X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Przyszłe Mamy z Katowic i okolic
Odpowiedz

Przyszłe Mamy z Katowic i okolic

Oceń ten wątek:
  • szklana.kulka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 14 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy zaglądają tutaj przyszłe Mamy z Katowic?:) Na kiedy macie terminy? Gdzie rodzicie? Co czytacie? Ja szukam aktulanie dobrej szkoły rodzenia NFZ, czyli w zasadzie dobrej położnej, która pomoże oswoić lęki porodowe :?: To mój pierwszy dzidziuś, termin na styczeń 2016. Może będziemy umawiać się na spacerki?;)

  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 14 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem z Bierunia koło Tychów też mam termin na stycznia 2016 roku. Mam zamiar rodzić w wojewódzkim w Tychach, pierwszy poród u Bonifratrów miałam. polecam Ci szkołe rodzenia w Tychach NZOZ Opieka rodzinna Tychy, na NFZ, położna Dorota Kuca poczytaj opinie, najlepsza położna w okolicy, dojedzie bez problemu, to ona również prowadzi szkołę rodzenia w Tychach. Do szkoły uczęszczałam w pierwszej ciąży już pod koniec i teraz też uczęszczam, polecam z czystym sumieniem. Gdybyś miała jakieś pytania to proszę śmiało pytaj :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • Lilijka30 Przyjaciółka
    Postów: 133 41

    Wysłany: 22 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na styczeń. Biorę pod uwagę szpital na Łubinowej i Bonifratów. Tychy u mnie odpadają, choć bym miała najbliżej.

    Czy któraś jeszcze rozważa Łubinową i Bonifratów? Łubinowa ma dobre opinie. Bonifraci też, ale... no właśnie, afera z zaniedbaniami i niemiłymi położnymi się przewijają. Nie mam tam lekarza prowadzącego i troszkę się obawiam gorszego traktowania.

    Lilijka30
  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 22 października 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;) Ja rodzę co prawda już w poniedziałek, jestem z Katowic. Wybrałam jednak szpital w Rudzie Śląskiej na Goduli. Mam tam swojego lekarza i tam będę miała cc. Lilijka30 mnie lekarka na początku też polecała na Bogucicach ale tyle się słyszało o błędach tam, że nawet nie brałam pod uwagę tego szpitala.

    alicja_ lubi tę wiadomość

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 22 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam pierwszą córkę w 2014r u Bonifratrów, ale na pewni drugi raz tam nie będę rodzić. Szczerze nie polecam, przereklamowany :)


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • milusiak Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam rodzic w Pyskowicach. Mam tam lekarza prowadzącego.

  • Marcia28 Debiutantka
    Postów: 12 18

    Wysłany: 24 października 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, urodzilam dzis po 0.29:)) Jestem szczęśliwa a Zuzia zdrowa i grzeczniutka <3

    alicja_, Falon lubią tę wiadomość

    f2w33e3ksc7wjzil.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 października 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również z tych okolic:) Będę rodzić w Rudzie Śląskiej:) Termin na 1 grudnia.
    Marcia28 - możesz opowiedzieć trochę o tym szpitalu?

    Falon lubi tę wiadomość

  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 28 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! jak miło;-)ja również z tych okolic;-) myślałam o Łubinowej w Katowicach, o Śląskim instytucie matki i noworodka w Chorzowie i mimo że w Rudzie Śląskiej mam najbliżej to jednak chyba przeważa u mnie Chorzów, dlaczego?
    Chorzów z tych względów że rodziła tam moja siostra która miała CC.
    Bardzo znakomicie się o tym szpitalu wypowiadała i mimo że wtedy (2 lata wstecz)szpital był jeszcze przed remontem to położne, pielęgniarki i cały personel był taki wspaniały, pomocny i niesamowicie życzliwy że to mnie bardzo przekonało;-) dla mnie najważniejsi są ludzie którzy maja do tego serce;-)
    Szkołę rodzenia też wybrałam stamtąd bo potem jest raźniej widząc znajome sympatyczne buzie ;-)
    Mam nadzieję że nie będę żałować ;-)

    201604051765.png
  • Falon Autorytet
    Postów: 642 1221

    Wysłany: 28 października 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia28 wrote:
    Hej, urodzilam dzis po 0.29:)) Jestem szczęśliwa a Zuzia zdrowa i grzeczniutka <3


    Marcia28 gratuluję!!! ;-)

    Jak troszeczkę ochłoniesz to daj znać jakie wrażenia z tego szpitala, napisz proszę coś więcej ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 13:04

    201604051765.png
  • Lila26 Autorytet
    Postów: 358 222

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane , podziele sie z wami moja opinia.
    Rodzilam w Katowicach na Raciborskiej i ten szpital polecam. Jednak nie polecam tego na Bogucicach Bonifratow -pracuje tam noja tesciowa i szczerze odradza mi ten szpital poniewaz jest tam duzo zarazkow itp itd. Takze ja tam nie poszłam.

    Lila


    4c3t3e3kw88kz09h.png

    10.11.16 SERDUSZKO <3

    iv09vcqggbuo5eac.png
  • Demetria Autorytet
    Postów: 280 145

    Wysłany: 9 marca 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Są tu jakieś przyszłe mamusie obecnie? Gdzie zamierzacie rodzic?

    14.02 - 4mm serduszko <3
    07.03 - 2cm szczęścia
    04.04 - 8,2cm i prawdopodobnie będzie Elena <3
    02.05 - wizyta
    tt1d65e6.png
    tt1d6895.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 20 marca 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demetria wrote:
    Cześć. Są tu jakieś przyszłe mamusie obecnie? Gdzie zamierzacie rodzic?


    Hej
    Ja jestem z Rybnika i zamierzam rodzić w Żorach - wiele koleżanek/znajomych tam rodziło i bardzo sobie chwaliły.

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • M_ia Przyjaciółka
    Postów: 101 53

    Wysłany: 20 marca 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja z Katowic jutro mam pierwsza wizytę u lekarza i jeśli się potwierdzi i Bóg da to myślę że wybór padnie na rude śl. Bo tam pracuje moj lekarz :)

    11.05 prenatalne, dzidzia 53mm <3 serduszko 161/min <3 prawdopodobnie córcia <3 <3
    f2w3gov3jgmzls2e.png
    Beta HCG:
    11 dpo 32.52 mIU/ml
    13 dpo 117.200 mIU/ml
    17 dpo 1057 mIU/ml
  • krysztalek88 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 21 marca 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nisia2901 wrote:
    Hej
    Ja jestem z Rybnika i zamierzam rodzić w Żorach - wiele koleżanek/znajomych tam rodziło i bardzo sobie chwaliły.
    Na kiedy masz termin? Ja też zamierzam rodzić w Żorach i tak się zastanawiam czy to na pewno dobry wybór?

    2nn33e3kbrkr2ff7.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 27 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieciekawie z tymi Bonifratami, a tam zamierzałam rodzić :( Ewentualnie szpital na Raciborskiej wezmę pod uwagę. Jak się naczytałam to każdy szpital ma jakieś dobre i złe opinie - trzeba rodzić w domu :D :D

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • Nisia2901 Ekspertka
    Postów: 133 62

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krysztalek88 wrote:
    Na kiedy masz termin? Ja też zamierzam rodzić w Żorach i tak się zastanawiam czy to na pewno dobry wybór?


    Dokładnie na 2 czerwca, ale możliwe że maluch będzie szybciej.

    Masz jakieś informacje może odnośnie tego co nalezy tam dokładnie zabrać?
    W sensie czy pieluchy oni dają czy swoje, ubranka od nich czy swoje itd.. ?? :)

    oar8vfxmb84zoiiv.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 23 maja 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demetria wrote:
    Cześć. Są tu jakieś przyszłe mamusie obecnie? Gdzie zamierzacie rodzic?


    Hej, ja przymierzam się do szpitala wielospecjalistycznego w Gliwicach, ale jestem z Tarnowskich Gór, mam nadzieję, ze zdążę dojechać :P
    Może jakieś opinie o tym szpitalu?

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • Milenka~11 Autorytet
    Postów: 632 449

    Wysłany: 2 sierpnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie są zarazki, nawet Mayo Clinic w Ameryce ma zakażenia szpialne na poziomie 3 %. Planuję u Bonifratrów, z indywidualną opieką położnej.

    dqpri09k6uedld97.png
  • agaro3 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 9 sierpnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koniec września raciborska , cc wskazanie

    agaro3
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ