X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród - szpital w Koninie
Odpowiedz

Poród - szpital w Koninie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy są tutaj dziewczyny ,które rodziły w szpitalu w Koninie, albo zamierzają tam rodzić?

    klz98u696p33kjce.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 30 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj :). Ja rodziłam 9 lat temu i teraz tez tam planuje. nie wspominam pierwszego porodu zbyt miło- przez lekarkę, ale ten szpital ma oddział neonatologiczny wiec jakby coś się działo to pomoc jest od razu. mam nadzieje ze tym razem będzie szybciej i łatwiej

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 30 marca 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za odzew. Witaj :)
    A powiedz mi jak tam ma się sprawa z połoznymi czy opłaca się położną?
    Na stronie szpitala nie ma listy co trzeba zabrac ze soba. Czy np dla maluszka oni daja na poczatek swoje ciuszki, bo słyszałam ze jak sie daje to gina? Czy to prawda?
    A mogę wiedziec do jakiego lekarza teraz chodzisz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 marca 2015, 18:36

    klz98u696p33kjce.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    położne są zajefajne. podobno można wziąć swoja położną, ale o to się jeszcze nie dowiadywałam. te które są na oddziale bardzo pomagają i są wyrozumiałe. gorzej z lekarzami na porodówce. są bardzo chamscy. najgorsze są lekarki. ciuszki dziecięce zawsze ginęły. przy poprzednim porodzie nie pozwalano mieć własnych ciuszków dla dziecka, teraz szczerze mówiąc nie wiem. na bank pampersy, chusteczki do pupy, podpaski dla siebie, krzywo patrzą na bieliznę u kobiet nawet te jednorazowe. od poprzedniego porodu oprócz lekarzy wiele tam się zmieniło, wiec na tą chwile nie pomogę. jedno wiem na pewno. jest na położnictwie sala jednoosobowa z toaletą. jest płatna, ale masz spokój. trzeba wspomnieć, ze się ja chce wchodząc do szpitala i myślę ze warto to rozważyć bo często gęsto dzieci wychodzą ze szpitala z bakteria w moczu i innymi pierdołami, które powodują spore problemy później. chodzę obecnie do Jankowskiej- kiepska, ale zaczęłam chodzić do ginekologa, kiedy wszyscy byli już zajęci- koniec roku i trzeba było długo czekać. ja z powodu tarczycy musiałam być szybko pod opieka lekarza, wiec brałam co leciało. jakoś się dogadujemy, ale szczęśliwa nie jestem. nie mogę specjalnie pomoc, ale mam znajoma " na ostatnich nogach" wiec podpytam i napisze. samej mi się przydadzą świeże wiadomości, wiec chętnie pomogę

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochana.
    Matko to jak bez bielizny mam byc? A krwawienie?
    Musze się tam wybrac do szpitala i podpytac co i jak. To najlepiej po informacje do oddziałowej?
    Ta sala jednoosobowa, wiesz moze jaki koszt?
    Będe wdzieczna za jakiekolwiek sugestie.
    Ja mam termin na 7 maja - zatem tuz tuz.
    Jakby co pisz na priv - szybciej zauważe.

    klz98u696p33kjce.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ