X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Porod Medicover - Warszawa
Odpowiedz

Porod Medicover - Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ali$ka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Czy ktos zna opinie na temat rodzenia w Medicoverze?
    Z opini znalezionych w necie kontakt skora do skora byl kiepski (2012) - zabierali dziecko na mierze ie, wazenie i ubieranie. Czy ktos wie czy to sie poprawilo? Inne opinie? Pozdrawiam! Alicja

  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyjęłaś mi to z ust ;) Też chciałam założyć ten temat. Medicover reklamuje się jako przyjazny szpital, spokój i intymność. Czy tak jest rzeczywiście?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 28 marca 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżam temat, czy któraś rodziła może w medicoverze? Jak wygląda tam kwestia cesarki? Wymagają wskazań?

    giovanedonore lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • maziao Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 29 marca 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do cesarki konieczne są wskazania medyczne. Ja planowałam rodzić w medicover w Warszawie i tutaj miałam wizytę kwalifikującą. Nie wiem, czy to oficjalna praktyka, ale lekarz, u którego byłam na kwalifikacji powiedział, że jeśli chcę mieć cięcie na życzenie, to powinnam wybrać go na lekarza dedykowanego dopłacając 1600 zł do pakietu za 8890 zł (termin miałam na listopad 2017). A wskazania do cięcia miałam - ułożenie miednicowe dziecka u pierworódki - co jest honorowane w każdym szpitalu.

  • Madziks Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 3 lipca 2021, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maziao wrote:
    Do cesarki konieczne są wskazania medyczne. Ja planowałam rodzić w medicover w Warszawie i tutaj miałam wizytę kwalifikującą. Nie wiem, czy to oficjalna praktyka, ale lekarz, u którego byłam na kwalifikacji powiedział, że jeśli chcę mieć cięcie na życzenie, to powinnam wybrać go na lekarza dedykowanego dopłacając 1600 zł do pakietu za 8890 zł (termin miałam na listopad 2017). A wskazania do cięcia miałam - ułożenie miednicowe dziecka u pierworódki - co jest honorowane w każdym szpitalu.

    Czy możesz napisać, u kogo byłaś na kwalifikacji?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ