X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Rzeszów - gdzie rodzić w 2018 roku?
Odpowiedz

Rzeszów - gdzie rodzić w 2018 roku?

Oceń ten wątek:
  • Parsleyek Autorytet
    Postów: 1630 1347

    Wysłany: 21 listopada 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy może ktoś rodził ostatnio na Szopena i może podzielić się opinią? :) mój lekarz prowadzący jest z tego szpitala, jednak ciągle się waham ;) będę wdzięczna za odpowiedzi :)

    29 lat. Moja historia [blog]: waiting4.pl
    l22nkrhmpu973w26.png
    "Im bardziej w życiu ma się pod górkę, tym piękniejsze będą później widoki"
  • Paula007 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 10 grudnia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny. Chciałam zapytać o delikatny temat... czy któraś z Was przed porodem kontaktowała się z położną z wybranego przez siebie szpitala gdzie rodziłyście? Chodzi mi o poznanie sie wczesniej z taka polozna i rozmowe aby miec nieco lepszą opiekę przy porodzie i kogos kto będzie nad Wami czuwał wtedy.. Słyszałam,, że sporo dziewczyn tak robi ale nikt o tym głośno nie mówi...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parsleyek wrote:
    Czy może ktoś rodził ostatnio na Szopena i może podzielić się opinią? :) mój lekarz prowadzący jest z tego szpitala, jednak ciągle się waham ;) będę wdzięczna za odpowiedzi :)

    Ja. Mogę zapytać jaki lekarz? Zależy co Cię interesuje chętnie odpowiem. Spędziłam sporo czasu tam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula007 wrote:
    Czesc dziewczyny. Chciałam zapytać o delikatny temat... czy któraś z Was przed porodem kontaktowała się z położną z wybranego przez siebie szpitala gdzie rodziłyście? Chodzi mi o poznanie sie wczesniej z taka polozna i rozmowe aby miec nieco lepszą opiekę przy porodzie i kogos kto będzie nad Wami czuwał wtedy.. Słyszałam,, że sporo dziewczyn tak robi ale nikt o tym głośno nie mówi...

    Tak. Jest na Szopena podobno taka możliwość. W innych nie wiem. Ale tak jak napisałaś. O tym się nie mówi. Chyba że profamilia. Tam jest cennik.

  • barbillla86 Przyjaciółka
    Postów: 82 103

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podnoszę temat - gdzie polecacie rodzić w 2019 roku? Jakieś świeże wieści z Pro Familii i Lwowskiej?

    f2w3dqk33etnh445.png
  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    profamilia to prywatna klinika, tak?

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • barbillla86 Przyjaciółka
    Postów: 82 103

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy co masz na mysli - jest normalnie dostepna dla wszystkich ubezpieczonych, bo ma kontrakt z NFZ.

    f2w3dqk33etnh445.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do porodu to nie wiem jak tam jest. Leżałam na patologii ciazy w pro famili w prawie 3 tygodnie i jestem zadowolona z warunków. Ładne sale, czysto, przede wszytskim czyste łazienki. Ogólnie warunki jak w hotelu, nie czuć nawet, że to szpital. Bardzo dobre jedzenie. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2019, 12:54

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • ines. Autorytet
    Postów: 2747 1380

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbillla86 wrote:
    Podnoszę temat - gdzie polecacie rodzić w 2019 roku? Jakieś świeże wieści z Pro Familii i Lwowskiej?


    rodziłam na lwowskiej w 2017 i teraz też będę tam rodzić. w pro familii leżałam na ginekologii i ok może i ładnie ale z opieki zwłaszcza pielęgniarek nie do końca byłam zadowolona.

    lwowska jest po remoncie i też warunki są super.

    Córcia <3 16mm->50mm->76 mm->400g->436g->1000g->1500g->2300g->3000g->3260g [39+6]
    3i49o7esn08ndlz3.png
    Synek <3 10mm->23 mm->50 mm->460 g ->820 g->1500 g -> 2180 g ->2800 g->3040 g [40+5]
    82do3e5e29ddmi8b.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 19 stycznia 2019, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ines. wrote:
    rodziłam na lwowskiej w 2017 i teraz też będę tam rodzić. w pro familii leżałam na ginekologii i ok może i ładnie ale z opieki zwłaszcza pielęgniarek nie do końca byłam zadowolona.

    lwowska jest po remoncie i też warunki są super.
    Popieram. W pro famili warunki super. Ale położne to nie za miłe. Od lekarzy to się za bardzo nic dowiedzieć nie można. Myślę, że super jest przyjść, urodzić i pójść. Ale leżeć na na dłuższą metę to nie za ciekawie.

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • jolciaa171 Autorytet
    Postów: 288 261

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie Panie podbijam temat na temat odpowiedniego szpitala do porodu w Rzeszowie w roku 2019?:)

    Lekarza prowadzącego mam z Rycerskiej (choć pewnie nie jest to istotne) jak większość z Was zastanawiam się nad Profamilią. To mój pierwszy poród i nie urkywam żę zaczynam się tym powoli denerwować.

    uwo99jcga48s16g3.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również mam pytanie do dziewczyn które rodziły w profamili. Jak tam jest ze znieczulenie zewnątrzoponowym do porodu? Czy dają bez problemu? Mam planowaną cesarkę 2 lutego ze względu na to, że ciążę muszą zakończyć szybciej (podejrzenie zatrucia ciążowego) ale jeśli poród się zacznie sam to mam rodzić naturalnie a z tego co słyszałam to chyba tylko w profamili są te znieczulenia chociaż nie jestem pewna. I drugie pytanie gdybym miała cc to jakie znieczulenie jest do cesarki? I czy potem po operacji można mieć dziecko przy sobie?

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0306 wrote:
    Ja również mam pytanie do dziewczyn które rodziły w profamili. Jak tam jest ze znieczulenie zewnątrzoponowym do porodu? Czy dają bez problemu? Mam planowaną cesarkę 2 lutego ze względu na to, że ciążę muszą zakończyć szybciej (podejrzenie zatrucia ciążowego) ale jeśli poród się zacznie sam to mam rodzić naturalnie a z tego co słyszałam to chyba tylko w profamili są te znieczulenia chociaż nie jestem pewna. I drugie pytanie gdybym miała cc to jakie znieczulenie jest do cesarki? I czy potem po operacji można mieć dziecko przy sobie?

    Ja nie rodzilam w pro ale to co mogę ci powiedzieć to na 100 procent jedyny szpital, który daje znieczulenie do sn. Nie robią problemu chyba ze jest za duże rozwarcie, bo wtedy nie wolno.

    Co do cesarki to raczej postępowanie jest takie samo wszędzie. Dziecko kanguruje ojciec lub inna wskazana osoba a Ciebie szyją. Nie wiem jak w pro ale na Szopena ja po zszyciu trafiłam na salę pooperacyjna. Na chwilę męża wpuścili bo była noc. Położna przyniosła na chwilę okruszka do piersi, ale nawet nie widziałam buzi bo po cc nie wolno podnosić głowy. Pionizacja po 12h i wtedy dziecko miałam już cały czas.

    Ania0306 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie warunki są wszędzie ok oprócz Szopena. Ja nie jestem fanką Pro i pewnie jestem w mniejszości ale to nie o tym mowa. Rycerska bardzo nastawiona na sn. Na Szopena cesarka bez problemu.

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też o pro famili słyszałam dużo negatywnych opinii, że poza ładnym wyglądem opieka jest niestety kiepska. Sama chciałam tam rodzić, ale teraz nie wiem w sumie, na który szpital się zdecydować. Lekarza prowadzącego mam z Szopena i dużo dobrego o położnych słyszałam. Rycerska i Lwowska też mają dobre opinie jeśli chodzi o personel.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2019, 20:50

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • Ania0306 Autorytet
    Postów: 844 373

    Wysłany: 21 stycznia 2019, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    86Monia wrote:
    Ja nie rodzilam w pro ale to co mogę ci powiedzieć to na 100 procent jedyny szpital, który daje znieczulenie do sn. Nie robią problemu chyba ze jest za duże rozwarcie, bo wtedy nie wolno.

    Co do cesarki to raczej postępowanie jest takie samo wszędzie. Dziecko kanguruje ojciec lub inna wskazana osoba a Ciebie szyją. Nie wiem jak w pro ale na Szopena ja po zszyciu trafiłam na salę pooperacyjna. Na chwilę męża wpuścili bo była noc. Położna przyniosła na chwilę okruszka do piersi, ale nawet nie widziałam buzi bo po cc nie wolno podnosić głowy. Pionizacja po 12h i wtedy dziecko miałam już cały czas.
    Dzięki za odpowiedź :)

    08.02.2019 ❤ Julka 39t i 1d 2645g 51 cm
    iv09jw4z1f5kql8q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Też o pro famili słyszałam dużo negatywnych opinii, że poza ładnym wyglądem opieka jest niestety kiepska. Sama chciałam tam rodzić, ale teraz nie wiem w sumie, na który szpital się zdecydować. Lekarza prowadzącego mam z Szopena i dużo dobrego o położnych słyszałam. Rycerska i Lwowska też mają dobre opinie jeśli chodzi o personel.
    Położne na Szopena są różne jeśli chodzi o uprzejmość. Ale pod kątem medycznym niczego nie zaniedbuja. Kto jest Twoim lekarzem jeśli mogę spytać?

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, to pewnie jak w każdym, zależy na jaką zmianę się trafi. Moją prowadzącą jest dr Katarzyna Pas.

    atdcjw4ziax1my6y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwwk wrote:
    Monia, to pewnie jak w każdym, zależy na jaką zmianę się trafi. Moją prowadzącą jest dr Katarzyna Pas.

    Bardzo fajna lekarka. Mnie ona nie prowadziła ale wiele moich koleżanek i miałam z nią styczność na patologii i poloznictwie.

  • iwwk Autorytet
    Postów: 1836 1290

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest przemiła i widać zaangażowanie w swoją pracę, tzn. nie wiem jak w szpitalu, bo chodzę do jej prywatnego gabinetu. Z Szopena znam jeszcze dr Szczerbę, miałam u niego jedną wizytę prywatną i równie przesympatyczny lekarz. Wcześniej miałam podejście, że pewnie i tak na nią na Szopena nie trafię jak będę rodzić więc to obojętne, ale z tygodnia na tydzień zmieniam zdanie i chyba wolę rodzić tam, gdzie mój lekarz pracuje :) A kto był Twoim lekarzem prowadzącym?

    atdcjw4ziax1my6y.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ