X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Sesja porodowa
Odpowiedz

Sesja porodowa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!! Właśnie usłyszałam o nowym trendzie: sesja zdjęciowa podczas porodu, albo nawet poród online!! Co sądzicie na ten temat? Czy same byście sie zdecywały na cos takiego? A może któraś z Was już ma taką pamiątkę?

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 25 marca 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbym miała tyle pieniędzy i pewność że fotograf ujmie ładne zdjęcia to być może tak. Jednak na pewno nie zdecydowałabym się na on line bo nigdy bym nie chciała żeby moje dziecko to oglądało. Różne są emocje i nie raz może to budzić wstręt niż piękne chwile.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 25 marca 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie to jakaś głupota, fotka po porodzie jak już się trzyma dzidziusia oki, ale filmowanie lub robienie zdjęć w trakcie przesada,

    ja bym się krępowała

    i chyba mnie by to też drażniło

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    relgh371zl7nd975.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Filmowanie na bank nie bo ja będę kurwić ;) tak czuję ;)
    a zdjęcia w trakcie chyba też nie... takie zaraz po jak dziecko leży na piersi spoko :)

    tulipanna, aneczka1983 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 marca 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czego to ludzie nie wymyślą... czytałam o tym.. sesja porodowa jak by było na co patrzeć.. owszem pare fotek które tatuś pstryknie po urodzeniu dzidzi owszem...ale filmowanie porodu! paranoja jak dla mnie .. nie ma na co patrzeć

    aneczka1983 lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • jenny88 Autorytet
    Postów: 626 734

    Wysłany: 26 marca 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szwedka wrote:
    Hej dziewczyny!! Właśnie usłyszałam o nowym trendzie: sesja zdjęciowa podczas porodu, albo nawet poród online!! Co sądzicie na ten temat? Czy same byście sie zdecywały na cos takiego? A może któraś z Was już ma taką pamiątkę?
    Filmowanie czy poród online - jestem na nie.


    Reportaż z Cudu narodzin jestem bardzo na tak <3 Mam taką pamiątkę z porodu z synkiem i teraz też planuję :) Trzeba tylko znaleźć odpowiedniego fotografa, który dyskretnie uchwyci emocji z tego wydarzenia. Mój poród zakończył się CC, synka widziałam tylko chwilę, nie widziałam pierwszego spotkania dziecka z tatusiem itd. ale dzięki zdjęciom mam wszystkie emocje uchwycone :D <3


    Na Śląsku piękne reportaże wykonuje Fotosister http://fotosister.eu/category/narodziny/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 17:17

    aneczka1983, Azalia, Pianistka lubią tę wiadomość

    km5sdf9hw9lfjofs.png
    f2wlanliuanju9mz.png
    km5svcqgwvlx6b9m.png
    f2wlanlibk6qka1b.png

    --

    Mateusz <3 23.08.2018 [*] 9t+4d :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:29

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 30 marca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdecydowanie NIE.

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • saszka Autorytet
    Postów: 288 313

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na tak, ale tylko dlatego, ze mam sprawdzonego fotografa. Bede rodzila drugi raz i troche mi szkoda, ze nie mam takiej pamiatki z pierwszego porodu.

    https://www.maluchy.pl/ci-71283.png
    https://www.maluchy.pl/li-71282.png
  • Gladiator Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świat się przewraca do góry nogami. :D

    niewierna żona

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2015, 23:07

  • Telashe Autorytet
    Postów: 448 1096

    Wysłany: 14 grudnia 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uważam że to wymysł ludzi chorujących na pieluszkowe zapalenie mózgu- jeśli ktoś chce, to ok. Osobiście uważam że to obrzydliwe.

    MirelS lubi tę wiadomość

    oLWKp1.png Sergiusz <3
  • Azalia Znajoma
    Postów: 16 5

    Wysłany: 12 marca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Telashe wrote:
    uważam że to wymysł ludzi chorujących na pieluszkowe zapalenie mózgu- jeśli ktoś chce, to ok. Osobiście uważam że to obrzydliwe.

    Uważasz, że poród jest obrzydliwy? Bo skoro twierdzisz że uwiecznienie go na fotografiach jest obrzydliwe, to sam poród też. A nie sądzisz, że poród to moment wielu emocji, ogromu siły, miłości, wzruszenia, szczęścia, radości, i innych, które warto pamiętać, a można mieć to wszystko na fotografiach? Bo o to właśnie chodzi w reportażu z porodu...

    Pianistka, zokeia lubią tę wiadomość

  • alexania Znajoma
    Postów: 26 17

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że to jest indywidualna decyzja każdej z nas. Czy ktoś się na taką sesję zdecyduje czy nie to już w czyjeś kwestii pozostaje.

  • kupiszka Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexania wrote:
    Wydaje mi się, że to jest indywidualna decyzja każdej z nas. Czy ktoś się na taką sesję zdecyduje czy nie to już w czyjeś kwestii pozostaje.
    masz rację przyszli rodzice powinni o tym decydować

  • Amore2016 Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko zależy od tego jak przebiega poród. Niestety polskie realia odbiegają od tych za granicą, kobiety w dalszym ciągu podłączane są pod KTG, rodzą leżąc, a mężowie siedzą obok i nic nie mogą zrobić. Myślę, że jeżeli ma ktoś możliwość rodzenia przy użyciu piłek, basenu, pomocy męża, to zdjęcia mogą wyjść super. Poza tym chyba nie tak łatwo wpuścić fotografa na porodówkę.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ