X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród prywatna polozna
Odpowiedz

prywatna polozna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • andzia1234 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 4 lipca 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej jaki jest koszt prywatnej poloznej ? i czy to prawda ze mozna ją wynajac poprzez szkołę rodzenia ?? z gory dzieki za odpowiedzi !! :D

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 4 lipca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy w którym szpitalu, np. na Śląsku w dwóch popularnych szpitalach w Katowicach to koszt 800-1000 zl

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • diewuszka86 Autorytet
    Postów: 1190 1198

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zależy od szpitala. W szpitalu, w którym ja będę rodziła koszt wynajęcia położnej to 650 zł. (Gliwice).

    l54t4dr.png
  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 6 lipca 2016, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warszawa: instytut matki i dziecka 1300, Św Zofii 2000....

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • jamajka Ekspertka
    Postów: 176 121

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Bielsku-Białej płacę 600 zł za prywatną położną. Cena obejmuje 2 spotkania w tygodniu (od 35 tc), poród i opiekę po porodzie ;)

    Podobno już urodziłam... Przynajmniej karta ciąży tak twierdzi ;)
  • Krystyna Ekspertka
    Postów: 168 106

    Wysłany: 17 grudnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jamajka wrote:
    Ja w Bielsku-Białej płacę 600 zł za prywatną położną. Cena obejmuje 2 spotkania w tygodniu (od 35 tc), poród i opiekę po porodzie ;)
    A czy można wiedzieć w którym szpitalu rodziłaś? i ewentualne namiary na położną?

  • Mamą_Być Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 8 lutego 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Jestem w 31 tc i zaczynam zastanawiać się nad opłaceniem położnej.
    Planuję rodzić w Wojewódzkim w Bielsku...
    Czy mogłybyście polecić jakąś SPRAWDZONĄ i zaufaną położną?
    Jak wygląda to cenowo?
    Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

    Mamą Być...
  • Natas92 Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 11 sierpnia 2017, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w Rzeszowie - polecacie kogoś?

  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    jestem w 34 tyg ciąży zagrożonej przedwczesnym porodem z powodu skracania szyjki i rozwarcia. Szyjka 2 cm i rozwarcie zewnętrzne też 2 cm. Jestem spoza Łodzi. Mój ginekolog mówi, że w razie przedwczesnego porodu mam wybrać tylko Matkę Polkę łódź. Moje pytanie brzmi, czy w Matce Polce można wynająć położną do porodu? Nie znam tam nikogo. Czy macie jakieś namiary i ile to obecnie kosztuje?

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 21 lutego 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o ceny położnych to aktualnie jest to koszt min. 2000 zł w Warszawie - totalna abstrakcja dla mnie.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • Izzzka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 lutego 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza Leoniuk (szpital Św. Zofii Warszawa) - niestety nie polecam jej do porodu... Mówię to z przykrością, bo jako osobę bardzo ją polubiłam. Ale pomimo prywatnego porodu, nie miała dla nas w ogóle czasu, olewała nas bardzo, nie pomogła w I okresie porodu, ponadto nie dopilnowała KTG i nie zauważyła spadającego tętna u dziecka co skończyło się cesarką...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2018, 21:55

  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 23 lutego 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Jeśli chodzi o ceny położnych to aktualnie jest to koszt min. 2000 zł w Warszawie - totalna abstrakcja dla mnie.

    Tak podrożało?? Półtora roku temu na Madalińskiego kosztowało 1200 zł.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 lutego 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia wrote:
    Tak podrożało?? Półtora roku temu na Madalińskiego kosztowało 1200 zł.

    Koleżanka podpisała umowę z położną ze szpitala św. Zofii. Świeża sprawa. Wcześniej robiła reaserch, cena 2000 PLN to taki standard teraz.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ