X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród pro-familia łódź
Odpowiedz

pro-familia łódź

Oceń ten wątek:
  • Sue87 Koleżanka
    Postów: 55 21

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!

    Chciałam zapytać czy któraś z Was rozkładała może zapłatę za poród w PF na raty?
    Jeżeli tak, to jak to wyglada? Jakie raty itp?
    Będę bardzo wdzięczna za informacje :)

    Pozdrawiam!

    ckaicsqvntdeeclt.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni chyba mają mediraty, ale jak to działa to nie wiem niestety.

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Mam ponad dwa tygodnie do kwalifikacji w pro-familii (poród sn). Orientujecie się może jak wygląda tam procedura w przypadku gdy termin porodu minął i nic się nie dzieje? Przychodzimy wtedy na jakąś kontrolę/ktg/cokolwiek? Po jakim czasie można się zgłosić na ewentualne wywoływanie? Oczywiście dopytam o to sama w trakcie kwalifikacji ale jestem ciekawa czy macie jakieś doświadczenia?

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Mia18 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 41tc możesz przyjeżdżać do nich na ktg. W 42 się wywołuje, ale to chyba standard wszędzie, że chodzisz tydzień po terminie, a potem się wspomaga. Ja nie korzystałam z ktg (miałam za daleko). Kilka dni po terminie samo się zaczęło :)
    Dziewczyny po cc, czy wasze szwy się same rozpuscily, czy była potrzeba sciagania?

  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostałam informację, że gdybym nie urodziła do tego czasu, to mam w 41 tyg 1 d zgłosić się do nich i albo poczekamy albo wywołujemy.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • asia466 Przyjaciółka
    Postów: 108 68

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze za wczas ze szwami, ginekolog mówił ze to potrwa długo. Jak bede na wizycie to dopytam. Powiedział ze po cesarce pierwsza wizyta po 2 tygodniach.

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • Mia18 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 22 kwietnia 2018, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja gapa nie zapytałam, w wypisie ani słowa o szwach. Przyznam że na inne nie liczę niż rozpuszczalne, tak miałam przy 1 cc. Wystają mi jeszcze żyłki z brzucha

  • Mia18 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat szwów sam się rozwiązał, dziś rano odpadł mi jeden supelek (po prawie 3tyg)

    Kawokado lubi tę wiadomość

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie !
    Dzisiaj startuje Tydzień Pieluchy Wielorazowej. Zapraszam do wydarzenia na fb. Jest tam mnóstwo informacji oraz konkursów z wieloma nagrodami.

    https://www.facebook.com/Tydzie%C5%84-Pieluchy-Wielorazowej-298376324026378/

    Pozdrawiam :)


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • karolaack Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, prześledziłam cały wątek i jestem już niemal pewne swojej decyzji ;) 30.04 mam wizytę kwalifikacyjną u dr Bruckiej, termin z om na 31.05 i wskazanie na cc od psychiatry więc mam nadzieję, że zostanie ono uznane i wszystko pójdzie po mojej myśli :) czekałam na swissmed w Gdańsku, ale już pogodziłam się z tym, że nie zdążą... martwię się tylko tym, że w PF wyznaczają z tego co widzę cc na 39tc i czy dotrwam do tego terminu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 16:23

    Kawokado lubi tę wiadomość

    a328e2cd2f.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolaack nie martw się :) ja jadę z Gdyni, termin dr Brucka wyznaczyła na skończony 39 tydzień, ale zaznaczyła, że gdyby coś się zaczęło dziać, to dzwonić i można przenieść termin na jeszcze tydzień wcześniej :) ja jutro idę do mojego giną w Gdyni i liczę, że powie mi, że wszystko jeszcze pozamykane i mogę spokojnie czekać na drugiego maja :)

    karolaack lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • karolaack Debiutantka
    Postów: 6 2

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapowiedziałam już mężowi, że jak po tej wizycie 30.04 wszystko nam będzie pasowało, to kładę się i nic nie robię do terminu :D dziś mam wizytę u swojej gin, jestem bardzo ciekawa co powie na mój pomysł :) muszę też zrobić sobie jakiś plan B, myślałam czy nie zaklepać terminu w wojewódzkim, ale tak bardzo nie mam ochoty o tym myśleć, że nie wiem co z tego będzie ;)
    Kawokado masz jakiś plan awaryjny?

    Kawokado lubi tę wiadomość

    a328e2cd2f.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 24 kwietnia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awaryjny to jedynie zaspa, albo Puck i głośny krzyk, że nie zgadzam się na poród sn... No ale wiadomo jak to w Trójmieście :/ podobno na zaspie i tak robią próbę oksytocynowa nawet jeżeli nie zgadzasz się na poród sn :/ dziś mam wizytę i zobaczę co powie lekarz, w razie czego mam wizytę u lekarza z zaspy 6 mają, ale wtedy mam już nadzieję tulić córkę w domu :p generalnie w Trójmieście mimo pierwszej CC ciężko o zapewnienie, że zrobią cesarkę :/ a ja się zwyczajnie boje ze mi się blizna rozejdzie :/

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem w szpitalu w Pucku wczorqj w nocy poszły mi po nogach wody, teraz się sączą i towarzyszą im straszaki :( i tyle z mojego porodu w pf, nie wiem co dalej bo nie ma decyzji czy jutro CC czy wypisza mnie do domu (!!!) Bo są takie pomysły - z lecącymi wodami... W razie jakby wypisali tonod razu wsiadam w samochód i jadę do pf. Moze nie urodzę na autostradzie

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Dziewczyny jestem w szpitalu w Pucku wczorqj w nocy poszły mi po nogach wody, teraz się sączą i towarzyszą im straszaki :( i tyle z mojego porodu w pf, nie wiem co dalej bo nie ma decyzji czy jutro CC czy wypisza mnie do domu (!!!) Bo są takie pomysły - z lecącymi wodami... W razie jakby wypisali tonod razu wsiadam w samochód i jadę do pf. Moze nie urodzę na autostradzie
    Bardzo Ci współczuję :-( tyle starań, zastanawiania się nad najlepszą opcją i na końcu takie coś.
    Serio jest w ogóle opcja, że Cię wypuszczą z tymi wodami? Na wątku czerwcówek jedna z dziewczyn też trafiła z sączącymi wodami do szpitala, i udało się utrzymać ciążę jeszcze chyba koło 3 tygodni. Tylko u niej była wcześniejsza ciąża, u Ciebie faktycznie mogą zdecydować o cesarce.
    Trzymaj się dzielnie! Tak czy inaczej będzie dobrze. Juz niedługo będziesz mogła przytulić swojego maluszka :-*

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Jaga2018 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem z Trojmiasta również zamierzam rodzic w PF, termin mam na 19.06.2018r. Wizytę kwalifikacyjna u dr Kaczmarka na 16.05, będę miała skierowanie od swojego gina na CC. Czy któraś z was się orientuje czy takie skierowanie oraz pierwsze CC wystarczy? Chętnie nawiąże kontakt z dziewczynami z Trójmiasta które wybierają się do PF w podobnym terminie.

    Jaga
  • Mia18 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga2018 wrote:
    Witam jestem z Trojmiasta również zamierzam rodzic w PF, termin mam na 19.06.2018r. Wizytę kwalifikacyjna u dr Kaczmarka na 16.05, będę miała skierowanie od swojego gina na CC. Czy któraś z was się orientuje czy takie skierowanie oraz pierwsze CC wystarczy? Chętnie nawiąże kontakt z dziewczynami z Trójmiasta które wybierają się do PF w podobnym terminie.
    Nie martw się, Kaczmarek nie będzie Ci robił problemów. Sam mi uświadomił że jest jakiś zapis (w ustawie?) ze po 1 cc, jeslo kobieta chce rodzic sn, to musi wyrazić zgodę, nikt nie może jej zmusić. Nawet sam wspomniał że pewnie będzie 2 cięcie. Obejrzał na usg blizne i uznał że jeśli chce to mogę sn, ale decyzja należy do mnie. Takze nie stresuj się :)

    Jaga2018 lubi tę wiadomość

  • Mia18 Znajoma
    Postów: 21 13

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado,3mam kciuki. Uda Ci się, trzeba w to wierzyc. Zaczekaj aż się poprawi/ustabilizuje Twój stan. Niektórzy wypisują się na własne zadanie, jak nie ma zagrożenia i jadą prosto tam gdzie chcą rodzic. Głowa do gory!

  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga2018 wrote:
    Witam jestem z Trojmiasta również zamierzam rodzic w PF, termin mam na 19.06.2018r. Wizytę kwalifikacyjna u dr Kaczmarka na 16.05, będę miała skierowanie od swojego gina na CC. Czy któraś z was się orientuje czy takie skierowanie oraz pierwsze CC wystarczy? Chętnie nawiąże kontakt z dziewczynami z Trójmiasta które wybierają się do PF w podobnym terminie.
    Cześć. Ja też mam termin na 19.06 i też planuje poród w pro familii i jestem z okolic trójmiasta. Z tym, że ja poród sn. Mam wizytę kwalifikacyjną u dr Wilińskiego 8 maja. Może się spotkamy na poródowce :-)

    Kawokado, jak sytuacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 13:12

    Jaga2018 lubi tę wiadomość

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • Jaga2018 Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 04:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lesny_Stworek , powiedz proszę czy zamierzasz jechać do Łodzi wcześniej przed wyznaczonym termin czy poczekasz aż zacznie się akcja?. Ja się trochę obawiam, że nie dotrwam do terminu wyznaczonego przez PF i koniec końców skończę w najlepszym razie na Zaspie lub na Klinicznej.

    Jaga
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ