X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Łódź Madurowicz
Odpowiedz

Poród Łódź Madurowicz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muszka88 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 15 października 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Czy ktoś chciałby podzielić się wrażeniami z porodu w szpitalu Madurowicza? Mam termin na koniec listopada i baaardzo zaczynam się stresować. Czy ktoś prowadził ciążę u dr Kowalczyk-Amico?

    Nowakowa92 lubi tę wiadomość

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 15 października 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka ja mialam cc w Madurowiczu i wspominam to super. Przemile panie polozne, lekarze, pielegniarki. Opieka swietna. Porodowka jest obskurna ale i tak na to sie nie zwraca uwagi. Wejdz na facebooka szpitala i poczytaj opinie, wiekszosc jest pozytywna.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ