X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w wodzie
Odpowiedz

Poród w wodzie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Czy któraś z was rodziła lub myśli o porodzie w wodzie/do wody?
    Ja mam taką możliwość na Kamieńskiego we Wrocławiu. Aktualnie robię badania kwalifikujące mnie do niego (chociaż wiadomo, ze wszystko w trakcie porodu moze się wydarzyć).

    Ktoś/Coś?

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rodziłam ale skorzystałabym z takiej opcji jak najbardziej. Mam pierwszy poród za sobą sn bez znieczulenia, więc nawet bym się nie wahała ani minuty.


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponoć dużo milej ;) dla rodzącej i dla dziecka.
    Ja mam tylko nadzieję, ze wszystko ąłdnie pójdzie i będe mogła w tej wannie wylądaować.

    Czekam na ostatnie badanie: biocenoza pochwy i będe wiedzieć.

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • ell Ekspertka
    Postów: 204 304

    Wysłany: 14 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kajtka wrote:
    mam nadzieje, ze z wolnymi wannami nie bedzie problemu
    Mysle, ze nie, bo oni dlugo nie trzymaja. Mnie odeslali 2 razy do domu (rodzilam prawie 3 dni lol), za trzecim moglam zostac i po 4 godzinach urodzilam synka. Po 6 godzinach wyszlismy juz do domu :)

    Kajtka lubi tę wiadomość

    201506044965.png201302141778.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 14 maja 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No stronie tego birth centre wlasnie pisze ze po 6h sie wychodzi, szcerze to to mnie lekko przeraza, mozna to jakos ogarnac ?:D

    201510107452.png
  • ell Ekspertka
    Postów: 204 304

    Wysłany: 15 maja 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha... no nie jest tak zle :) Zaluje tylko, ze nie wiedzialam, ze w pierwszej dobie noworodki wciaz spia, bo zamiast sama spac, sprawdzalam co chwile, czy synek oddycha lol (wyszlismy o 23, a on spal bez przerwy do 7 rano, o 8 przyszla polozna i stwierdzila ze to normalne i typowe heh).

    Kajtka lubi tę wiadomość

    201506044965.png201302141778.png
  • kic83 Autorytet
    Postów: 8826 19894

    Wysłany: 15 maja 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam poród za kilkanaście dni i mam zamiar I fazę porodu spędzić w wannie, jeśli dam radę bez Zzo to mogę tez urodzić do wody. Niestety w szpitalu gdzie rodzę już powiedzieli ze jedno wyklucza drugie :( a szkoda. Na całe szczęście w każdej sali porodowej jest wanna :)

    Córcia❤️05.2015 (3 cs) 39t1d - 2650 g hipotrofia // spadek do 2450 g SN
    Synek💙10.2020 (5cs) - 40t2d - 3100 g spadek do 2895 SN+CC
    mhsv9vvjge47oh9x.png[/url]
    nqtkdf9hy13p613h.png
    Autoimmunologiczne zapalenie tarczycy + jej niedoczynność
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 16 maja 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ell wrote:
    Haha... no nie jest tak zle :) Zaluje tylko, ze nie wiedzialam, ze w pierwszej dobie noworodki wciaz spia, bo zamiast sama spac, sprawdzalam co chwile, czy synek oddycha lol (wyszlismy o 23, a on spal bez przerwy do 7 rano, o 8 przyszla polozna i stwierdzila ze to normalne i typowe heh).

    dobrze wiedziec hehe
    a mialas kogos do pomocy? :)


    kic wrote:
    Ja mam poród za kilkanaście dni i mam zamiar I fazę porodu spędzić w wannie, jeśli dam radę bez Zzo to mogę tez urodzić do wody. Niestety w szpitalu gdzie rodzę już powiedzieli ze jedno wyklucza drugie :( a szkoda. Na całe szczęście w każdej sali porodowej jest wanna :)

    W takim razie powodzenia, szybkiego porodu i czekam na relacje ;)

    kic83 lubi tę wiadomość

    201510107452.png
  • ell Ekspertka
    Postów: 204 304

    Wysłany: 16 maja 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz mi pomagal. Teraz tez bedziemy sami, wtedy fajnie nam sie to sprawdzilo :)

    Kajtka lubi tę wiadomość

    201506044965.png201302141778.png
  • Kajtka Przyjaciółka
    Postów: 98 31

    Wysłany: 17 maja 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ell wrote:
    Maz mi pomagal. Teraz tez bedziemy sami, wtedy fajnie nam sie to sprawdzilo :)

    No to damy rade :D dzieki za slowa wsparcie hehe
    w sumie nigdy nie watpilam ze sobie nie damy ale jakies obawy zawsze sa :)

    mam tylko nadzieje, ze polozna da zielone swiatlo :)
    ale do tego jeszcze troche czasu zostalo ;)

    ell lubi tę wiadomość

    201510107452.png
  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 21 maja 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kic wrote:
    Ja mam poród za kilkanaście dni i mam zamiar I fazę porodu spędzić w wannie, jeśli dam radę bez Zzo to mogę tez urodzić do wody. Niestety w szpitalu gdzie rodzę już powiedzieli ze jedno wyklucza drugie :( a szkoda. Na całe szczęście w każdej sali porodowej jest wanna :)

    Nie można spędzić w wannie całej pierwszej fazy. Możesz siedzieć maksymalnie godzinę dopiero pod sam koniec (wychodzisz z wanny i rozwarcie powinno być już maksymalne). A przynajmniej tak mi mówiła położna przy pierwszym porodzie. Przy drugim nie miałam szans na wannę, bo za szybko wszystko się działo...

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ