BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > poród - razem z m czy sama?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

[konto usunięte]

Wysłany: 7 maja, 21:08
Cytuj | (0) | Zgłoś
U mnie sn, cc, sn.
Przy obu sn był, na partych wspierał i zaglądał czy już główkę widać 😌 Po wszystkim zawsze mówił, że jest ze mnie dumny 😏 W seksie nic się nie zmieniło, jak był napalony tak jest 😅
Za to podczas cc bardzo mi go brakowało. On widziałam, że był bardziej wyluzowany, bo ustalony termin, godzina itp, ale czułam się nieswojo jak przy mnie grzebali, jak nie mogłam go chwycić za rękę czy zobaczyć jego reakcji na widok syna...

U nas podczas 3ciego porodu miało go nie być, bo nie zgadzał się na probę sn po cc. Ale jak dojechaliśmy do szpitala i zapytałam czy chce wracać do domu to powiedział "Chyba zwariowałaś!" 😊

mamajana
Debiutantka
8

Wysłany: 23 maja, 21:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Mój mąż spędził ze mną na sali porodowej 8h. To był dzień narodzin naszego WSPÓLNEGO dziecka, dlatego nie mogło być inaczej. Jeśli będzie kolejny raz to bez niego nigdzie się nie wybieram :).

mhsvanli01jmdth4.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)