X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród w Biziela - Bydgoszcz
Odpowiedz

poród w Biziela - Bydgoszcz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • anetasto Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dziewczyny poradźcie mi czy szpital Biziela jest odpowiedni na poród. Mieszkam 60 km od Bydgoszczy, jednak jeżdże tam na wizyty do gin. Chcę rodzić w Bizielu i zastanawiam się czy to dobry wybór.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilabym w dwójce. W bizielu ordynatorem jest lekarz prowadzący moja ciążę ale warunki ogólnie i opieka jest lepsza w szpitalu nr 2. Poza tym w 2 jbc jest darmowe znieczulenie zzo

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ