X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 17 lutego 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posiewy to koniecznie przed porodem trzeba zrobić, więc wszędzie by pewnie tyle kosztowało. Ogólnie to myślę że cena normalna.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Kasiakowa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda dzięki za obszerną relację :) Po piątkowej wizycie (36+ 2) postaram się nie zapomnieć napisać własnej ;) Dobrze że napisałaś o tym 38 tc skończonym, bo dotąd żyłam w przekonaniu że wystarczy im 37 ;)

    Z tym wymazem ostro przepłaciłaś niestety :( tzn. po pierwsze wydaje mi się, że skasowali Cię 100 wizyta+ 100 usg + 100 wymazy, bo nawet u Arciszewskich wymaz z dwóch punktów kosztuje 70 zł, a oni są ogólnie drożsi w stawkach. W każdym razie mi mój gin, do którego właśnie pierwszy raz idę na Parkową, polecił zrobić te badanie przed wizytą- robiłam na krakowskiej w Białym i za dwa punkty płaciłam 45 zł.

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiakowa..a jesli chodzi o te wymazy które robiłaś na Krakowskiej to trzeba mieć skierowanie ?

    fbb4f6521a.png
  • Kasiakowa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 17 lutego 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaaa nie trzeba skierowania. Po skończonym 35 tc zachodzisz i mówisz, że przyszłaś na paciorkowce :) Pobierają co trzeba i po ok. tygodniu są wyniki. Tu masz linka do tego lab. http://www.std.bialystok.pl/

    Edit: doczytałam, że jesteś spoza Białego i pierwsze starcie z Parkową dopiero przed Tobą ;) . To radze na początek dopytać Twojego gin prowadzącego czy przypadkiem sam w poradni nie pobiera wymazu- wiele nfz-otwskich poradni samodzielnie się tym zajmuje i nie biorą ani złotówki za wymazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:53

  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 17 lutego 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiakowa też myślę że te wymazy to drogo, babka w rejestracji jednak wyszczególniła, że 100 zł wizyta i po 100 zł posiew. Trochę mi szczęka opadła, no ale wyjścia nie było. Zwłaszcza, że jakieś dwa miesiące temu mój lekarz pobierał mi wymaz u siebie w gabinecie bo miałam infekcję i nie wziął nic za posiew. Chodzę do tego samego lekarza co byłam na Parkowej, tyle że on ma też swój prywatny gabinet oddzielnie jeszcze. Ja jestem spoza Białegostoku i w sumie już nawet nie szukałam gdzie bym mogła ten wymaz taniej zrobić. Się śmiałam jeszcze do męża że nas zaraz za ktg skasują jeszcze, no ale na szczęście nie:)

    Ja wcześniej byłam przekonana też że 37 tygodni, a właśnie w poniedziałek mieliśmy 37t2dni i lekarz powiedział że muszę dotrwać do końca tygodnia żeby mnie przyjęli do porodu, że musi być pełne 38. Czyli wychodzi że przyjmują tylko te ciąże w terminie po prostu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 16:55

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 25 lutego 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa jak tam u Ciebie? Już po czy uparciuszek jeszcze siedzi w brzuszku?

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej uparciuch nadal w brzuchu. Po wczorajszym badaniu na dole wszystko jest ok aale zamknięte na trzy spusty wiec jeżeli do soboty nic się nie zmieni to będzie cc :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 25 lutego 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie uparte te Twoje dziecię. A nie będą próbowali wywoływać? Od razu cc? W sumie i tak długo czekają, bo już sporo po terminie jesteś.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Kasiakowa Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 26 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Styczniowa dziwne, że tak długo Cię przetrzymują... Ja wczoraj byłam na ktg i rozmawiałam ze swoim ginem o ewentualnym "przenoszeniu" to już na dzień dzisiejszy powiedział, żeby na wywołanie zgłosić się 4 dni po wyznaczonym terminie. Widać co lekarz to polityka, ale przenosić nie mam zamiaru. Rodzę za 2 tygodnie (39+ciut) i tyle ;)

    Z newsów "parkowych" dowiedziałam się, że za kilka tygodni ruszy u nich winda :D także ja się jeszcze na cywilizację nie załapię (chyba, że na jazdę testową, ale dziękuję :P) ale ciężarówki z terminem kwiecień, maj już nie będą musiały być noszone na rękach ;)

  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 26 lutego 2016, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiakowa ja też man nadzieję że w terminie urodze, daję sobie max tydzień jeszcze:-) oby...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2016, 13:54

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogólnie ktg jest ok i z małym też ale ze względu na to ze tyle to trwa w niedziele będą robić cc.

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiakowa wrote:
    Hej
    Styczniowa dziwne, że tak długo Cię przetrzymują... Ja wczoraj byłam na ktg i rozmawiałam ze swoim ginem o ewentualnym "przenoszeniu" to już na dzień dzisiejszy powiedział, żeby na wywołanie zgłosić się 4 dni po wyznaczonym terminie. Widać co lekarz to polityka, ale przenosić nie mam zamiaru. Rodzę za 2 tygodnie (39+ciut) i tyle ;)

    Z newsów "parkowych" dowiedziałam się, że za kilka tygodni ruszy u nich winda :D także ja się jeszcze na cywilizację nie załapię (chyba, że na jazdę testową, ale dziękuję :P) ale ciężarówki z terminem kwiecień, maj już nie będą musiały być noszone na rękach ;)
    A do jakiego ginekologa chodzisz?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 26 lutego 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa a nie będą próbowali wywoływać? Od razu cc będą robić?

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 26 lutego 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej nie bo niestety jestem na dole zamknięta na trzy spusty :( brak rozwarcia, szyjka zamknięta i wysoko :(

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • paulinkaaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 27 lutego 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jestem po raz pierwszy na forum. Moja druga ciąża 11 tydzień:) mam parę pytań do Was moje drogie Kobietki. Mam nadzieję, że mi pomożecie:)
    Pierwszy poród sn-okropnie to przeżyłam. I powiedziałam sobie, że drugi chcę cc. Niestety chodzę na nfz- nie stać mnie na prowadzenie ciąży od początku w prywatnych klinikach.Myśłałam o parkowej. Słyszałam, że trzeba się zgłosić w 35tyg, ale czy bez problemu zrobią mi cc? nie mam żadnych wskazań...

    paulinkaaa
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 27 lutego 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zarówno na parkowej jak i u arciszewskich nie wymagają aby całą ciążę prowadzić u ich lekarza. Zazwyczaj wystarczy jedna/dwie wizyta ok. 32 tygodnia ciąży.
    Za dopłatą zrobią. Tylko wtedy nie obowiązują standardowe cenniki. Zapewne zależy też na jakiego lekarza trafisz.

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • paulinkaaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 lutego 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a normalny cennik to kwoty jakiego rzędu? możesz kogoś polecić na parkowej:)

    paulinkaaa
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 28 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    arciszewscy 2500, parkowa 1500. tylko to są ceny orientacyjne odnoszące się cesarek ''z papierami"

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 28 lutego 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarantowa a nie 1800 na parkowej? Koleżanka tyle w grudniu płaciła za cc z zalecenia.

    Paulinka ja na parkowej nie znam za bardzo lekarzy, ja chodzę do dr pietrewicza i nikogo innego stamtąd nie znam więc ciężko mi polecić.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • paulinkaaa Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a znacie może jakiegoś psychiatrę podchodzącego normalnie do problemy z naturalnym porodem-tokofobia? żeby pomógł w tej sytuacji i wystawił zalecenie? odkąd dowiedziałam się o ciąży myślę tylko o tym, że nie chcę już sama rodzić...nie oceniajcie mnie...po prostu się boję

    paulinkaaa
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ