X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród w woj. lubelskim
Odpowiedz

poród w woj. lubelskim

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • fifi83 Autorytet
    Postów: 539 488

    Wysłany: 23 września 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie

    Nie chciałam się rozdrabniać na poszczególne miasta - stąd taki ogólny wątek.
    Jestem z Lublina, od miesiąca mieszkam w Białej Podlaskiej, rodzę w lutym i pojęcia nie mam do którego szpitala się kierować :/ To tak w skrócie ;)
    W Białej nawet siłą nie zmuszą mnie do rodzenia - to rzeźnia a nie szpital.
    W Lublinie narazie czytam o szpitalach.
    A póki co chyba najbardziej nastawiona jestem na szpital w Świdniku - za 2tyg. tam będę i mam zamiar osobiście udać się na rozmowę na oddział położniczy.

    Może są tu inne dziewczyny z tych okolic i mogą się wypowiedzieć?

    dqprp07w0ymwd17k.png
    atdcp07w6kzt9dn9.png
  • Aspenn Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 września 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka rodziła dwa razy w lublinie,tylko tam i nigdzie indziej,tak mówiła. Do szpitala dojeżdzała prawie 80 km ale mówi że warto

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 24 września 2013, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mieszkam w Białej Podlaskiej i do ginekologa prywatnie jeżdżę do Świdnika- do dr Szlichtynga- ordynatora ginekologii i położnictwa w Świdniku. W Świdniku wylądowałam, bo stamtąd pochodzi mój mąż a moja teściowa jest oddziałową na oddziale pediatrycznym w Świdniku- leżałam w Świdniku juz kilka razy na ginekologii i szczerze polecam ten szpital- oddziałowa na ginekologii jest rewelacyjna- Pani Agnieszka. Moja rodzona siostra rodziła w Lublinie 2 razy ale nie była za bardzo zadowolona...a od szpitala w Białej jak najdalej!!! Ja miałam rodzić w Świdniku własnie ale skierowana zostanę do Warszawy ze względu na to, że moja córeczka ma przepuklinę na główce i może będzie trzeba ją szybko przewieźć do Centrum Zdrowia Dziecka po urodzeniu- także będę miała cesarkę w Wawie na Karowej.

    km5shdges7mhg8ze.png
  • fifi83 Autorytet
    Postów: 539 488

    Wysłany: 25 września 2013, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super :) dziękuje za informacje !!!!
    Odnośnie szpitala w Białej to od razu z mężem powiedzieliśmy 'nie' - to samo usłyszeliśmy od mojego gin., który tam pracował. Z tego co opowiadają koleżanki to wygląda na to, że ordynator zrobił tam sobie swoją prywatną porodówkę pierwszeństwem dla pacjentek, które przyjmował prywatnie - one mają normalną opiekę a reszta czeka na łaskę i jego skinienie. :/

    O Świdniku słyszę same dobre rzeczy.
    Powiedz mi jak to jest jakbym chciała rodzić właśnie tam? Muszę mieć skierowanie bezpośrednio do tego szpitala?

    Gdzie dokładnie prywatnie przyjmuje lekarz, o którym piszesz i ile kosztuje taka ciążowa wizyta?
    Ma jakąś stronę internetową, gdzie mogłabym sprawdzić dni i godziny przyjęć?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2013, 15:58

    dqprp07w0ymwd17k.png
    atdcp07w6kzt9dn9.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 25 września 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmm...nie wiem jak to jest z porodem w szpitalu w Świdniku, czy trzeba mieć skierowanie itp...może i tak, bo ja do Wawy skierowanie muszę mieć...
    jeżeli chodzi o mojego dr Szlichtynga to on przyjmuje w Świdniku na ul. Ratajczaka 9/2 i nie ma żadnej strony internetowej. Dr przyjmuje tam prywatnie w poniedziałki i środy i własnie w te dni- najlepiej późnym popołudniem trzeba tam zadzwonić i z położną umówić wizytę...nr tel do gabinetu: (081) 4406478, sama wizyta kosztuje 100 zł, a z usg 200 zł...największa wada wizyt u doktora to zbyt duża ilość pacjentek...najlepiej umawiać się na wizytę jak najwcześniej się da, najlepiej powiedzieć położnej, że przyjedzie Pani specjalnie z Białej i tego samego dnia będzie Pani musiała wracać...może jakoś Panią wtedy wciśnie...ja ostatnio wizytę miałam mieć na 15.20 a weszłam dopiero koło 19tej i po 20tej z gabinetu wyszłam, bo dr jest baaardzo dokładny- nie oszczędza czasu...no i wtedy z nim można porozmawiać o porodzie w Świdniku- on jest tam ordynatorem więc można się z nim już bezpośrednio umówić...

    km5shdges7mhg8ze.png
  • fifi83 Autorytet
    Postów: 539 488

    Wysłany: 26 września 2013, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę w Lublinie przez dwa tygodnie w październiku - chyba zadzwonię tam i się w tym czasie umówię :)
    Kurde, ale ma ceny :/ Ja za każdą wizytę płacę 100,- i standardowo jest na każdej usg, które trwa min. 15min.

    dqprp07w0ymwd17k.png
    atdcp07w6kzt9dn9.png
  • DeLaCruz Autorytet
    Postów: 1357 1818

    Wysłany: 31 stycznia 2014, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Białą zdecydowanie odradzam ;) W Lublinie najlepiej na Staszica, ewentualnie Kraśnickie. Zdecydowanie NIE na Jaczewskiego

    💙 2014
    ❤️ 2016
    Czekamy na dziewczynkę...
    h44eqqmzxg1yqp12.png
  • Drelin Przyjaciółka
    Postów: 116 134

    Wysłany: 3 lutego 2014, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam 12 lat temu na Lubartowskiej w Lublinie. Wcześniej 3 mies tam na patologii ciąży przeleżałam. Patologii nie polecam, ale porodówka i połoznictwo było ok. Niedawno moja znajoma rodziła w Świdniku i była zadowolona.

    Endzis lubi tę wiadomość

    yuudrjjg1yagrwny.png
  • AISAK Autorytet
    Postów: 1631 2682

    Wysłany: 3 lutego 2014, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodzic w bialej. Tyle w tym temacie. Opinie rozne-jak wszędzie. Jezdzicie do Świdnika prywatnie na wizyty do ordyatora a narzekacie na bialskiego. PRzeciez to ta sama sytuacja. Każdy dokonuje własnego wyboru. Nie oszukujmy się w bialej nie ma znieczulenia , w wojewódzkich zazwyczaj jest.

    relgjw4zpdnh5t68.png

    74di3e5e3a0mwqjq.png[/
    [
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2014, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam i na jaczewskiego i na krasnickich i na lubartowskiej, dwa ostatnie polecam, z racji, ze mieszkam teraz blizej szpitala na krasnickich to i tu znow mam zamiar urodzic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe i obecne mamy :)
    Jeśli jeszcze tego nie zrobiłyście lub w ogóle się nad tym nie zatanawiałyście- chciałabym teraz serdecznie zachęcić was do sesji fotograficznych- zarówno ciążowych jak i noworodkowych. To wspaniała pamiątka, dla Was- rodziców i dla Waszych dzieci. Ręczę, że będziecie zachwycone :)
    Fotografuję w Świdniku, Lublinie i okolicach. Szczegóły na stronie. www.szymanska-fotografia.pl
    Zapraszam także do obejrzenia galerii :)
    Naprawdę warto! Pamiętajcie, że te chwile już nigdy nie wrócą.
    Pozdrawiam
    Sylwia Szymańska

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaczewskiego się naczytałam, że tylko pacjentki pracujących tam lekarzy mają szansę na dobre traktowanie, ale gdzie jest inaczej?
    O Staszicu dużo pozytywów, ale malutki szpital. O Parczewie słyszałam, że panie i z Lublina jeżdżą, bo lepsze warunki, o Chełmie teraz źle pisze prasa o Włodawie też. No ale nie będziemy jeździć po lubelszczyźnie jak nas złapią bóle. No dalej w kropce jestem.

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja rodziłam na lubartowskiej i powiem wam, że sam poród super tylko te warunki później sala 7-osobowa i 2 łazienki na cały oddział. Dodam, że chodziłam do szkoły rodzenia do oddziałowej z traktu i to mi bardzo dużo dało :-) A o Świdniku też słyszałam dużo dobrego i ordynator bardzo dogląda swoich pacjentek.

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • makasa Autorytet
    Postów: 604 563

    Wysłany: 27 września 2014, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja rodziłam teraz w sierpniu na kraśnickich(mialam cc ze wskazan medycznych)reakcja lekarzy i sama operacja i opieka super...pomoc połoznych w pierwszej dobie i przy pionizowaniu tez super,mialam tylko żal do poloznych w kolejnych dobach,brak pomocy mamom w pokazaniu jak przystawiac do piersi,jak kąpac,jak ubierac itp.wszytkie musialy sobie same radzic...a niby szpital przyjazny karmieniu piersią,a jak dziecko bylo glodne to dokarmiaja butelkami,nie pytaja czy sie zgadza mama czy nie,nie patrza w czym lezy problem i ze moze wystarczyla by pomoc w przystawieniu...nie tłumacza co i dlaczego

    ug37uay334snzwle.png

    atdc9vvjfum5rj8f.png
  • mama3aniolkow Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 5 listopada 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie Mamusie. Dołączam się do wątku. Mieszkam 80 km od Lublina ale ze względu na problemy zmieniłam lekarza i teraz dojeżdżamy do Lublina choć jest to męczące nie narzekam. Ciąża bez komplikacji jak dotąd. Mój lekarz prowadzący pracuje na Staszica i właśnie tam będę rodzić. 2 razy byłam na IP i nie mogę złego słowa powiedzieć:) Lekarze mili z indywidualnym podejściem do sprawy samo usg trwało 40 minut położne też super. Za jakiś czas będę na oddziale na obserwacji to może napiszę coś więcej.

    Mój lekarz za wizytę 150 zł i na usg też muszę prywatnie jeździć,,,ale dla dobra maleństwa zrobimy wszystko :)

    pozdrawiam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2014, 11:02

  • mama3aniolkow Debiutantka
    Postów: 8 8

    Wysłany: 19 stycznia 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Przyszłe Mamusie. Z pełnym przekonaniem polecam Szpital na Staszica. Leżałam tam na Patologii Ciąży 18 dni i nie wydarzyło się nic co wpłynęłoby na pozytywną opinię na temat opieki i warunków. Lekarze jak i położne są naprawdę super

    Rodzić wybieramy się tam w marcu (chyba że synkowi się już znudzi i zechce urodzić się wcześniej)

  • stokrotka1987 Przyjaciółka
    Postów: 86 49

    Wysłany: 3 lipca 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy są jakieś dziewczyny z Zamośćia?>

    307a45c6967abf523d6b51fdd3c10141.png

    36a0d6afdf4cec7408fa225fceed1a4a.png
  • dodinka Autorytet
    Postów: 903 949

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam lekarza ze Staszica i właśnie tam będę rodziła

    3jvz3e5eovkng9e9.png

    qb3c3e5emn8zmtdy.png
  • *Słoneczko Ekspertka
    Postów: 140 555

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, są aktualnie jakieś dziewczyny, które niedługo zamierzają rodzić w Lublinie? Pomóżcie!
    Chciałabym rodzić na Staszica, ale bardzo się boję, że nie będzie miejsca. Czy naprawdę mogą mnie wtedy nie przyjąć? Jesteśmy z mężem bez samochodu i nie bardzo możemy sobie pozwolić na takie jeżdżenie od Annasza do Kajfasza jak już się poród zacznie. To nasze pierwsze dzieciątko, i tak mam niezły stres jak to będzie...

    https://www.maluchy.pl/li-72733.png
    Wojtuś jest z nami od 02.07.2016r. Nasze największe szczęście!
  • RudaM Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja polecam szpital na Jaczewskiego :) rodzilam tam na początku maja i naprawdę wszystko było w porządku zaczynając od izby przyjęć przez porodowke na której spotkałam cudowna położna a kończąc na opiece po porodzie ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ