X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Żelazna Warszawa
Odpowiedz

Poród Żelazna Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 30 listopada 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszelkie informacje na temat porodu na Żelaznej

    🍀
  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 30 listopada 2021, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej!
    Czy są tu jakieś mamy, które planują poród na Żelaznej? Dajcie znać! Mam kilka pytań, w szczególności jak to jest z miejscami taki - czy faktycznie aż tak często odsyłają do innych placówek?
    Czy planujecie brać indywidualną położną?

    🍀
  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 30 listopada 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    ja planuję. Rodziłam tam już raz 3 lata temu. Wspominam bardzo dobrze. Miałam wówczas położną, natomiast teraz uzależniam to od sytuacji związanej z pandemią. Tzn jeśli będzie opcja porodu z osobą towarzyszącą, to chyba sobie daruję już położną. Ale jakbym miała być totalnie sama bo nikogo z zewnątrz do szpitala nie wpuszczą, to chyba wykupię, żeby mieć hmm świadomość że mam tam swojego człowieka. Nie orientowałam się tylko jak to teraz cenowo wyglada, ale przypuszczam że podrożało od ostatniego razu

  • LILKA Autorytet
    Postów: 1630 1569

    Wysłany: 30 listopada 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy masz termin porodu?
    Teraz usługa położnej kosztuje 3 tysiące, przy czym z tego co się zorientowałam t położne mają bardzo odległe terminy (blokowanie w 20tc to już za późno…)

    A z kim rodziłaś za pierwszym razem??

    🍀
  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 30 listopada 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam z Magdalena Złotek-Kopacz. Super babeczka!
    A termin mam na początek kwietnia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2021, 23:17

  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 19 października 2022, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam, mòj poród przyjmowała Marta Padzik-Koślińska, złota kobieta. Ja miałam cukrzycę ciężarnych, więc chodziłam od 38 tc do nich na ktg i jakby zobowiązali się tym samym, że mnie przyjmą na indukcję porodu.W razie pytań chętnie odpowiem :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ