X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród naturalny po cc
Odpowiedz

Poród naturalny po cc

Oceń ten wątek:
  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 17 lutego 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia,dzięki za odpowiedź. Daj znać po wizycie . Ja jestem z Pomorza,nie slyszalam żeby ktoś po dwóch CC rodził naturalnie. Wiem ,że można się nie zgodzić na na CC ,ale wiadomo jak tj

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka, wbrew pozorom dużo szpitali i lekarzy godzi się na sn po 2cc :) Trzeba tylko poszukać.

    AlkaT89 lubi tę wiadomość

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 18 lutego 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark ,pytałam już we wszystkich szpitalach na Pomorzu... wiadomo,że mogę się uprzec przy swoim ,ale na siłę też nie chce. Poza tym biorę pod uwagę ,że przy kolejnej ciąży pewnie znów od początków bd cukrzyca ,a u nas CC tylko w szpitalach o jakimś tam stopniu referencyjnosci...nie wiem którym, więc zostaje kilka

  • wiki2 Autorytet
    Postów: 643 505

    Wysłany: 19 lutego 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam 2 cc. W drugą ciąże zaszłam po 13mies. Nikt nie robił problemu i nie traktował mnie specjalnie. Chciałam próbować naturalnie, ale po rozmowie z ordynatorem zdecydowałam się na planowaną cc - brak skurczy, waga dziecka około 4000g w 38t...
    Teraz chcę tylko cc. Mój gin na wizycie mówił, że ostatnio miał robioną 9(!) cesarkę kobiecie i zabronił jej zachodzić w ciąże, ale 2-3 to nie problem...
    ja jeszcze w 2014r. miałam plastykę brzucha, ale gin powiedział, że to też nie problem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2019, 11:55

    1usa3e5e2lf96jem.png

    Mama Kubusia (2009) i Adasia (2011) i Jasia (2019). Aniołek (2008 -7tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2019, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alka cukrzyca na insulinie? Ja już mam drugą ciążę z cukrzycą :)

    95% lekarzy zaleca cc po cc. A 70% lekarzy znajdzie pretekst na wogólę cc niezależnie czy 1wsze czy kolejne. Wtedy jest raz ciach i kasa za poród wpada. Przy naturalnym się przedłuża, nie wiadomo co i jak...

    Jak komuś zależy to tak jak pisałam wcześniej:
    Facebook -> grupa vbac. Znajdziecie bez problemu i lekarza i szpital.
    Ale trzeba chcieć :)

    A co do ordynatorów...
    Chodziłam w pierwszej ciąży i nigdy więcej nie poszłam. Przez niego cierpiałam podczas pierwszego porodu i po nim. Żałuję nadal, a moje ciało do końca życia będzie po jego decyzjach "nazanczone". Czasem ordynator nie znaczy bóg...
    Zresztą byłam kiedyś u kardiologa - ordynator 2 sek usg, olewka totalna i przez to cc na zimno z synem. Kolejny kardiolog - zwykły gość na nfz - badania, skierowania, usg przez pół godziny, sprawdzone wszystko na 200%. Dużo bardziej profesjonalne podejście ;)

  • AlkaT89 Koleżanka
    Postów: 49 10

    Wysłany: 14 marca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark , tak , cukrzy a na insulinie

  • majóweczka83 Autorytet
    Postów: 335 184

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ