X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród poród - Bydgoszcz
Odpowiedz

poród - Bydgoszcz

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :) nie znalazłam takiego wątku, więc ja go zacznę :)

    czy są tu bydgoskie Mamy, które rodziły bądź będą rodzić w Bydgoszczy?

    jaki szpital wybrałyście? dlaczego?

    podzielcie się opinią! :)

    miłego dnia <3

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 2 czerwca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja prawie 1,5 roku temu rodzilam w miejskim. Mialam planowe cc. Co chcialabys wiedziec? Chetnie ci wszystko opisze.

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 - super, że odpisałaś! :) takie podstawowe zagadnienia, nastawienie lekarzy, położnych, czy coś negatywnego / pozytywnego się wydarzyło? jak z Córeczką spędziłaś czas po porodzie, czy pomagano przy karmieniu na początku :)

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • agjot1979 Autorytet
    Postów: 881 790

    Wysłany: 3 czerwca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli chodzi o lekarzy to ordynator to buc, moj lekarz prowadzacy robil cc, po operacji kilka razy do mnie zajrzal. Polozne zalezy jaka zmiana, bylo kilka bardzo fajnych, jak mnie pionizowali to niestety zmiane miala wyjatkowo nie mila i opryskliwa baba, ale wiekszosc na plus. Bardzo duzo studentow na oddziale ale to akurat dobrze, bo bardzo chetnie pomagaly. Corka od poczatku ze mna, w szpitalu terror laktacyjny,jak nie masz pokarmu to robia lache z podaniem mm. Jezeli chodzi o warunki ogolne to niestety na salach i w lazienkach brudno, goraco jak w piekle. Aha, jak chcesz konsultacji z polozna laktacyjna to faktycznie dosc szybko przychodzila, bardzo mila babeczka. To tyle, jak masz jeszcze jakies pytania to smialo. Pozdrawiam

    f2w3vcqgcqrsk8cl.png
    Mati 16.07.2009
    74dik6nl44edfunt.png
  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 4 czerwca 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agjot1979 - dziękuję za obszerny opis :)

    mam nadzieję, że Mamy z innych szpitali jeszcze się wypowiedzą - dla potomnych :)

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 7 czerwca 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam w MSWiA i bardzo polecam. Poród SN, omawianie planu porodu, świetne położne (trafiłam na zmianę, więc miałam dwie), warunki super. Sale jednoosobowe z własnym prysznicem (bajka podczas rodzenia),przytulne, ciche, lekarka trochę nadęta, ale to głównie położna się mną zajmowała. Nawet przyszła do mnie następnego dnia, żeby zobaczyć, jak się czujemy. Wykupiliśmy pojedynczą salę poporodową (świeżo po remoncie) i narzeczony ze mną spał, pomagał przy dziecku. Świetna sprawa. Rodziłam w nocy, więc było bardzo intymnie.

    Pomagają przy karmieniu, sprawdzają, jak przystawiasz. W razie czego można poprosić o doradcę laktacyjną, ale my akurat nie mieliśmy żadnych problemów. Karmię Małego już 6 miesięcy tylko piersią.

    Anulka87 lubi tę wiadomość

    17u9ha00otchcgqb.png
  • świeżnka Znajoma
    Postów: 28 6

    Wysłany: 9 czerwca 2017, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, był taki wątek już, napisałam na nim same pochwalne rzeczy o szpitalu miejskim w którym rodziłam SN w październiku. Teraz z większej perspektywy czasu, już na chłodno i bez emocji mogę powiedzieć, że nie polecam tego szpitala, żałuję że nie poszłam rodzić do MSW. Sam poród mi się podobał, może dlatego że byłam nastawiona na gorsze (moje czarnowidztwo). Nie wiem czy mam się tu rozwijać, nie chcę straszyć, są też osoby które sobie chwalą ten szpital, bo tak naprawdę zależy na kogo trafisz na dyżurze. Moja rada:... po prostu radzę wybrać MSW.

  • Anulka87 Autorytet
    Postów: 808 381

    Wysłany: 14 czerwca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję bardzo za opinie :)

    świeżnka dzięki odnośnikom do postów, gdzie pisałas, znalazłam ten temat o Bygdoszczy - dzięki! wcześniej nie mogłam go znaleźć :(

    💒Love💒. 10 08 2013
    👼. 07 2016
    ❤️Synek ❤️ 17 10 2017
    Czekamy na Rodzeństwo...🥰
    preg.png
  • Kidriell Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 czerwca 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ktoś jeszcze się wypowie?

  • kolet Koleżanka
    Postów: 47 5

    Wysłany: 25 czerwca 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z daleka od Biziela. Nawet położna ze szkoły rodzenia z Bydg odradzała nam ten szpital. Sama znam zresztą historie mrożące krew w żyłach odnośnie porodów w tym szpitalu, więc nie będę tu nikogo straszyła. Moja koleżanka rodziła 2 lata temu w MSW i bardzo sobie chwaliła, Mimo że było wtedy dużo porodów. Ja rodziłam w Żninie. Nie polecam nikomu tego szpitala. Żałuję, że nie pojechałam do MSW, ale sytuacja mnie do tego zmusiła. W MSW jest doradca laktacyjny, a nie jak w Żninie z doskoku przychodziła jakaś położna i szałaputnie, robiąc przy tym mnóstwo bólu, uczyła przystawiać do piersi, nie szczędząc przy tym niemiłych komentarzy. Kolejna moja znajoma w tym roku rodziła w MSW i też bardzo sobie chwaliła. Do tego zdecydowała się nie szczepić dziecka w szpitalu i nie robili w związku z tym żadnego problemu. Nie wiem, jak jest z dokarmianiem w razie potrzeby, bo obydwie moje koleżanki nie miały z tym problemu.

    kolet
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ