X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród prywatnie - Salve Łódź
Odpowiedz

Poród prywatnie - Salve Łódź

Oceń ten wątek:
  • zuzelka Autorytet
    Postów: 721 145

    Wysłany: 28 sierpnia 2020, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monia88 wrote:
    W Salve jeśli przejdziesz kwalifikacje raczej nie odsyłają (panie na szkole rodzenia wspominały, że nie zdarzyło się to od bardzo dawna a mają po 200 porodów na miesiąc nawet.. można również "wykupić" położną wówczas ona przyjeżdza do porodu i z miejscem też nie ma problemu

    Właśnie na fb na stronie Gdzie rodzić po ludzku jakaś dziewczyna napisała że na początku sierpnia odesłano z salve ją plus 7 innych kobiet więc chyba jednak nie jest tak kolorowo...

    !p19u9jcgfrffjdsk.png!

    6 IUI - :(
    20.09.2018 criotransfer 3AA- 9dpt beta 9.61, 11dpt beta 1.89 :(
    12.02.2019 criotransfer 3AB - 8dpt beta <1,2 :(
    10.04 criotransfer 3CC - 8dpt beta < 1,2 :(
    Nie mam więcej zarodków.....
    03.02.2020 - dostaliśmy się do dofinansowania ivf
    03.2020 - start drugiej procedury ?

    lewy jajowód niedrożny
    Hashimoto
    mutacja MTHFR i PAI-1
    KIR Bx
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2020, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) z zainteresowaniem czytam wątek, bo chciałabym rodzic w Salve (termin na luty) i również znam historię, że w przypadku braku miejsca odsyłają, ale pomóc może wykupienie położnej.

  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 25 listopada 2020, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin dopiero na maj, ale też myślę o Salve...

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2021, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym odsyłaniem jest różnie, szczególnie w obecnych czasach. Znam kilka przypadków że nie zostały przyjęte.
    ja miałam się wstawić na wywołanie na 8rano a ok 3-4 odeszły mi wody z krwią, zadzwoniłam na izbę przyjęć to mimo że miałam "zapewnjonw
    " miejsce Pani próbowała mnie zbyć i odesłać do innego szpitala.

  • Mon202 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 października 2021, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Może któraś wie, jak jest w Salve już po porodzie, jeśli chodzi o pomoc w karmieniu i zajmowaniu się noworodkiem?
    I jeszcze jedno z innej beczki, czy trzeba być zaszczepionym na Covid, żeby przejść kwalifikacje?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ