X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Prywatna położna - tak czy nie?
Odpowiedz

Prywatna położna - tak czy nie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, zastanawiam się nad opłaceniem prywatnej położnej, ale nie jestem przekonana, bo to sporo kosztuje. Część znajomych zdecydowanie odradza jako bezpotrzebny wydatek, podobna ilość zachwala jako najlepiej wydane pieniądze. Miałyście położną? Jakie są Wasze wrażenia? Warto?

    Dodam, że poród planuję na Żelazną i stamtąd wstępnie zarezerwowałam sobie polecaną panią.

  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica_Mala, ten temat już był poruszany w wątku: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/gdzie-rodzic-w-warszawie,277,42.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    Chica_Mala, ten temat już był poruszany w wątku: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/gdzie-rodzic-w-warszawie,277,42.html

    No właśnie w wątku... dogrzebanie się do tego, bez Twojej pomocy, przez ponad 40 stron to raczej słaby pomysł. Zwłaszcza, że został poruszony przy okazji, a nie jakoś porządnie.

  • kupiszka Debiutantka
    Postów: 12 6

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie można jakoś tego postu przypiąć? Byłby bardziej widoczny

  • Kawa z mlekiem Koleżanka
    Postów: 33 83

    Wysłany: 21 kwietnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy macie jakieś doświadczenia w prywatną położną w szpitalu przy ul. Karowej?

    Aniołek 02.02.2015 [*]
    f2w3rjjgj889rrf4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2016, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie mam. Za to wzięłam prywatną z Żelaznej, bo mi kilka osób polecało i w końcu się zdecydowałam :-)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ