X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Porodówki we Wrocławiu i okolicy
Odpowiedz

Porodówki we Wrocławiu i okolicy

Oceń ten wątek:
  • juliad Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 27 lipca 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo kurcze, świetna grupa! szkoda że wcześniej na nią nie wpadłam
    a dziewczyny, sory, że tak w środku tematu, ale czy któraś z was może rodziła w wodzie?
    u mojego lekarza na stronce znalazłam info o położnej http://ginekolog-michalik.pl/dyplomowana-polozna/ na Chaubińskiego. coraz częściej się zastanawiam czy by się nie skusić, słyszałam dobre opinie. czy któraś z was próbowała?

    Szmaragdowa lubi tę wiadomość

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 28 lipca 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Też chciałabym spróbować rodzić w wodzie jednak u mnie jest jeszcze inny problem. Szukam lekarza we Wrocławiu i w okolicy, który będzie wspierał mnie podczas porodu sn po cc. Jestem strasznie podatna na opinie innych (zwłaszcza lekarzy) i boję się, że mogę zbyt łatwo odpuścić. Póki co nic nie stoi na przeszkodzie bym rodziła naturalnie. Może znacie lekarza-zwolennika porodu sn? :) Będę wdzięczna :)

  • Szmaragdowa Ekspertka
    Postów: 250 514

    Wysłany: 21 sierpnia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wrocławskie mamy mogą polecić jakąś szkołę rodzenia?

    Jagna <3 24.01.2018
  • guziczekm Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polecam szkołe sage femme przy ulicy Macedońskiej. Prowadzą położne z Kamieńkiego, bardzo ciekawe, praktyczne rzeczy, mówią jak to wygląda realnie na wrocławskich porodówkach. My byliśmy baardzo zadowoleni

    14.09.2016 r. [*] Aniołek
    15.10.2017 r. Maja
    13.08.2019 r. Zosia
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ