X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Przyszłe Mamy z Katowic i okolic
Odpowiedz

Przyszłe Mamy z Katowic i okolic

Oceń ten wątek:
  • Mama.33 Koleżanka
    Postów: 37 2

    Wysłany: 14 lutego 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katrix87 wrote:
    Oceniam bardzo dobrze szpital Bonifratrow jako miejsce do porodu. Opieka przed porodem świetna, warunki na oddziale i bloku porodowym w porządku, szpital po remoncie. Jedzenie słabe. Panie z oddziału noworodkowego średnio przypadły mi do gustu. Nie umialy mi pomóc w przystawieniu syna do piersi w pierwszej dobie (syn usypial po kazdym lyku) natomiast w drugiej dobie nie chcialy celowo pomóc bo już powinnam być samodzielna skoro chce wyjść do domu.
    Jak ma ktoś pytania o szpital Bonifratrów to proszę pytać
    Też sie zastanawiam nad prywatną położną. Czy byłaś przed porodem w szpitalu?
    Trzeba informować że planuje się poród u nich w szpitalu?

    201808071762.png
    200603254670.png
  • Ania0 Znajoma
    Postów: 27 19

    Wysłany: 20 maja 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam opinii o porodzie sn w szpitalu na Ligocie. Może któraś z Was lub Waszych znajomych rodziła o podzieli się spostrzeżeniami? :)

    f2w3skjo26cwcqcf.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 23 maja 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania0 wrote:
    Szukam opinii o porodzie sn w szpitalu na Ligocie. Może któraś z Was lub Waszych znajomych rodziła o podzieli się spostrzeżeniami? :)


    Znajoma rodziła i nie wiem nic o porodzie, ale kolejne 3 dni w komunistycznych warunkach... tak ciasne sale, że drzwi wejściowe uderzają o łóżko, niedobór szafek, kosz na śmieci umieszczony pod łóżkiem jednej z pacjentek - wszystko z ciasnoty i braku miejsca. Sale brzydkie. Było to 3 lata temu i nie wiem, czy coś się zmieniło.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 23 maja 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ;)
    Mam pytanie odnośnie szpitala na Śląsku. Czy może któraś z was wypowiedzieć się lub zna jakieś info na temat szpitali:
    * SIMIN Chorzów
    * CZKID Zabrze
    Planuje rodzić w którymś z tych

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Quczi Autorytet
    Postów: 486 725

    Wysłany: 26 października 2018, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam szpital w Pyskowicach. Miałam tam robione cc. Pokoje wyremontowane, pielęgniarki bardzo miłe i pomagają we wszystkim. Urodziłam swoje pierwsze dzieci bliźniaki i wszystko mi pokazano jeżeli chodzi o opiekę nad dziećmi. Lekarze profesjonalni i z humorem. Naprawdę polecam ten mały szpital. A jeszcze jedno nie miałam tam swojego lekarza i nikt mnie nie traktował z tego względu gorzej

    empiq lubi tę wiadomość

    bl9ch371t8hhoupo.png
    8lat starań, zmiana lekarza prowadzącego
    Serafin Clinic skierowanie na in vitro
    Provita in vitro pierwsza próba udana, ciąża mnoga - dr Serafin
    Ciaza bliźniacza bez problemów
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś sie wypowie na temat szpitala Kolejowego w Katowicach ?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ