X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Porod naturalny po 2 cc
Odpowiedz

Porod naturalny po 2 cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 8 lipca 2018, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej czy jest mozliwy porod naturalny po 2 cc? Zastanawiam sie czy ktoras tak miala ;)

    Modle sie o Michasie
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 8 lipca 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest możliwy. Szukaj na naturalniepocesarce

  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukalam myslalam ze moze jest ktos kto to przezyl i podzieli sie z nami swoja historia :) ale dzieki

    Modle sie o Michasie
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarze odradzali sn. I w czasie trzeciego cięcia okazało się że słusznie.

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 8 lipca 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mialad jakies dodatkowe badania typu grubosc blizn czy cos?

    Modle sie o Michasie
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dominika, teraz podobno odchodzi się od badania grubości blizny, bo nie grubość, a elastyczność ma znaczenie. Zapisz się do grupy wsparcia na Facebooku "Naturalnie po cesarce" - kopalnia wiedzy :)
    Na pewno musisz zrobić research jeżeli chodzi o wybór lekarza prowadzącego i szpitala, bo nie każdy się podejmie takiego porodu. Ale są i takie szpitale, gdzie z powodzeniem udają się porody po 3 cc :)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 9 lipca 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominika.klos88 wrote:
    A mialad jakies dodatkowe badania typu grubosc blizn czy cos?


    Lekarze mowili że tego w ciąży nie da się zbadać. W czasie cc mogli wszystko zobaczyć

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 9 lipca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawa to lekarz i położna nastawieni pro VBA2C. Ja rodzilam sn po 1 cc. Robi się na pewno bardziej dokładne usg pod kątem blizny i tego czy jest jednorodna.
    Na pewno można urodzić sn po 2 cc.

  • dominika.klos88 Koleżanka
    Postów: 80 13

    Wysłany: 10 lipca 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny, jak juz bede w ciazy to zapisze sie na pewno na fejsie do grupy. Bardzo bym chciala urodzic naturalnie ale te dwie cesarki zmniejszaja szanse..

    Modle sie o Michasie
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ