X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Porodówki we Wrocławiu i okolicy
Odpowiedz

Porodówki we Wrocławiu i okolicy

Oceń ten wątek:
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 18 lipca 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam na Chałubińskiego i polecam :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 18 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.gdzierodzic.info/placowka/szukaj?province_id=13&city=Wroc%C5%82aw&zipcode=&distance=10

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobijam temat :) Jak tam porodówki we Wro? Rodziła lub planuje rodzić któraś w wodzie na Kamieńskiego?

  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 10 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam na Brochowie i szczerze polecam
    Przerobilam tam wszystkie oddziały ginekologiczne od zwykłej ginekologii, patologia ciąży, porodowka z oddziałem przed porodowym i oddział polozniczo aseptyczny po porodzie
    Najlepsza opieka na porodówce i wysoki standard sal do porodów rodzinnych a oplata za taki prod wcale nie jest konieczna
    Położne bardzo symoatyczne kobiety z powołaniem do tego co robią
    Duże zainteresowanie stażystów i wcale mi nie przeszkadzało że młody/mniej doświadczony lekarz robił mi usg czy był przy porodzie bo taki lekarz wykazuje więcej zainteresowania i empatii niż ci staży wyjadacze z branży

    Jesli chodzi o oddział po porodzie to też nie mogłam narzekać
    To prawda co piszą że położne same nie przyjadą i nie zapytają czy trzeba coś pomóc ale to jest po prostu nie wykonalne
    Bo gdzie 3 osoby mogą ogarnąć tyle mam i maluchów?
    Jeśli potrzebuje się pomocy i pójdzie sie zapytać poprosić to panie chetnie pomagają
    Dlatego cieszę się że w Internecie pojawiły się również te negatywne opinie bo wiedziałam jak się przygotować do pobytu na tym oddziale i nie czekałam na pomoc jak na mannę z nieba tylko sama po nią szłam gdy była taka potrzeba
    Ale zdarzało się i tak że gdy położna przychodzila na salę i widziała że np źle przystawiam dziecko do piersi to sama mi pokazała jak to zrobić
    Gdybym miała rodzić drugi raz to tez bym wybrała Brochów

    Anioł, futuremama, Anna255 lubią tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 29 maja 2015, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama opieka na porodówce jest naprawdę na poziomie położne są przecudowne leżałam tam 5 dni wiec chyba większość zdążyłam poznać
    Jesli chodzi o oddział położniczo aseptyczny czyli ten po porodzie to jak już pisałam odpowiednie nastawienie uśmiech na twarz i dostaniesz wszystko czego potrzebujesz Ty i dziecko
    Fakt warunki na poporodowym sie są luksusowe mocno wieje prlem ale te 3-4 dni da się jakoś przeżyć. Ja miałam fuksa bo trafiła mi się sala dwuosobowa
    Jakbyś miała jakieś konkretne pytania to śmiało pytaj :)

    Na porodówce są młodzi lekarze ale są super bo wkładają mega zaangażowanie w pracę i serce nie są jeszcze wypaleni i nastawieni tylko na zarobek

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Annaweronika Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś rodziła na Kamieńskiego bez wykupionej położnej? Zastanawiam się czy na prawdę warto płacić 650zł?

  • Agacina Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, jestem tu pierwszy raz.
    Trafiłam do was czytając na temat porodówek wrocławskich i przyznam szczerze ze jestem trochę przerażona. Do porodu zostało mi jeszcze trochę czasu więc puki co podchodze do tego na spokojnie, ale jak sobie porówna wypowiedzi kobiet z Wrocławia z tym co mnie spotkało w Szczecinie( z tamtąd pochodzę i tam rodziłam synka 3 lata temu) to troszke zaczynam się martwić.
    Mój poprzedni poród na szczęście przeszedł bez komplikacji, siłami natury. Nie spotkało mnie nic przykrego, złego....prócz bólu, ale nie było to nic czego nie da sie znieść;) Generalnie mam bardzo miłe wspomnienia z tamtych chwil...mam nadzieje że kolejny poród mimo wszystko zalicze do tych dobrych wspomnień.
    Jeśli chodzi o mój wybór to bardziej sie skłaniam do szpitala na kamieńskiego...sugeruje sie tylko i wyłącznie tym co wyczytałam w internecie...ale to jeszcze nic pewnego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Moj porod na Kamienskiego to bajka.

    Trafiłam tam 11 maja na patologie bo po terminie. Personel na patologii bardzo sympatyczny szczególnie świetna wygadana blondyna :)
    Potem wywowływanie porodu i sam poród masakra ale towarzyszyła mi Wiola juda (cieszę się ze zapłąciłam te 650 zł) bo był kosmos zakończony cesarką. Dr Malik był dla mnie cudowny - chociaż rózne opinie chodzą o nim. Studentki ktore tam były też sympatyczne i pomocne.
    Na sali pooperacyjnej tylko jedna mało sympatyczna kobietka ale coż - każdy ma lepszy i gorszy dzień. Później znow trafilam na patologie bo miejsc nie bylo ale za to po pol dnia trafil mi sie pokoj dwuosobowy s łazienką (sa takie tylko dwa wiec je wylosowac to cud)

    Zasada - jesteś mila i usmiechnieta to tez wszscy są tacy dla ciebie.

  • Kubekwkropki Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 lipca 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy "wykupienie" położnej jest możliwe też na Brochowie? Wie ktoś? :)

    Kubekwkropki
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 1 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kubekwkropki wrote:
    A czy "wykupienie" położnej jest możliwe też na Brochowie? Wie ktoś? :)
    Chyba czegoś takiego nie praktykują . Jedynie to tą opłatę za poród rodzinny ale to nie jest aż tak bardzo przestrzegane
    Ja rodziłam z cudowną położną p. Marzeną Szczepanik która tam pracuje i lekarzem Michałem Bogunikiem

    Mozesz mieć ze sobą osobę towarzysząca więc chyba może to też być położna z zewnątrz ale podobno to jest źle postrzegane przez personel szpitala

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2015, 15:21

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Kubekwkropki Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 lipca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odpowiedź!:)

    Kubekwkropki
  • Natalia_09 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moje drogie! Dawno nikt się nie wypowiadał w temacie szpitali we Wrocławiu wiec podbijam temat. Może są tu jeszcze jakieś mamy które rodziły w tym roku i chciałyby mi polecić jakiś szpital z którego były zadowolone. Jakieś doświadczenia ze szpitalem przy kamieńskiego?

  • bluszczynka Przyjaciółka
    Postów: 128 40

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja polecam Oławe, komfortowa porodowka i oddzial polozniczy. Zawsze są miejca, szpital wyremontowany, na serio super. byłam 4 doby i nie załuje ani troche wyboru

    bluszczynka
  • Nati91 Przyjaciółka
    Postów: 120 79

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Polecam grupę na facebook'u "Hallo gdzie rodzić - Wrocław?" Tam masz mnóstwo opisów porodów w poszczególnych szpitalach :)
    Co do Kamieńskiego- wiem, że często mają tam przepełnienie i po porodzie może Ci się trafić leżenie w łóżku na korytarzu przy brudowniku :P
    Ja planuję rodzić na Klinikach, choć brałam pod uwagę także Oławę :)

    40+5 ♥️
  • Natalia_09 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za informacje :)

  • Trawka Przyjaciółka
    Postów: 73 48

    Wysłany: 15 września 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy są tu mamy które miały zaplanowaną cesarkę? Jaki szpital wybralyscie i czy go polecacie? I jeszcze mam pytanie o szkoły rodzenia - możecie coś polecić? ☺

    p19uvfxmh8w6ug7e.png
  • Kejsi1988 Ekspertka
    Postów: 180 125

    Wysłany: 16 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja mam termin na 1 maja i na 99% wybrałam Szpital na Chałubinskiego ;)
    Nie pochodzę z Wrocławia, ale dużo czasu poświeciłam na poszukianiu odpowiedniego lekarza i szpitala.

    Słyszałam dużo pozytywnych opinii o Brochowie, ale to nie moje rejony tak więc nie wiem, czy w godzinach szczytu dałabym radę dojechac :)

  • Mamusia_23 Znajoma
    Postów: 18 10

    Wysłany: 26 listopada 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z czystym sumieniem polecam Borowską!
    Pierw była próba porodu naturalnego ale niestety synkowi spadło tętno i skończyło się na cesarke. Lekarze pomocni położne jeszcze bardziej.
    Naprawdę Polecam !

  • maybe Koleżanka
    Postów: 40 11

    Wysłany: 10 maja 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Wam:) Zastanawiam się gdzie iść na CC we Wrocławiu. Strasznie zależy mi na tym, żeby była zasada STS, skóra do skóry, zaraz po CC. Wiem, niestety, że w przypadku cesarki rzadko się to zdarza. Ważniejsze dla lekarzy jest zważenie i zmierzenie malucha niż złagodzenia stresu po wyjściu. Druga sprawa to, to że przy CC nie czeka się na akcje porodową a ja bym bardzo chciała, żeby mój organizm i maleństwo było na ten poród przygotowane.
    Czy możecie doradzić mi jakiś szpital we Wrocławiu lub w okolicach, który jest w tych sprawach do dogadania? Będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam wszystkie Mamy :)

  • Fridakahlo Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 20 maja 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam grupe na facebooku hallo gdzie rodzic wroclaw? Tam mysle, ze dowiesz sie wszystkiego

    Frida



    PCO
    Hyperprolaktynemia czynnościowa
    Hipoglikemia reaktywna
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ