X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Tychach Megres
Odpowiedz

Poród w Tychach Megres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Żania Znajoma
    Postów: 19 4

    Wysłany: 8 lutego 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was rodziła tam pod koniec 2015 albo już w 2016 zależy mi na jak najbardziej aktualnych opiniach na temat tego szpitala ponieważ nigdzie nie mogę znalesc nic aktualnego a z przed kilku lat nie są niestety najlepsze a ja mam tam mieć cesarke

    Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...
    f2w33e3k4eitcb0h.png
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 4 marca 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam tam rodzić. Od 3 koleżanek, które niedawno tam rodziły słyszałam dobre opinie.

  • XXsylwiaXX Nowa
    Postów: 5 5

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś coś nowego w tym temacie może dodać? Rodziła któraś z Was ostatnio w tym szpitalu?☺

  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam ani jednej dobrej opinii. Wole rodzić w katowicach.

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • Damaris Koleżanka
    Postów: 36 7

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W megrezie rodziłam w kwietniu. Jestem bardzo zadowolona i jeśli przyjdzie mi rodzić jeszcze raz, to też na pewno tam :) Położna prowadząca poród wspaniała. Mobilizowała mnie i czuję, że dzięki niej urodziłam szybko i bez żadnej traumy :D Lekarka też bardzo dobrze mnie zszyła i dzisiaj nie mam śladu. Ogólnie koleżanki z sali bardzo chwaliły swoje położne prowadzące poród.

    Warunki są jakie są (sale 4 osobowe), ale to nie hotel. Ważne, żeby opieka była odpowiednia.
    Jedyne do czego można się przyczepić to mały nacisk na naukę karmienia piersią i dokarmianie noworodków sztucznym mlekiem, ale zawsze można było pójść po położną, żeby poinstruowała co i jak.

  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 17 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w tychacha ponad 3 lata temu i teraz również tam będę rodzić. Leżałam też długo na patologii w tym szpitalu w pierwszej ciąży. Jak dla mnie warunki nie są najważniejsze (chociaż nie najgorsze) ale bezpieczeństwo mamy i dziecka
    Kilka moich koleżanek w ostatnim czasie też tam rodziło i są zadowolone

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • Różowy_Kordonek Autorytet
    Postów: 1156 1695

    Wysłany: 20 października 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również szukam informacji na temat tego szpitala :) Czytam na stronie, że umożliwiają poród na kole i w basenie, czy to wszystko na NFZ czy za odpłatą? Czy któraśk z Was orientuje się czy doktor Anna Belowska tam jeszcze pracuję? Byłam U Niej w Orbimedzie na prenatalnych i wybieram się na połówkowe, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Oczywiście na połówkowych dopytam czy pracuje tam nadal i jaka jest jej opinia, ale może któraś z Was wie coś więcej? :)

    Najbliższa wizyta 15.03
    34bwvfxmgztsg1gb.png
  • Reni@ Autorytet
    Postów: 1850 1503

    Wysłany: 25 października 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 tygodnie temu ponownie rodziłam w Tychach. Poród szybki więc nie skorzystałam z żadnych udogodnień ;) Trafiłam na cudowną położną i lekarza. Wszystko co jest oferowane czyli basen czy koło jest w ramach NFZ. Również poród rodzinny .
    To mój drugi poród i po raz drugi jestem zadowolona.

    Nie wiem czy dr Belowska nadal pracuje. Też byłam u niej na prenatalnych i zrobiłą na mnie bardzo dobre wrażenie. Ja mam swojego lekarza w tym szpitalu dlatego nawet się nie zastanawiałam gdzie rodzic

    f2wli09kkp6omcr9.png
    zem33e5ekx8vdc7s.png
    Aniołek 11 tc [*] 07.2015
  • sandra_zog Przyjaciółka
    Postów: 111 20

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy orientujecie się jak to jest do szpitala z lakierem badz hybrda na paznokciach ? Bo nie wszedzie na to patrza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 stycznia 2017, 09:33

    eiktyx8d41ciyrnj.png
  • bursztynowa.lady Ekspertka
    Postów: 131 116

    Wysłany: 13 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam oddział patologi ciązy. Nie tylko warunki bardzo dobre, ale sama opieka wzorowa. Na patologii leżałam 4 tygodnie i wszystko dokładnie kontrolowali, zanim podjęli decyzję o wypisie. Jak tlyko mieli jakieś wątpliwości przedłużali pobyt. Mnie uratowali dziecko. Nawet jeśli uważali, że stan pacjentki umowżliwa jej pobyt w domu to na zwyczajną prośbą podyktowaną obwawą pacjentki, pozostawiali ciężarną w szpitalu. Z powodu głupiego bólu głowy kilka położnych pottafiło skakać koło pacjentki. Bardzo szybka rekacja na utratę tętna dzieckba i cc na cito w 35 tyg.

    Nie polecam z kolei opieki poporodowej. Nie chce mi się nawet opisywać szczegółów w każdym razie pacjentka pozostawiona sama sobie, nawet jeśli z powodu koszmarnych wyników morfologii kobieta traci przytomnoc to nie ma żadnego zainteresowania, żadnej pomocy. Położne na noworodkach to wiedźmy. Cały czas gadają, a dzieci ryczą, robią cokolwiek przy dzieciach dopiero jak jakaś mama zbliża się na oddział. Porady laktacyjne albo żadne albo na odwal. Fochy jak pacjentka prosi o pokazanie czegoś przy dziecku i traktowanie z góry.
    Mogę tylko pochwalić ordynatora oddziału neonatologii.

    dqprdf9h4ku9de9d.png
    qmol4o1.png
  • Ivona12 Koleżanka
    Postów: 54 45

    Wysłany: 9 marca 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy_Kordonek wrote:
    Również szukam informacji na temat tego szpitala :) Czytam na stronie, że umożliwiają poród na kole i w basenie, czy to wszystko na NFZ czy za odpłatą? Czy któraśk z Was orientuje się czy doktor Anna Belowska tam jeszcze pracuję? Byłam U Niej w Orbimedzie na prenatalnych i wybieram się na połówkowe, zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Oczywiście na połówkowych dopytam czy pracuje tam nadal i jaka jest jej opinia, ale może któraś z Was wie coś więcej? :)

    Różowy kordonku rodzisz w Tychach?

    ckaihqvkg3tvj3yx.png
  • AnnaK. Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belowska nadal pracuje w Megrezie, chodzę do niej już drugą ciążę, proponowała mi drugie cięcie ale że na pierwsze zdecydowałam się csk to i tam jadę z drugim na dniach. Największy minus jaki mnie skłonił do nie wybrania Tyskiej porodówki, to fakt że mąż nie może być po cc w sali pooperacyjnej a przez co maluch na dzień dobry dostaje mm bo nie może "wisieć na piersi". No i u mnie wiem z perspektywy czasu że gdyby właśnie nie mąż to nie kp bo w pierwszych trzech dobach non stop spałam przez szalejące ciśnienie, i tylko mąż mnie budził żebym synkowi dała pierś

    AniaK.
  • Peggie Ekspertka
    Postów: 140 117

    Wysłany: 21 marca 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma ktoś jakieś aktualniejsze informacje jeszcze? :) Byłabym bardzo wdzięczna za odzew.


    bx8tp2.png

    ZCzqp1.png

  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 9 maja 2018, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam końcem lipca 2017. Pierwsza ciąża i sam poród przeszedł sprawnie. 3h 25m no a opieka poporodowa - niestety pozostawia wiele do życzenia.

    l22nhdgen92nqanl.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ