X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród w Gliwickim szpitalu
Odpowiedz

Poród w Gliwickim szpitalu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak w temacie- czy są tu mamusie, które rodziły/ zamierzają rodzić w tym właśnie szpitalu? :) jakieś opinie? :)

  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja już niedługo wybieram się do tego szpitala rodzić. Szpital wybrałam głównie z tego względu, że pracuje tam mój lekarz prowadzący. Poza tym byłam tam na dniach otwartych i w porównaniu do innych porodówek w okolicy panują tam zasady, które mi najbardziej odpowiadają.

    Chętnie poznałabym opinie mam, które już tam rodziły :)

    sylwiaśta159, kamenkaa lubią tę wiadomość

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam tutaj lekarza- ale chcę wynająć położną :) Rodzisz SN?

  • Karolina@ Autorytet
    Postów: 1308 2264

    Wysłany: 15 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    ja nie mam tutaj lekarza- ale chcę wynająć położną :) Rodzisz SN?

    Tak, chcę rodzić SN. Położnej nie wynajmuję.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

    atdc20mmz2wpi7xu.png

    2fwacsqvbzwg1byy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy ktoś jeszcze się odezwie... napisz jak wrażenia, jak urodzisz :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ