X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród z cukrzycą
Odpowiedz

Poród z cukrzycą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dafne Koleżanka
    Postów: 93 13

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak u Was wyglądał poród z cukrzycą ? Czy był przed terminem ? Czy był wywoływany ? Jak to wszystko wyglądało ?

    lv8pusw.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie wody odeszły w 35 tygodniu,ale nie miało to żadnego związku z cukrzycą.
    Na pewno jest tak,że lekarze bardziej "uważają" na pacjentki cukrzycowe.
    U mnie było cc i oono niczym się nie różniło od standardowego zabiegu. Najważniejsze aby ze swoim diabetologiem skonsultować postępowanie poporodowe.

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3440

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam cukrzycę i podczas porodu zaczęłam omdlewać, bo dawno nie jadłam. Dostałam szybko kroplówkę - glukozę. Jakoś odzyskałam siły. I ja insuliny nie brałam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 22:53

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ