X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Sieradz/Konin + okolice
Odpowiedz

Sieradz/Konin + okolice

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 6 lutego 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Jest tu może ktoś, kto rodził w szpitalu w Sieradzu lub w Koninie i może się podzielić doświadczeniami? Lub jeśli rodzilyscie w okolicach - jakie miasto polecacie? :)

  • tourrr4 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 8 lutego 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety niezbyt się na tym znam... Nie będę w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc...

    Zawsze trzeba być ostrożnym z książkami i z tym, co w nich jest, bo słowa mają moc zmieniania ludzi.
  • polala Ekspertka
    Postów: 163 82

    Wysłany: 11 lutego 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teqz ja nie rodzilam jeszcze ale z Konina uciekam przed porodem. Nie znam zadnej zadowolonej osoby z porodu w tym szpitalu. Wczoraj po raz kolejny uslyszalam tym razem od nowo poznanej osoby historie jak po porodzie chciala wytoczyc proces szpitalowi w Koninie. Wszystkie moje kolezanki i znajome narzekaly na duza opieszalosc lekarzy odnosnie cc i na chamskie zachowanie co niektorych.

    2015.04 I Isci 1 x B4 :(
    2016.03 II Isci 1 x 1AB :(
    2016.06 III Isci 2 x 4CC :(
    2017.04 FET 1x 4CC :(
    2017.07 IV Isci 1x3AB 9dpt 92, 12dpt 236 , 14dpt 540, 25dpt ❤
    TP 26.03.2018
    29.03.2018 Pola😍
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ