojxeo7eslrb2vzph.png
3i49k6nlhsy0rfdb.png

Ewelina85
Autorytet
168

Wysłany: 28 października 2019, 11:53
Cytuj | (1) | Zgłoś
Hortensja wrote:
Tak o to mi chodzi. Poprzednią ciążę miałam zakończoną cc i zastanawiam się czy potrzebne są jakieś dodatkowe zaświadczenia.
Nie wiem czy wczoraj byłaś na targach Mamaville, bo Swissmed rozdawał 5% zniżki na poród. Może jak napiszesz do nich, że nie mogłaś dotrzeć ale zależy Ci na zniżce to coś wymyślą.
Niestety jeśli chodzi o informacje, to ja akurat trafiłam tam na Pana, który obsługiwał stoisko, miałam 4 pytania i na żadne z nich nie znał odpowiedzi:) np mam już zrobione badania, ale mają one 4 miesiące i które z nich muszę ponowić, a które są ważne rok itd
Niestety jego wiedza skończyła się na podaniu mi numeru na porodówkę i prośbie, żebym tam dzwoniła :D
Pomijając ten fakt, zniżkę dostałam, jest ważna bezterminowo.

Hortensja lubi tę wiadomość

f2wl3e5e9fp5lhzc.png

09.2018 - 3 lata starań, oligoteratozoospermia, żylaki powrózka nasiennego III stopień, on ureaplasma
16.11.2018 operacja żylaków
12.2018 wyleczona ureaplasma
04.2019 wszystkie parametry nasienia poniżej norm, morfologia 0%
05.2019 miał być start in vitro, a tu naturalny cud! 05.05 - 261 mlU/ml, 07.05 - 551 mlU/ml

Hortensja
Przyjaciółka
119

Wysłany: 30 października 2019, 22:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ewelina85 wrote:
Nie wiem czy wczoraj byłaś na targach Mamaville, bo Swissmed rozdawał 5% zniżki na poród. Może jak napiszesz do nich, że nie mogłaś dotrzeć ale zależy Ci na zniżce to coś wymyślą.
Niestety jeśli chodzi o informacje, to ja akurat trafiłam tam na Pana, który obsługiwał stoisko, miałam 4 pytania i na żadne z nich nie znał odpowiedzi:) np mam już zrobione badania, ale mają one 4 miesiące i które z nich muszę ponowić, a które są ważne rok itd
Niestety jego wiedza skończyła się na podaniu mi numeru na porodówkę i prośbie, żebym tam dzwoniła :D
Pomijając ten fakt, zniżkę dostałam, jest ważna bezterminowo.
Niestety nie byłam na targach :(

ojxeo7eslrb2vzph.png
3i49k6nlhsy0rfdb.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)