X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Krakowie - szpital na Siemiradzkiego
Odpowiedz

Poród w Krakowie - szpital na Siemiradzkiego

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sana09 Nowa
    Postów: 6 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)
    Czy któraś z Was rodziła niedawno w Krakowie w szpitalu na Siemiradzkiego? Jakie macie opinie o tym szpitalu? Zależy mi zwłaszcza na doświadczeniach dziewczyn które miały cięższe porody i wystąpiły jakieś komplikacje - czy w tym szpitalu umieli sobie poradzić w takiej sytuacji? Zastanawiam się jeszcze nad Ujastkiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2017, 10:31

  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 5 listopada 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponawiam pytanie, czeka mnie cc w Siemiradzkim, ktoś coś?

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • mylola Ekspertka
    Postów: 129 137

    Wysłany: 5 listopada 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już jestem na wylocie, ale też bym poczytała ;) bo zdecydowałam się na ten szpital na podstawie opinii znajomych z otoczenia. Opinie ma dobre/bardzo dobre. Natomiast też rozważałam Ujastek ale ostatecznie go odrzuciłam bo właśnie najnowsze opinie jakie usłyszałam nie były zbyt zachęcające, zwłaszcza dotyczące opieki po porodzie (najlepiej tam są oceniane cesarki jako zabiegi same w sobie, porody sn trochę gorzej, a położnictwo kuleje).

    8p3o3e3kdmy2lofu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ