X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Rzeszowie, ale gdzie?
Odpowiedz

Poród w Rzeszowie, ale gdzie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kayka93 Koleżanka
    Postów: 41 93

    Wysłany: 20 kwietnia 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest ktoś, kto w ostatnim czasie rodził w Rzeszowie? Najbardziej interesuje mnie Lwowska, ale o innych szpitalach też chętnie poczytam bo jeszcze nie zdecydowałam. Bardzo chciałam rodzić na Rycerskiej, tam gdzie był mój pierwszy poród i gdzie pracuje mój lekarz, ale niestety... oddział położniczy został przekształcony do przyjmowania pacjentek z podejżeniem koronawirusa do 32 tc, więc odpada ;( Podzielcie się opiniami ;)

    3jgxqqmzwbwttw3g.png
  • Patrycja 128 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 25 września 2023, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po porodzie? Bardzo proszę o opinie. W grudniu rodzę.

  • Patrycja 128 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 19 stycznia, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w Rzeszowie na rycerskiej. Jeśli chodzi o sam poród było naprawdę okej. Po porodzie już stare wyremontowane sale,ale to nie takie ważne. Jeśli chodzi o personel po porodzie były dwie wspaniałe i pomocne panie. Reszta nic tylko dokarmianie,a prośba o pomoc przy przystawianiu kończyła się tym,że mocno i boleśnie bardzo ściskały mi pierś,ale ogólnie raczej uważam,że było naprawdę okej nikt nie był jakiś niemiły.

  • KaRRolka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 5 marca, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rodziłam w ProFamilii i bardzo sobie chwalę

    Promocje Rossmann
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ